Progresivistická škola v Nemecku zakázala 10-ročným deťom piť vodu, aby neurazili moslimov


Print Friendly, PDF & Email

Progresivistická škola v Nemecku zakázala 10-ročným deťom piť vodu, aby neurazili moslimov

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Desiatkam malých školákov v jednej progresivistickej škole v Nemecku bolo povedané, že nemôžu piť vodu, pretože by to mohlo uraziť moslimov, ktorí dodržiavajú pôsť počas aktuálne prebiehajúceho ramadánu.

Nemecké médium NIUS prinieslo správu, že piataci informovali svojich rodičov o tomto incidente po tom, čo sa dvaja učitelia v škole rozhodli nechať ich dehydrovať.

Stránka Modernity.news uvádza vyjadrenie jedného z rodičov:

„Pri večeri vždy hovoríme o tom, aký bol deň. Spýtal som sa dcéry, čo bolo v škole nové. Povedala nám, že dvaja učitelia zakázali študentom piť vodu v triede, pretože 3 z 27 detí sa práve postili.“

Učitelia údajne bránili študentom v prístupe k automatu na vodu v hale školy a tiež v tom, aby mali pri sebe v triede na školskej lavici fľašu s vodou.

Príbeh však tuto nekončí a stáva sa ešte bizarnejším.

Otec jedného zo študentov poznamenal:

„Toto opatrenie sa nám zdalo zvláštne… totižto deti v piatom ročníku majú 10 až 11 rokov. Dokonca aj pre veriacich moslimov platí požiadavka pôstu až od veku 14 rokov!

Skutočnosť, že 24 detí musí brať ohľad na 3 deti pokiaľ ide o základné fyziologické potreby, je veľmi zvláštne opatrenie.“

Prírodná liečba osteoartritídy

Škola odmietla tieto tvrdenia akokoľvek komentovať.

Incidentu sa venuje aj portál Remic News & Views na sociálnej sieti X (bývalý Twitter):

Ako poznamenáva portál Remix News & Views, k incidentu došlo v rovnakom nemeckom meste, v akom boli minulý mesiac nainštalované pouličné svetelné pútače o ramadáne.

„Výzdobou počas ramadánu mesto Frankfurt vysiela dôležitý signál moslimom, že oceňuje ľudí moslimského vierovyznania v tomto meste,“ napísala minulý rok vládnuca nemecká Strana zelených v žiadosti o umiestnenie pútačov mestskej rade.

„Sú svetlami spolupatričnosti bez predsudkov, diskriminácie, antimoslimského rasizmu a tiež antisemitizmu,“ povedal starosta Frankfurtu Nargess Eskandari-Grünberg z tej istej strany.

Vo svojom ďalšom statuse na sociálnej sieti X portál Remix News & Views poukazuje na to, že Vianociam zrejme odzvonilo a vyzývaním multikulturalizmu sa Frankfurt stal prvým nemeckým mestom, ktoré nainštalovalo vo svojom centre svetelné pútače o ramadáne:

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Šikana.

 2. Príliš „snaživým“učiteľom by bolo treba zviazať ruky a nohy, hodiť ich niekde do pivnice, nasypať im soľ do huby a nedať im tri dni napiť….

 3. Sme kauzálne = príčinne – lebo neriešime príčnu – v pi.i!

 4. Israismael

  Skupina HEX získala cenu Krištáľové krídlo v oblasti hudobnej produkcie a asi sa z toho všetkého zbláznili natoľko, že v ďakovnej reči začali kritizovať vládu ohľadne RTVS a skritizovali aj ministerku kultúry ..Oni by radi viac porozumenia a lásky v spoločnosti,viac kultúrneho žitia …No ale pokiaľ liberálne založení ľudia ,ku ktorým zjavne patria práve liberálno dúhoví hexaci ,nepochopia ,že práve oni potrebujú v sebe nájsť tú naozajstnú ľudskú kultúru poznania ,porozumenia a lásky ,tak zatiaľ nebude pokoj v tejto krajine a aj celkovo vo svete …

  • Israismael, máš pravdu, niečo asi vplýva na mozgy ľudí, neviem pochopiť ako môže KDH so svojimi kresťanskými hodnotami podporovať vo voľbách občianskeho kandidáta Korčoka za prezidenta, ktorý sa zúčastňuje opozičných protestov na čele s progresívcami o ktorých je známy kladný vzťah k dúhovej vlajke. Voľte kohokoľvek, či už Harabina, Kubiša, Pellegriniho, je ich tam viac…….len nie tohto pána, voľby sa blížia.

   • Posledných 100 – 120 rokov sú ľudia hlavne na západe- a to je ten správny výraz a je to z češtiny – POŠAHANÍ, UJETÍ. A pošahanosť a ujetisť je skôr proces ako trvalý stály stav. Je to vývoj ale v opačnom – negatívnom význame keď sa vplyvom nejakých okolností človek začne vnútorne hodnotovo pomaly „rozpúšťať“ – keď všetko dobré, pevné a zmysluplné čo človek žil začne byť pre neho bezvýznamné a nevidí, že ten odklon od stálych hodnôt je nebezpečný. Taký človek pôsobí že je v podstate konzistentný ale chvíľkami povie alebo urobí niečo čo by vzhľadom na jeho úroveň, ktorú naozaj žije nemal urobiť. V podstate chápe čo je správne a čo nie, čo je dobré a čo nie ale už ho to ťahá kamsi inam – do „rozšírenej reality“, von z „nudy“. „Kultúra“ v USA je toho príkladom. Tam je pošahaných 99 percent ľudí – stačí sa pozrieť na jutube a je z toho človeku zle .
    Oni vo väčšine niesú zlí ale len pošahaní, ujetí, vykoľajení z normálu. No a to čo nám v Európe a hlavne vo východnej Európe prináša liberálna svoloč je presne tá tinktúra, ktorá nás má pomaly rozpúšťať aby sme aj my boli pošahaní a ujetí. Rok čo rok sa to nenormálne za čo sa kedysi u nás ľudia hanbili a cítili ako sa ako rebeli tak dnes je to normál. Jednoducho je to pomalé rozpúšťanie osobností.
    A to sa potom sa odráža všade – také osoby potom nevidia, že KDH vlastne popiera seba samých a že s Bohom nemajú nič spoločné rovnako ako satanický biorobot Korčok. Nanič je to, že mnoho starších ľudí nieje v názoroch až tak pevných a cez to že si pamätajú staré časy tak sa nechajú mladými infantilnými pošahanými a ujetými ľuďmi nahovoriť aby volili toho či onoho liberálneho háda.
    Veď koľko z tých starších sa nechalo opichať len preto, že uverili usmievajúcej sa caputke a milým moderátorom v tv ktorí sú pre normálneho človeka na prvý pohľad ujetí a to ani nemusia otvoriť ich prolhané ústa? O hudbe, kapelách a názorov ich členov ani nepíšem – väčšina toho všetkého z hudobného sveta vzniklo tiež z ujetosti a pošahanosti a to jak po prevrate tak aj pred rokom 89 – keďže skoro všetci mali hlavu plnú Londýna nad Temží. Jednoducho kde sa vytratili normálni chlapi a normálne baby, ktoré rázne vedia urobiť s inými poriadok?

    • MIlý Achnaton
     Veľmi rada čítam vaše riadky, z duše mi hovoríte.
     Ďakujem.

     • Anna! Podľa mňa je tých, ktorí čítajú Bádateľa alebo len diskusiu alebo oboje neporovnateľne a neprispievajú komentármi viac ako tých, ktorí Bádateľa čítajú a zároveň prispievajú komentármi – tých je mizivé množstvo. Je to k dobru veci, že pretože si mnoho môže urobiť názor na dianie okolo nás, na komentujúch ale aj na seba – môže mu to pomôcť urobiť si poriadok vo svojej mysli a tiež vo svojom vnútri.
      Ja som dlhé roky čítal všemožné média – aj maenstream aj alternatívu všetkého druhu a hlavne komentáre ale nikdy som neprispel žiadnym komentárom. až neskôr som niečo napísal do komentárov pod článok. V komentároch od ľudí som našiel mnoho informácií a životných právd, ktoré tí ľudia v živote draho zaplatili alebo aj nie – lebo nie každá životná skúsenosť a posun sa musí získať utrpením či ranami osudu – karmy. Veľmi mi to pomohlo hlavne v tom zmysle, že som sa na základe tých životných skúseností ľudí uistil čo má v živote cenu a čo nie.
      Budem rád keď Vám tu v diskusii niečo odomňa pomôže – ovplyvní Vás aby ste sa na ťažkých križovatkách života vydali tým správnym smerom a našli k tomu odvahu. Preto Vám prajem nájsť Silu aby ste vo svojom živote zvládli to čo s čím bojujete, neviete si rady alebo keď si dostatočne neveríte a bojíte vykročiť!

   • Israismael

    Za všetko podstatné že ako sú dnes ľudia naprogramovaní -na tú liberálnu demoNkraciu -,môžu media hlavneho prúdu ..Ich jednostranná masáž mozgov spôsobila doslova deformáciu kritického myslenia ľudí u nás a aj vo svete ..Bola to a stále je masáž mozgov kvôli globálnemu hegemonovy, aby udržal svoju pozíciu vo svete a kvôli určitému špinavému cieľu ,ktorý chystajú a ktorý spustili v roku 2020 ..Treba podotknúť že to boli zaplatené(podmastene ) MSM médiá ,ktoré spôsobili túto situáciu medzi ľuďmi,pretože ľudia uverili maestreamu..Ale ja som to písal už nie raz,že je to súčasť triedenia ľudí ,aby sa viditeľne zaradili buď na stranu,, pliev „alebo na stranu ,,zrna“ .

   • „postreh“ píše:

    „neviem pochopiť ako môže KDH…“

    Je to márne, je to márne, je to márne !

    Pre tých, ktorí ešte chodia po tomto svete s otvorenými očami, si môžu k tomuto prečítať verejne známe tajomstvo:
    https://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g34.html

   • Galaxia andromeda

    Co to napichali do opic??? Uz viete? lebo kvakcina to urcite nebola. Mnozstvo ludi sa stava dementnymi!!! Prepina im s genetickeho patoku.
    Geneticky patok zvysil agresivitu, nenavist tupost a retardovanost opic aj tych KDH opic!
    Spat na stromy sa naplna.

    • Israismael

     Ľudia sa bránia tomu že je to vakcína, ktorá škodí ..Môjmu otcovy to už povedal sám lekár ,teda tlmočil to cezo mňa keďže otec má už 85 rokov ,ale nikdy predtým pred vaxovanim-(ja som sa šiel roztrhať aby si nedával do tela vakcínu ,ale zvíťazila u neho mienka médií a tv ) -nebehal po lekároch , na svoj vek bol pomerne zdravý starý pán Dnes po dvoch rokoch problém nad problém….Môj švagor však povie, že to nie vakcína,bráni sa ,že za všetko môže ťažká chrípka ,a staroba a pod ..Preplo aj jemu z tých troch dávok pfaizeru ..Toto je zatiaľ jeho jediný problém že mu preplo , lebo on ine problémové stavy nemá (zatiaľ) ..pán s paličkou ,,odborník“ v niekdajšej pandemickej komisii ,ktorý už nie je na žive, však povedal že vedľajšie príčiny sa môžu ukázať aj po 5 rokoch ..Vedel čosi ?

     • Ja som si všimol jednu vec – hlavne u starších ľudí (no nielen u nich) – a to že aby neprišli o známych, kamarátov či rodinných príslušníkov tak zvolili taktiku, že pri nejakej výmene názorov – keď začne byť úprimnejša – začnú papúškovať (ale len pred nimi) to čo im chcú vysvetliť čo im chcú vyvrátiť – ako by zrazu vs nimi súhlasili. A keď sa zavrú dvere a Ty stojíš už zvonka tak stejne si idú zapnúť tú telku a pozrieť „správy“ pretože potrebujú byť v „obraze“.
      Jednoducho to obišli – tú informáciu čo im chceš vysvetliť. Toto vidím všade ale nezačalo to koronou“ ale je to starý trik mnohých ľudí, ktorý som často zažil hlavne na pracovisku. A ja ako správny ješita som vždy hneď dodal: prečo mi to tvrdíš keď sám tomu neveríš – ty sa ma chceš zbaviť! A dotyčný na to: čo ti mám na to povedať? ..že si na hlavu padnutý?! Takže napriek tomu že si kolega myslel že som na hlavu padnutý tak mi hovoril to čo som mu chcel ja povedať a vyvrátiť mu jeho omyl. Toto bývalo väčšinou medzi ľuďmi ktorí medzi sebou až tak nič nemali ale v a po podvode c19 sa toto utekanie pred pravdou presunulo priamo do rodín a medzi najbližších kamarátov.

   • Akože nedokážeš pochopiť? KDH nie je žiadna kresťanská strana a kresťanstvo v názve len zneužíva na svoje politické ciele. Pokiaľ však nebude KDH pranierovať slovenská RKC, tak budú KDH-áci veriacich balamutiť aj naďalej. Podporou Korčoka sa jednoznačne postavili na stranu liberalizmu/progresivizmu, teda aj proti kresťanským hodnotám ukotveným v Písme.

    • Že to neviem pochopiť je myslené obrazne , niekomu ťažko pochopiteľné, ale vysvetli to bežným veriacim, väčšinou ich voličom.
     „pranierovať“ vyhľadaj si čo to znamená.

     • „pranierovať“ nedok. verejne kritizovať, odsudzovať

     • Skopíroval si, ale nevieš čo je to nedok. inak by si to vymazal. To len tak, pre zábavu, aby si tomu rozumel.

     • Nehraj sa na múdreho slovenčinára, hlupáku.

     • Hm, vôbec mi nejde o to aj ja sa mýlim, ale trafená hus zagágala.

   • KDH? Tá židovská odnož, čo by si chcel!!!!

  • Israismael. HEX sú prefetovaný atď…

 5. Ak máme byť multi kulti, tak sa každý sám rozhodne k čomu sa pridá a čo kedy bude robiť a nikto mu nebude prikazovať či sa má postiť a kedy to má robiť. To je o tom, že sa tolerujeme navzájom.

  • To je síce pravda, nech sa postí každý kedy chce a ako chce, ale ako sa píše v článku – – dvaja učitelia zakázali študentom piť vodu v triede, pretože 3 z 27 detí sa práve postili.“ Väčšina sa má prispôsobiť menšine v rámci tolerancie ich pôstu?

   • Galaxia andromeda

    Tak poprve nie studentom ale 10 rocnym detom!
    To aby pravda bola jasna. Zopakujem destrocnym ziakom!
    Po druhe 2 ucitelia sa dopustili ohrozenia zdravia deti ich sikany a porusovali ich zakladne ludske prava podotykam detom!!!!
    Este nesedia v base??? Kam sa ubera tento svet!
    Po tretie to preto nikomu nevadi vyvrazdovanie a genocida deti v gaze ved tito novodoby vrahovia nemaju problem zlikvidovat deti nemcov!!!
    Tito dvaja satanisti nemaju byt ucitelmi nemecko je zvratene a deviantne!!!
    Europa si priam pyta kolaps civilizacie.
    Byt to moje diets dvaja ucitelia by uz boli
    popraveny! Slabost opic prinesie obrovsku bolest.

 6. sunimona
  17/03/2024 at 11:05 – „…pri výbere toho leva za socializmu sme boli pod ruským levom teraz sme pod americkým socializmus sa nedá ani porovnať z touto biedov. Neni lepšie sa prikloniť k ruskému levovi?“

  Simona, tu je to o tých levoch a ČS štátnych symboloch (presahujúcich obdobia spol. zriadení – moja poznámka). Na výber je buď dabing alebo titulky.

  https://m.youtube.com/watch?v=BR4Blj-4hok

  https://m.youtube.com/watch?v=Czz2za1NR48

  • Israismael

   Skutočný význam dvojkríža, ako nášho štátneho znaku.. Dozvie sa človek niečo čo ani netušil… https://yaspis.sk/06-04-02-sloveni
   Slovensko má veľkú významnú úlohu.. Asi nebude náhoda, ze Slováci sú jeden z najjduchovnejsich národov na svete a ze sme za mier, pravdu, svetlo a spravodlivosť..

   • ..a tri kopce na štátnom znaku niesú matra fatra tatra ale golgota.

    • Israismael

     Sú to tri globálne kopce v historickom a vysoko postavenom význame ..Golgota áno…ta ľavá strana kopca značí zlyhanie židov ..Pravá strana zlyhanie nemcov,ktorý mali inú úlohu ako vyvolať www2…No a stredny kopec sme my,a znázorňuje to náš národ ..český pomerne zlyhal v dnešných časoch(nie však celý národ),a to zlyhanie bolo akosi predpokladané zo SVETLA a aj preto sme sa rozdelili ako národy , po tej inej než hmotnej stránke ….Zlyhame tiež pred Bohom a históriou ? Teraz sme nabrali správy kurz ,liberáli to však vidia opačne ,oni vedome alebo nevedome živia to aby sme zlyhali a aby sme všetci adorovali to čo bolo mnohými rokmi zaužívané …V každom vážnom boji však na konci všetkého musí vždy zvíťaziť svetlo nad temnom..Chvála pánu iná možnosť nie je..

     • Golgota /V.V.Pjakin/ – a preto sme stále pod skrytými nosatými procesmi riadenia – jeden jarmulkáč odstúpil v prospech druhého budúceho jarmulkáča – bez židovstva to skrátka „zatiaľ“ nepôjde, lebo tak je zorganizovaný Globálny mocenský systém!

      Chyba lávky – v čom nehovorí Pjakin pravdu? To je ako s covidizmom – udržiavanie virologickej doktríny – vírus áno? – vírus nie?
      Skúsili by ste za ateistického komunizmu vykrikovať, že veríte Bohu a neveríte v komunizmus! A čo sa zmenilo?!

      Aby mohol prebehnúť – Globálnym prediktorom /GMS/ – V.V.Pjakinom spomínaný plánovaný holokaust židov 2 /nepliesť si holokaust-genocídu židokresťanských Arménov, ako židov č. 2 – sociálny experiment s holokaustom – nástrojom výmeny obyvateľstva /dnes priebeh na Ukrajine/ – ten Arménov prebehol v roku 1915 na pozadí WW1 Mladými Turkami/. Skrátim. Ak – podľa V.V.Pjakina – sú židia perifériou moci GMS – a mal by prebehnúť ich holokaust č. 2 /Magát sedí v base za popieranie holokaustu č. 1/ a výmena židov za scientológov /to tvrdí V.V.Pjakin/, lenže scientológovia určite nie sú národ – to je sekta, takže sme bližšie k tvrdeniu G.Klimova, že židia nie sú národ, ale sekta /reálne ako ľudia historicky patriaci rasovo k semitskému národu Chaldejcov – obyvateľov Mezopotámie/. Čiže – z pohľadu výmeny riadiacich nástrojov GP – výmena jednej sekty za inú sektu – lebo riadiacim nástrojom je ideológia!!! No a v tomto momente treba pochopiť úlohu svetonázoru, ako riadiacej doktríny, resp. paradigmy. „V okamihu, keď si vyberieš jednu stranu konfliktu – prestaneš vydieť pravdu!“

      Otázka – neviem hrať šach, ani monopoly – možno na škodu, ale viem, že obetovať vežu, celú fortifikáciu, obraný val – šancu – je súčasťou riskantnej hry, ktorej stratégiou je vlákať nepriateľa do smrtiacej pasce. Keď si silný – tvár sa slabý! Sun’cu. ??? Kedy sme MY boli naposledy ochotní niečo obetovať? Lebo potom takúto hru „o vežu“ nemôžme nikdy hrať! Zase s nami vy.ebú – nepôjdem voliť! ???
      Ako sa dá vybrať to menšie zlo, keď nepoznáte následky každého z nich? Kľúčom je prevzatie zodpovednosti. Pretože existuje mechanizmus Damage Control – kontrola škôd! Ak existujú 2 základné – viditelné – židovské koncepty periférie moci GMS – tak si musíme vybrať jeden z nich! Aj naši predkovia sa museli spojiť s Maďarmi proti húnskym Avarom! A na krku nám ostali Chazari – ktorí prišli s Maďarmi! Áno – závislosť je základom neslobody! A my neslobodní sme! To nie je o malosti národa! Ustáť to v strede Európy – v centre ríše?! Teraz inak! Keby neboli žiadni židia na svete – prosto by sa vyparili? Agentúra JPP – rozvratná agentúra, ktorá zároveň – informačne – spája – svojimi klebetami – celú dedinu?! Čínske príslovie – „Všetko zlé využi vo svoj prospech!“ Tak! Len to treba vedieť – to je aktívny prístup. My Slováci máme príslovie – „Všetko zlé je na niečo dobré!“ = pasívny prístup – akoby to zlé bolo subjektom riadenia – v prospech dobrej veci! Hovno! To je ovládač smerom k nám – nekonaj nič a zlo nad tebou zvíťazí. ???

      Akože filozofovanie, kde ešte nájsť slobodnú krajinu, kam sa uchýliť pred týmto globalizmom – je základný omyl riešiť problém útekom pred ním! Prijmi žida ako súčasť svojho života – a študuj ty jeho! Keď budeme vedieť a chápať – potom budeme môcť demontovať nejaký svetonázor a jeho dôsledky. Sme svedkami prostredia, v ktorom je generovaná lož a ilúzia. To, čo si dovolí jeden k jednému – nedovolí si k inému. Myslím, že Danko je jeden z prvých, ktorý toto vôbec pochopil. Budem voliť Ha-Rabína – napriek tým pár zubom, ktoré ešte mám na škrípanie. Odbočím – téma – symbióza na princípe ovládania. ??? Kde je hranica miery ovládania? Muž a žena? Absolútna sloboda proste neexistuje!!! Na tom je aj založený rozklad spoločnosti kultúrnym marxizmom, neomarxizmom, neoliberalizmom. Ateistická židovina. Takže smerujem k teistickému konceptu riadenia. Bohužiaľ – ten védsky nie je súčasťou periférie moci GMS planéty. Hádam raz z tohoto „Jehova“ klamu výjdeme. Najväčší omyl je veriť, že Satan neexistuje – to je jeho dokonalé maskovanie. Viera v akékoľvek duchovno /dokonca aj scestné, ezoterika, okultizmus/ je bližšie k Bohu, ako odmietnuť ho vôbec. Ide o prijatie princípu – nie celkovej pravdy – my nemáme šancu obsiahnuť podstatu Boha – a to čudo, čo riadi Zem a používa židovstvo ako svoju perifériu moci – „B“ohom určite nie je – pre nás je dôležité – cez židovstvo – pochopiť príncípy nášho svetonázorového riadenia. To je celé, o čom tu teraz točím. Kto nemá žumpu – nepochopí, o čom teraz rozprávam. „Nechcem“ – ale musím! Inak mi tá „sloboda“ vyvrie z podlahy.

      https://citaty-slavnych.sk/citaty-o-vitazstvo/

      https://zemavek.sk/andrej-danko-pri-mure-narekov-antisemitizmus-navrh-uznesenia/

      https://www.interez.sk › andrej-danko-odstupil-z-prezidentskych-volieb-oficialne-sa-vzdal-kandidatury-v-prospech-stefana-harabina
      Andrej Danko odstúpil z prezidentských volieb: Oficiálne sa vzdal …
      DnesAndrej Danko odstúpil z prezidentských volieb: Oficiálne sa vzdal kandidatúry v prospech Štefana Harabina. … Na dnešné doobedie zvolali tlačovú besedu Andrej Danko a Štefan Harabin, obaja prezidentskí kandidáti. Ako hneď na úvod informoval Andrej Danko, svojich voličov vyzval, aby dali svoje hlasy práve Štefanovi Harabinovi. …

      https://sk.wikipedia.org/wiki/Vlajka_Slovenska

      https://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0tandarda_prezidenta_Slovenskej_republiky
      ————-
      Úplný záver – treba zvoliť Harabína /skrytého kandidáta Synov zmluvy – Daňo GINN, Danko, Harabín/ – a potom ho jemne chytiť za gule – a záleží kto koho. Ale tiež do toho až tak nevidím. Lebo stále je to skryté riadenie – inak by nefungovalo.

     • Maroš, aby si nezabudol skúmať čaj seba pretože v konečnom dôsledku sa budeš zodpovedať Bohu a nie sebe ako si hospodáril so svojím životom – darom, ktorý ti bol zverený aby si sa stal človekom. U súdu sa nebudeš môcť vyhovoriť, že si študoval praktiky banditov pretože to že prekukneš globálneho parazita ešte neznamená, že pracuješ na sebe. To sú dve rozličné záležitosti.
      A tvoj život či môj – cesty našich duchov – teda nás vysoko presahujú úlohy/role v ktorých žijeme po mnoho pozemských životov na Zemi kde má na nás vplyv Globálny parazit. Na telo a na dušu moze mať vplyv ale nie na ducha. Duchu môže vziať len vonkajšie nástroje – oporu teda telo a rozum, prípadne by ich poškodzovať. Ale činnosť nášho ducha je len v našich rukách a ako ho vyvinieme záleží len na nás.
      Nekonečné opakované inkarnovanie je blud – je určitý čas vyhradený Bohom a potom šmitec – bud život večný alebo bolestivý tisícročný rozklad a definitívny koniec osobnosti. Na to ale treba poznanie že človek do vesmíru nepatrí – nemá s ním nič spoločné v tom zmysle, že bol stvorený len ako priestor pre vývoj ľudského ducha NIČ VIAC! Tu vo vesmíre nikde nie je náš cieľ! Ten je hore vo večnom duchovnom svete kde už žiadne nedokonalosťi či zlo neexistuje. Vyvinúť sa a rýchlo domov – do duchovnej ríše odkiaľ pochádzame. Musíme tu stráviť len čas potrebný na vývoj inak tu nemáme čo robiť. A ten čas na vývoj nieje neobmedzený ale má svoje ohraničenie. Kto to nestihne nestane sa večným. Boli sme Bohom stvorení a povolaní sa podieľať na budovaní Božieho diela ako veční ľudskí duchovia a niesme odkázaní na prežívanie a boj o život na planéte a na nejaké skúmanie vesmíru – to sú bludy a zbytočnosti, ktoré vznikli len z chorého ľudského rozumu napadnutého vplyvom Lucifera. Čo je to za blbosť skúmať vesmír aby sme pochopili zmyslel života a jeho tajomstvo? Veď to ako súčasť živého Stvorenia máme poznať a je to nutné aby sme sa mohli vôbec vyvinúť k večnemu životu. Preto je omnoho dôležitejšie poznať vôľu Boha – Večné Zákony než sa rýpať v Židovi alebo v tých čo po nich majú prísť. Ja ich nepotrebujem chápať, ja idem svojou cestou, rezonujúcou s vôľou Boha a v takom prípade pre mňa osobne – pre môj nutný vývoj Žid nebude takým nebezpečím ako neznalosť Božích Zákonov pretože práve to je pre človeka najdôležitejšie. Znalosť praktík parazitov nestačí aby si sa stal človekom a zlepšil pozemský svet a už vôbec nie aby sa stal večným. Odstránenie židov a GP nič nezmení na tom čo ty alebo budeme zač a tiež to nič nezmení na Božom pláne s človekom. A ešte – cesta ľudského ducha vo vesmíre je vec výlučne daného ducha vo vzťahu k Bohu a človek by sa nemal nijako fixovať na nejaké prostredie, rodinu, národ, svetadiel, planétu,jednu inkarnáciu v hmote pretože sme tu len v škole v rôznych rolách. Telom a rozumom – dušou sme na mnohé fixovaní – pripútaní ALE DUCHOM NEMÁME BYŤ NA NIČ VO VESMÍRE FIXOVANÍ – MÁME BYŤ SKUTOČNE – DUCHOVNE SLOBODNÍ A AK TO TAK NIEJE TAK NÁS AKO ČLOVEKA – NEHMOTNÉHO DUCHA PREKONÁVA POONDIATA HMOTA. A TO JE FATÁLNA CHYBA!

 7. Niečo pre primitívnych či skorumpovaných politikov a svedkov covidových: https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/podivejte-se-jak-vypada-148strankova-studie-myokarditidy-zpusobene-takzvanymi-covid-vakcinami/ ! Ale pravda každého svojim spôsobom doženie, lebo Božie mlyny…

 8. Vcelku dosť dobrý ale aj drsný článok – nezakalený pohľad na dnešnú situáciu – na konečný finálny boj dvoch koncepcií – tej Globalistickej/neludskej a Ruskej /ľudskej na planéte Zemi v „kocke“ .

  „Nehľadajme zachovanie mieru pre Európu a svet na ceste k zničeniu Ruska ( hľadanie pravdy o vojne na Ukrajine a ako zachovať mierový život )“

  https://blog.hlavnespravy.sk/34054/nehladajme-zachovanie-mieru-pre-europu-a-svet-na-ceste-k-zniceniu-ruska-hladanie-pravdy-o-vojne-na-ukrajine-a-ako-zachovat-mierovy-zivot/

 9. Evropa zahajuje VOJENSKÉ HRY, které simulují očekávanou celosvětovou potravinovou krizi

  https://aktax.cz/evropa-zahajuje-vojenske-hry-ktere-simuluji-ocekavanou-celosvetovou-potravinovou-krizi/

 10. Putin varuje Deep State, že Rusko je připraveno na jadernou válku

  https://aktax.cz/putin-varuje-deep-state-ze-rusko-je-pripraveno-na-jadernou-valku/

 11. ZUZA, choď na info vojnu radšej… tam o zdraví nepíšu, len o vojne. :o)))

  • Israismael

   Ale je dobré čo píše ..Nech ľudia vedia čo pripravujú ľuďom špiny tohto sveta ,nech čítajú a nech zvýšia ostrahu svojho vedomia a tým sa skôr odpoja od temných egregorov..Veď každému normálnemu človeku sa musí hnusit čo stvárajú temni na tejto Zemi..

   • Objektívne

    90% ľudí na žiadne takéto stránky na webe nechodí, pretože ich považuje za dezinformácie. Možno sa niekomu zdá, že povedomie o temnej strane stúpa, ale je to iba zdanie. Navzájom sa utvrdzujú v tom, že percento povedomia stúpa pretože ich okruh priateľov a známych je z tých zbylých 10%.

    • Presne tak – trvalo mi veľa času, energie a organizácie – ako redaktorovi regionálneho média – jednak presvedčiť kolegov o ich vlastnej ilúzii o ich vlastnej dôležitosti – že 1/ „vysielajú“ do betónu paneláku!!!
     No a keď už sa mi to podarilo – vtedy zlí zmrdi pochopili, že je pravý čas nás vytunelovať, zlikvidovať. Preto nemám snahu vytvárať si vlastnú web stránku, médium, blog. Ja nemôžem roky nespať 24 hodín denne! Už sa ma tu dávnejšie niekto /Rocky?/ spýtal, či aj niekedy spím. No – len zdravým spánkom opilca.

     Využívam každú možnosť diskusie – zapriadnutie rozhovoru. No ale na to treba – na to porozumenie – človeka na rovnakej frekvencii. Bez toho neexistuje interaktivita – to už dávno nie je len o tom, dať niekomu mediálny priestor – „spätnú väzbu“ na jeho názor a bláboly. Ja už dávno nepotrebujem komunikovať s masou zhypnotizovaných idiotov s cudzím názorom. O tom je úloha osobností v dejinách. Z mojej strany je moje pôsobenie tu na Badatelovi „schodzka na slepo“ – veľryby majú lepší komunikačný kontakt ako „my už raz v oceáne stratení“ ľudia. Bol som šťastný v práci lodníka s drsnými, odolnými „primitívmi“ na Dunaji, ale dnes tých „intelektuálnych“ mediálnych idiotov skrátka nevládzem. Pochopenie nie je o schopnosti písať, čítať, a že nemému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie – naopak – aj slepá a hluchonemá matka svojmu dieťaťu porozumie – tu ide o bytostnú blízkosť. A preto je spoločnosť cielene rozdelovaná bytostne! Čiže – už som dávno pochopil, že médiá môžu mať sledovanosť /kvôli predaju reklamy/ akú len chcú! Už existuje len masová hypnoza /“TV narkóza“/, alebo skutočná osobná interaktivita jednotlivcov.

     Projekt „Info Wars“ je súčasťou globálneho soft systému „bŕzd a protiváh“ – nie skutočným protisystémovým kanálom – preto ma už Infovojna.bz prestala nasierať, prečo nerobí to, čo by mala – jednoducho by jú dávno zlikvidovali ako nás kedysi. Žiadne médium neprežije v mediálnej vojne len tak. Keďže existuje technológia vyhľadávania určitých mozgov – aby sa cez ich frekvencie dokázali dostať do určitých na ne napojených vedomí /Krista/ – čo nie je záležitosť kvantového „vedomia“ AI – budúcnosť komunikácie je v tomto – čím nemyslím mozgový trust exploatovaných mozgových otrokov – vedeli to moje psy kilometre v silnom protivetre, než som prišiel domov, vedia to aj susedovie psy – a dajú to zdiaľky vedieť. Skutočné myšlienky a mediálne „správy“ – to sú úplne iné vesmíry. Treba sa otvoriť tomu správnemu. Preto nás neustále zamestnávajú odpútavaním od pozornosti zábavou – lebo pozornosť je meditačný stav prepojenej mysle a Božieho vedomia. U mňa mysle a borovičky. Poznal som chlapíka, veľmi smutného, ktorý sa utápal v hektolitroch alkoholu, lebo videl to, čo iní nie, a ja som tiež nebol na jeho úrovni – hoci ma vtedy označil – aurálne – ako žiariacu bytosť – ale ani o tom to osamotenie v oceáne vesmíru nie je. Tu nefunguje saturácia – nahradiť niekoho-niečo niekým, niečím. Priateľa – životnú lásku – chceš nahradiť psom? Pozornosť a sústredenosť – zábavou?

 12. Řešení je neposlat děti do školy s tím, že nejsou dodržovány základní lidské potřeby a mezi ně dostatek patří. Je třeba se nebát a jednat. Rozhořčení nepomůže. A nechat to na dětech, ať si to vyřeší, je zbabělost, stejně jako je navádět k tomu, aby poslechly a tiše trpěly. Poslušnost v tomto případě vede k otroctví.

  • Stále nás nútia k nejakému podvodnému konaniu, stále nás kriminalizujú, učia nás riešiť veci klamstvom – systém je tak nastavený, že to decko si povinný do školy poslať, inak ťa zabásnu, alebo ti ho odoberie juvenílna polícia a dá ho do výchovy nejakým buzerantom. No – a závislosť na lekárskych neschopenkách? Ako decká nás naučili blicovať – začiatok podlého správania a debilizácie! Ja si pamätáím – bol som tak psychosomaticky schopný, že som nepotreboval zožrať kriedu – vyrobil som si horúčku, kedy som chcel.
   Ako decko som zdrhával – z predškolskej výchovy, z prvej triedy – dedo bol z toho na nervy, až ma uprosil, aby som pochopil, ako komplikujem celej rodine život – ide o to, že celý systém potom skomplikuje život celej rodine! „Ak nevy.ebeš so systémom – systém vyjebe s tebou!“ Takže je to o závislosti na systéme – a ako ho využiť! Ja som mal spolužiakov – ktorí sa od malička naučili vy.ebávať so systémom. Len ja – ako vedený žiť čestne – a česť je súčasťou mojej DNA dispozície – za česť zabijem – som sa to musel naučiť odrbávať až po desaťročiach – a so sebazaprením prijať tú hru – nesprávať sa čestne k nepriateľovi – ako samozrejmú taktiku vojenskej lsti – lebo každá vlastnosť sa dá zneužiť, a aj na česť môžeš – stojac voči nečestnému – doplatiť!
   https://www.mrmattdavies.me/post/16-basic-desires

   Pozri si film „Na pravé poludnie“ /Henry Fonda/ a daj si to dohromady s výrazom „Poďme na férovku!“ – keď súperovi dôjdu náboje – a ty zahodíš zbraň, aby to bolo fér. Jeden vietnamský veterán ma veľmi rýchlo v bojových umeniach naučil, že „podpásovka“ je základom prežitia. Samozrejme – iná je podpásovka v nastavení mysle. Česť patrí k vojenstvu – pretože vojak plní úlohy – a patrí k špinavým nástrojom – a musí mať mechanizmus regulácie – aj kvôli vlastnému svedomiu. Preto je správne – nie kvôli zbabelosti – vyhýbať sa boju – aby sme nemuseli zabíjať iných. Ale niekomu to robí radosť. No – napiť vody sa dieťa môže aj na záchode – dodnes si pamätám odpornú chuť teplej vody v triednom umývadle – chlórovaná „legionela“ dobrá tak na umývanie tabule – a tá tabula plakala. Deti treba naučiť VY-NA-LIE-ZA-VO-STI!
   Podstata školy – či?

   Lebo – keď budeš deti vychovávať len k ich marketingovým „potrebám“ = liberalizmus /“Mám právo sa napiť“!/ – jedného dňa ťa vlastné deti pošlú do pi.e – že nemajú potrebu sa s tebou stýkať! Lebo to má byť ich povinnosť sa s tebou stýkať – nie právo! Ešte aj za kovidteroru toto bolo prezentované ako právo! Nie povinnosť a bránenie v povinnosti! Na púšti má kto právo sa napiť?! Máš z čoho?! Lebo existuje aj spoločenská púšť – a o to im ide! Bojovať za svoje práva – to je základ liberalizmu! Bojovať o svoje zdroje – to je základ prežitia! Nikto nikoho právami nenakŕmi!!! Napilo sa dieťa – „právami“ iného dieťaťa – nenapiť sa?!
   Treba – počas ramadánu – vypnúť vodu v celej škole – a vybavené!

   • Starý „kovidový“ vtip – že jedného psa bolo denne treba venčiť 80 x – aby sa 80 obyvateľov paneláku mohlo prejsť vonku. Doboha! Lebo ľudia mali menej práv ako zvieratá! Lebo majiteľ psa mal k nemu povinnosti – nie práva!

    Všade môžme pozorovať zbavovanie sa zodpovednosti! Nikto nie je za nič zodpovedný! Lenže protipólom slobody je práve zodpovednosť. Všetci len plnia nejaké blbé príkazy – nikto nenesie zodpovednosť za ich plnenie – nikto za ich prikazovanie. Všetci sa cítia byť „slobodní“ – lebo niečo priletelo zhora – a nikto nevie odkiaľ. Keby nejakej učke hrozilo po papuli – tak by si spomenula. Delegovaný liberálny korupčný nátlak – podľa Rogerovho pravidla /cca/ – „Projekt ti schvália /pozor – aj tí tam dole = výroba verejného súhlasu – s vojnou napr./, pokiaľ v prípade jeho úspechu budú mať na ňom svoj podiel, a v prípade neúspechu nebudú zaň niesť zodpovednosť.“

 13. Dôležitá informácia:
  https://cz24.news/the-expose-proc-moderna-podstatne-rozsiruje-vyrobni-kapacitu-navzdory-soucasne-nizke-poptavce-po-jejich-jedu/ !!!
  Niečo veľké sa už chystá, covid bol pritom len smiešným dobrodružstvom ! Bude to skutočný test aj našej vlády !!! Zdieľajte !

 14. Co je to za stát když se nestará o zdraví dětí nejzranitelnějších ale o religiózníky nebo co to je?
  https://www.facebook.com/photo/?fbid=25045761191705841&set=a.1356744587700834
  https://vlnovagenetika.cz

 15. William a Kate si najali NAJLEPŠIU opatrovateľku sveta: Deťom má ZÁKAZ hovoriť TOTO bežné slovo!
  „Podľa autorky Louise Herenovej, ktorá strávila rok na vysokej škole výskumom dokumentárneho filmu, opatrovateľka Maria nikdy nemá o kráľovských deťoch hovoriť ako o „deťoch“. Namiesto toho ich musí oslovovať ich menami. „Slovo dieťa je zakázané. Je to znak úcty k deťom ako jednotlivcom,“ povedala Herenová pre Mirror.“
  https://www.cas.sk/clanok/2908423/william-a-kate-si-najali-najlepsiu-opatrovatelku-sveta-detom-ma-zakaz-hovorit-toto-bezne-slovo/2/
  —————
  Ja myslím, že ani Krováci neoslovujú deti „deťmi“ – to robia debilizujúce učky v debilizujúcom školstve /resp. kódovane pederasi/! Tým ich udržiavajú v infantilnom stave. Ja osobne mám rešpekt k deťom – lebo si pamätám rešpekt iných ku mne vtedy. O tom je priamy pohľad zoči – voči – čo niekto začal označovať ako prejav drzosti – lebo u opíc znamená agresivitu. Lenže my nie sme opice – oči sú zrkadlom duše – a priamym pohľadom si štrngáme vínom – že nikoho netrávime, podávame si ruky na znak úprimnosti, atď.

  Čiže niečo ušlo z mainstreamu, pričom to nie sú ani 100 rokov staré praktiky. Si pamätám, že aj v našej rodine nikto nepoužil výraz „pošli chlapca“ – ale vždy to bolo adresné moje meno. A mať prezývku nebolo ponižujúce – skôr charakterizujúce. Mal som ich viac – a boli výstižné. Ako nás vidia iní – takí sme. Keď nás učky vidia ako deti – tak aj dopadneme.

  Toto je ozaj hnus!
  https://tvnoviny.sk/zahranicne/clanok/16938-strasny-pohlad-rodicia-tajne-nakrutili-agresivnu-pestunku
  https://www.youtube.com/watch?v=3WekO5e4nKo

Pridajte komentár

*