Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Štyri znaky, že ste si s partnerom súdení


Print Friendly, PDF & Email

vhodni-partneri

Ak ide o lásku, ľudia veria, že na tomto svete má každý svoju spriaznenú dušu – teda človeka, ktorý sa narodil iba pre vás a vy pre neho.

Keď ste niekoho takého našli, našli ste svoju spriaznenú dušu a potom viete, aké je úžasné mať ideálneho človeka po svojom boku.

Veľa ľudí neustále hľadá, ale neuvedomujú si, že možno presne to, čo hľadajú, stojí priamo pred nimi.

Poznáme 4 znaky, podľa ktorých sa môžete presvedčiť, že tá vaša spriaznená duša je bližšie, než si myslíte.

1. Byť samým sebou stačí

Ak ste s tou správnou osobou, bude vás milovať takých akí ste, nie takých, ako by vás chcel/a mať.

Je potrebné si uvedomiť, že vo vzťahu je každý iný a každý má svoje nedostatky.

Keď vás váš partner prijíma takých, aký ste, a to aj s vašimi nedokonalosťami, verte, že vás skutočne miluje. Nemal by sa snažiť vás meniť a pretvárať podľa seba, ale naopak, rešpektovať vás.

2. Najlepší priatelia

Ste s vaším partnerom najlepší priatelia? Ak áno, tak to skutočne vyzerá tak, že ste stvorení jeden pre druhého.

Cítite slobodu v prejavení svojej bláznivej nálady alebo spolu dokážete robiť šialené veci? Ak opäť pritakávate, môžete si byť istý, že ste si skutočne vybrali správne, pretože najlepšie vzťahy sú založené na priateľstve a rešpekte.

Byť priateľmi vám umožní robiť veci spoločne ako tím, ktorý drží spolu. Umožní vám to spoznať sa navzájom a učiť sa jeden od druhého.

Prírodná liečba osteoartritídy

V neposlednom rade si neviete predstaviť, že by ste sa rozišli a stratili tak nie len partnera, ale aj najlepšieho priateľa.

3. Malá alebo žiadna dráma

Dokonca aj v tých najideálnejších vzťahoch prebieha výmena názorov. Malé hádky a nezhody sú normálne, aj keď ste stvorení jeden pre druhého.

To, že ste so svojou spriaznenou dušou neznamená, že vo vzťahu nenastanú rôzne rozbroje a nedorozumenia. No treba byť fér jeden voči druhému, trpezlivo si navzájom načúvať a neváhať ospravedlniť sa, či priznať si chybu.

Veľké hádky a dramatické argumentácie sú pomyselnou stopkou pre dlhodobé a plnohodnotné vzťahy.

Ak ste s tým správnym človekom, tak pocit, že súperíte s človekom, ktorého milujete, vás prirodzene prinúti zamyslieť sa a daný problém rýchlo vyriešiť.

4. Nevieme si bez nich predstaviť život

Ak dôjdete do tohto bodu vášho vzťahu, môžete si byť do značnej miery istý, že vy a váš partner ste stvorení jeden pre druhého.

Pri stretnutí s tým pravým (s tou pravou) je dôležité si uvedomiť, že ste obaja naladení na jednu vlnu a že je to jediná vlna, na ktorej by ste chceli byť.

Inými slovami, smejete sa na rovnakých vtipoch, dokončujete vetu toho druhého, zbožňujete všetko na tom druhom = nevedeli by ste žiť jeden bez druhého.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Musím iba súhlasiť s horeuvedeným článkom.
  A to som našla človeka, ktorý mi bol súdený až v 44. roku života.
  Nikdy nie je neskoro.
  Pekný deň všetkým

 2. Mám podozrenie, že takých párov je veľmi málo. Ja zatiaľ poznám jeden. Možno by sa radšej hodil nejaký návod, ako svoj existujúci vzťah pestovať tak, aby dosiahol kvalitu toho, ktorý je tu hore popísaný.

  • Rada ako spoznať toho pravého: Ak s niekým strávite v rozhovore radi a dlho – a to témy o čomkoľvek – napr.2 hod, , a A/ ani nezbadáte ako ľahko a UŽ ubehli a B/ je Vám ľúto, že sa už máte rozísť – A TO ZDORAZŇUJEM, ŽE NA FYZICKEJ KRÁSE NEZÁLEŽÍ, tak s veľkou pravdepodobnosťou ide o človeka, s ktorím si môžete celý Život rozumieť, a ak je to obojstranne, t.j. je Vám spolu príjemne obojstranne (aury 🙂 ) tak to môže byť spriaznená duša.

 3. henry mayer

  VRANA K VRANE SADA, ROVNEHO SI HLADA. TOTO POREKADLO PLATI PO TISICE ROKOV. BOHUZIAL, V SKUTONOSTI NEVIEME O CO IDE. PREBRAL SO POSOLSVO OD NASICH BRATOV, KTORI STOJA VYSOKO V EVOLUCNOM VYVOJI..NASE PRVE TELO MAGNETICKE, KTORE NIKDY NEUMIERA LEN MENI TVAR, VYZIARUJE DO OKOLIA MAG. VIBRACIU, KTORU NIEKTORI LUDIA VIDIA. TATO VIBRACIA JE OKOLO HLAVY A MA ROZNE FARBY. TATO VIBRACIA JE VOLANA AURA. TRIK NAJST TOHO PRAVEHO, PRAVU, JE-SPOJIT SA LEN STYM- SFAZOVAT, KTO MA FARBU AURY AKO MY. VSETKO V UNIVERZU JE ZALOZENE NA VIBRACIJI. NEZNALOST TOHOTO ZAKONU FAZOVANIA, NAM SPOSOBUJE STRASNE NASLEDKY V NASOM ZIVOTE.

Pridajte komentár

*