Rusko práve ohlásilo svetu, že nebude chrániť predátorské patenty farmaceutického priemyslu


Print Friendly, PDF & Email

Rusko práve ohlásilo svetu, že nebude chrániť predátorské patenty farmaceutického priemyslu

(Lance D. Johnson, Natural News) Na tohtoročnom medzinárodnom ekonomickom fóre v Petrohrade (SPIEF) vyvolal poslanec ruského parlamentu medzinárodnú diskusiu, keď oznámil, že jeho krajina uprednostní ochranu životov ruských občanov pred presadzovaním práv duševného vlastníctva západných farmaceutických gigantov.

Počas panelovej diskusie o bezpečnosti liekov v krajinách BRICS poslanec Aleksandr Petrov zdôraznil záväzok Ruska chrániť zdravie a blaho svojich občanov a spojencov, aj keď to bude znamenať spochybnenie predátorských patentových zákonov a vybudovať národný aparát na výrobu liekov.

Rusko zastáva tvrdý postoj voči západným farmaceutickým spoločnostiam

Petrov postoj u mnohých zarezonoval a podčiarkol význam národných priorít v oblasti zdravia a hospodárskej politiky nad záujmami korporácií, ktoré dnes spôsobujú bankrot zdravotníckych systémov na Západe.

Ďalej varoval západné farmaceutické spoločnosti pred prílišným spoliehaním sa na patentové zákony, keď uviedol, že keď ide o životy a zdravie našich občanov a našich spojencov, porušíme ich.

Petrovova pozícia nepodporuje intelektuálne pirátstvo, namiesto toho obhajuje právne mechanizmy na zabezpečenie prístupu k životne dôležitým liekom, najmä vzhľadom na rastúce ceny základných liekov a pri konfrontácii s množstvom ekonomických sankcií, ktoré ohrozujú spravodlivý prístup ruského ľudu k liekom na záchranu životov.

Ústredným bodom diskusie bol prípad Ozempicu, kľúčového antidiabetického lieku vyrábaného dánskym farmaceutickým gigantom Novo Nordisk. Po prerušení dodávok lieku v dôsledku západných sankcií Rusko reagovalo vydaním núdzových licencií na výrobu generických verzií priamo v Rusku.

Petrov ocenil rýchlu reakciu ruských farmaceutických firiem a vyzdvihol ich schopnosť zmierniť nedostatok a udržať národnú liekovú bezpečnosť.

Panel tiež diskutoval o širšom regulačnom prostredí farmaceutického priemyslu. Ruský minister zdravotníctva Michail Muraško zdôraznil dôležitosť efektívnej regulácie, najmä vo svetle škandálu pandémie Covid-19, ktorá odhalila obmedzenia určitých regulačných mechanizmov zavedených niektorými štátmi.

Muraško kritizoval zámerné bránenie americkej vlády ruským vakcínam proti covidu (Poznámka redakcie: Podľa nás rovnaký patok ako vakcíny od AstraZeneca) v prospech alternatív vyrábaných Západom.

Na fóre jasne uviedol, že „regulačné mechanizmy, ktoré sa niektoré národy snažia zaviesť, nemusia nevyhnutne fungovať pre zabezpečenie zdravia na celom svete.

V skutočnosti vláda USA nešla príkladom počas globálnej krízy. Americká Federálna pracovná skupina pre koronavírusy diktovala nemocničné protokoly a cenzurovala lacnú, no účinnú liečbu, pričom ignorovala veci, ktoré lekári, bylinkári a odborníci na výživu používali na účinnú liečbu pacientov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Po odhalení, že farmaceutické spoločnosti a výrobcovia vakcín si kúpili vedcov z amerického Národného inštitútu zdravia (NIH), je pre krajiny BRICS ešte dôležitejšie prerušiť vzťahy so subjektami vyznačujúcimi sa predátorskými praktikami.

Rusko sa snaží bojovať proti obmedzujúcim patentom, ktoré umožňujú západným farmaceutickým spoločnostiam vládnuť nad ľuďmi

Prezident brazílskej Agentúry pre hospodársku súťaž Alexandre Cordeiro Macedo pri podpore spolupráce v rámci BRICS zdôraznil dôležitosť konkurencie pre pokrok v medicíne.

Západné farmaceutické spoločnosti využívajú trhovú exkluzivitu pomocou svojich patentov, zvyšujú ceny a v podstate obmedzujú prístup k liekom, hoci generické verzie liekov by mohli byť ľahko dostupné pre všetkých.

Verí, že vlády by mali zabezpečiť zdravotnú bezpečnosť a spravodlivú hospodársku súťaž vo farmaceutickom sektore tým, že skoncujú s predátorskými praktikami farmaceutického priemyslu.

Zaujatím postoja proti farmaceutickým záujmom by Rusko mohlo odštartovať novú éru herbálnej medicíny, výživy a detoxikácie, ktoré by riešili základné problémy globálnej epidémie chronických chorôb.

Počas diskusie bol zdôraznený ruský záväzok voči inováciám a dostupnosti zdravotnej starostlivosti v rámci zoskupenia BRICS. Muraško a ďalší rečníci zdôraznili ruský vývoj špičkových medicínskych riešení, vrátane pokroku v rádioterapii, protialergickej vakcinácii a personalizovanej liečbe rakoviny.

Moskva sa snaží využiť svoje odborné znalosti na zlepšenie spolupráce v oblasti zdravotnej starostlivosti medzi členmi BRICS pri riešení nerovnováhy v globálnom obchode s liekmi.

Rusko teraz plánuje dovoz všetkých surovín potrebných na výrobu vlastných liekov. Zlyhania globalizmu nútia štáty, aby podnikli veľké kroky na ochranu vlastných občanov.

Národy, ktoré najrýchlejšie a najefektívnejšie obnovia svoj vlastný priemysel, energetiku, výrobu potravín a medicínu, si ako prvé zachovajú svoju suverenitu a zachránia sa pred kolapsom.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.inenoviny.sk › vyrobcu-ruskej-vakciny-sputnik-v-vlastni-miliardar-abramovic-ktory-ma-obcianstvo-ruska-a-izraela
  Výrobcu ruskej vakcíny Sputnik V spoluvlastní miliardár Abramovič …
  Khariton vytvoril farmaceutickú firmu Pharmstandard práve s Abramovichom. Abramovich je obviňovaný zo sionizmu, nakoľko podľa uniknutých dokumentov financoval organizácie, ktoré mali v záujme premiestniť Palestínske rodiny z Jeruzalema. Abramovich je známy financovaním mnohých Izraelských firiem.

  Riaditeľ STRATPOLu: Rusko politizuje Sputnik V na úkor životov vlastného obyvateľstva (ROZHOVOR)
  „Prečo sa to deje? Keď Rusi majú tak málo zaočkovaných, prečo naďalej ponúkajú vakcínu zahraničiu?

  Má to dva hlavné dôvody. Vývoz Sputnika V do zahraničia pridáva Rusku ako krajine, ktorá ho vyvinula na prestíži a na dôveryhodnosti. Aj v Rusku bojujú s nedôverou obyvateľstva voči očkovaniu. Vývozom do zahraničia môžu deklarovať svojim občanom: Pozrite sa, očkujú sa Sputnikom v toľkých krajinách, očkujú sa s ním v Európskej únii. Je to niečo, čo zvýši dôveryhodnosť vakcíny, a to aj v rámci domáceho obyvateľstva a samozrejme, čím viac krajín bude očkovať Sputnikom V, tým väčšia dôvera bude aj na zahraničných trhoch. Súčasne platí, že manévruje Rusko tak, aby krajiny dostali do situácie, že ak chcú Sputnik, musia porušiť vlastné pravidlá.“
  https://www.startitup.sk/riaditel-stratpolu-matovicove-dva-miliony-sputnikov-realne-nevidim-dianie-okolo-ruskej-vakciny-nesie-znaky-politickej-hry-rozhovor/
  —————-
  Celé to opatrenie vidím ako politické odstránenie konkurencie mimo Ruska a zároveň marketing „ruských“ = Abramovičovych /žid/ vakcín na trhu.

  • Maroš tak tomu nerozumiem abramovicovy zhabu majetok na západe v Rusku vyrába vakcíny podporuje Izrael atď atď…

  • najlepší BIZNIS je CHOROBA !!!

   preto sa umelo produkujú a množia choroby, hlavne pomocou liekov, …

   pacienti s veľmi jednoducho vyrábajú

   takže nechodiť k lekárom, zdravotníkom, … ja som 1 x v živote brala antibiotiká – v 17 rokoch a odvtedy absolútne nič, na mne nebohatnú a hlavne som absolútne zdravá a to mám už dosť krížikov

 2. Rudé právo taky oznámilo že vykořisťovatelé prohrají, zatím business.
  Ale že jich kořistí, že jo ..Maroš. Nečekám že většina sarkazmus pochopí, zvířata. 🙂 Dělali a budou dělat hačačá i když ty tituly mají hodnoty inkluzek co pobliticky zničili třeba, au. Ne že by se tam nemotal před stejnou kulisou kikin likvidace společného státu kde se domluví většina líp většina jak „mektové dialektů. Fuj dobytek
  https://www.youtube.com/watch?v=culwTBGSefY
  A už jedou businessmani
  https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
  Jejich oblíbenou „indastry
  Z jižní ameriky je vykopali z afriky ruský muzikanti a tak „vychovaní kývači inkluzek euálky hrůz zrůd, to je vogonská poezie, jak mi sdělil bolševik 🙂 se podělají?
  Debilové
  https://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886
  tisk si vypněte

  • Ty si umelá inteligencia, ale debil?

   • .. ale houby, nie je to umelá inteligencia ale presne naopak.

   • Hektore zavařenej hejkavej dávám to lidem, béééé. 🙂
    Ne uřvaným autistům inkluzek, výběrovým z think tanku retardýrů (ne)mocnářů.

    • Jak si to myslel to „hejkavej“?

     • Ten je nejaký nedorobený. Od Microsoftu by sa aspoň hádal.

     • Rumcajz, ja som to myslel či to nemyslí tak, že „Hej (ako áno) alebo ako „čoboli“ a pod. – proste ako urážku.
      Ivan Mládek zložil Jožina Zbážina a pokiaľ viem ten text nieje o moravákoch ale Slovákoch, ktorých v tej piesni hanil – teda aspoň som to raz čítal od jedného konceptuála ale je to už pomerne dávno.

  • Objektívne

   V tomto poslednom dejstve ide už nejde o všelijaké izmy, vojnu a pod ale o niečo iné, niečo také čo zmietlo aj Atlantídu.

 3. To je všechno hezké co píšete, ale poradí mi někdo, kde mám sehnat Ivermektin? Od vakcinace jsem nemocná s nohou a skoro bolestmi nechodím! Prý už je Ivermektin
  povolen. Mne málem doktor vyhodil když jsem ho chtěla.

  • Nemám s tím zkušenost,jestli se nebojíte online kupovat léky.https://getyouronlinemedshere.com/order-stromectol-online-cs.html?cur=CZK&a=78830

  • Někde psali,že ten Ivermectin může mít trochu jiné složení.Protože se jedná o antiparazitikum,tak může mít i některá rizika.Je dobré aby někdo ,kdo se v tom trochu vyzná určil dávkování.
   Já osobně bych preferovala krátkodobé půsty.Ty velice dobře likvidují zánětlivá onemocnění a pomohou alespoň z těla odvádět ty Spike proteiny.
   Nemusíte začít hned s čtyřicetidnovým půstem,ale den,dva i tři by mohli stačit

  • U veterinára. Alebo v známej lekárni – ako veterinárny liek bez predpisu. Zaplatíš keš – možno 25 eur. Užívanie – 12 mikrogramov na 1 kg živej váhy.

  • známá si ho koupila nedávno v Turecku.

  • Ďalší typ (okrem Ivermektinu):

   Ja osobne si celkom rada prečítam tie malé knižôčky – cca 60 str. brožúry od autora Tomáša Kašpara.

   Jedna z nich sa volá: „Tajemství uzdravení“, v ktorej zrozumiteľnou formou vysvetľuje, že látky – ENZÝMY sú doslova bio-katalyzátory nášho života, podľa ich množstva a kvality, i posilnenia imunitného systému. Samozrejme, najviac „na prírodno“ ich obsahuje surová zelenina a ovocie, zvlášť čerstvé šťavy z nich.

   Dávam nižšie link na danú stránku, v rámci ktorej predáva nielen literatúru ku zdraviu, ale i výživové doplnky. Z nich ten, ktorý obsahuje vybranú zmes enzýmov a jedná sa o tzv. bunkové zdravie, sa volá: VitaZym, obsahujúci okrem základnej enzymatickej zmesi i nattokinázu + ďalšie zložky na prírodnej báze.

   A ako spomína i Pohoda, i v tejto brožúre T.K. píše o vysokej účinnosti tzv. „enzýmového půstu“, trvajúceho 15-16 hodín v kuse.

   • Na uvedenej stránke v rámci daného výživového doplnku – VitaZym, sa píše, že o.i: „Rozpouští i virové spike proteiny!..

   https://www.lepsizivot.shop/vitazym/

   Treba si to detailnejšie naštudovať a následne sa rozhodnúť pre správnu Voľbu. Cena tej brožúry je cca 70 CZK..

   Vďaka za pochopenie!

   • Teraz je čas dozrievania čerstvého ovocia a to obsahuje obrovské množstvo enzýmov a iných pozitívnych ešte aj nepopísaných organických chemických látok. Preto ho teraz treba hojne konzumovať. Sezónne potraviny sú najväčším prínosom pre zdravie, aj zvierací inštikt (šiesty zmysel) núti divé zvieratá sa prirodzene zdravo stravovať. Kto má záhradu nech sa na nej „pasie“, tak ako to robia divé zvieratá, alebo tí čo ju nemajú nech sa „napasú“ na divých lesných plodoch, ak im to medvede dovolia.

    • A všetko zadrbané spádom chemtrails. Tie ťažké kovy budú súčasťou samo sa organizovaných nanobatérií a nanoprístrojov v transhumanizovanej dobe v našich telách. Nie láska, ale technológia ide cez žalúdok.

     • Ta léčivost fruktózu a vitamínem C nabušeného ovoce je dost nadhodnocená .Velké dávky vit.C působí negativně na ledviny .Takže cpát do sebe hrsti rakytníku a černého rybízu nemusí být nejlepší řešení.Lepší je kořenová zelenina,divoké bylinky a občas nějaký salátek.

 4. Otázka – čo znamená, keď sa prezident /hociaký/ – konkr. Pellegrini zúčastní omše Te Deum?
  To znamená to, že deklaruje svoju podriadenosť Vatikánu! S Bohom to nemá nič spoločné – je to rituál „o nás bez nás“! Však si pozrite tie ksichty! Akože „elity“ – hovno – len vazali!
  https://hnonline.sk/slovensko/96154652-inauguracia-petra-pellegriniho-novy-prezident-zlozil-slub-a-oficialne-sa-ujal-funkcie-sledujeme-online

 5. ..no ale ľudia si o to vo väčšine a v rôznej miere aj s elitami koledujú… a naviac existujú aj iné Plány než sú plány ľudstva a elít – a tie sa nedajú odsunúť/odmietnuť/zmeniť.
  Keď sa to tak vezme tak ak sa každý človek nebude chciet podriadiť univerzálnej Pravde tak sa ľudstvo nikdy nespojí v jeden harmonický spolupracjúci celok ale bude zákonite odsúdené k individualizmu – a jejdno, že to nebude mať podobu ako na západe. Bez pohľadu nahor a bez spojenia z Duchovnými svetmi bude odsúdené hľadať svoj cieľ a zmysel života len v existencii a prežívaníu zo dňa na deň tu na Zemi – a to je v podstate horšie ako Depopulácia v podaní dnešných elít ale je to istá duchovná smrť.

  • Bolo pre Objektívne

  • Objektívne

   Môžeš to tak vidieť, pretože táto doba v ktorej žijeme je doba železná, ktorá je najhoršia zo všetkých. Nasledujúca doba bude to, čo znamená zlatý vek. Bude nasledovať niekoľko storočí po resete keď sa rozpustia ľadovce.

   • Určite, lebo v dnes ľudstvo ako celok svojim chcením nesmeruje k ku svojej záchrane cez polepšenie ale chce sa zbaviť len toho čo ho zvonka trápi a ide ho zničiť – ale aj keby toho dosiahlo tak nedosiahne Pokoja pretože to najhoršie a najnebezpečnejšie zlo je nepoznané zlo a je ukryté v ľuďoch v rôznej miere a forme. A to je záruka toho, že nový svet založený na univerzálnej Pravde od Boha nieje možné za takého stavu ľudí aký je dnes na Zemi dosiahnuť a to aj keby im ten nový Spravodlivý svet niekto zázrakom priniesol. Onedlho by sme boli tam kde sme teraz. Ale tento svet nieje len o nás a o tom čo si my s ním urobíme, ako ľudstvo a iné ľudské civilizácie na iných planétach sme len súčasťou celku v ktorom sú vyššie bytostné/duchovné/božské celky/úrovne/svety/ríše a to myslím svojim pôvodom.
    To znamená, že my ako ľudia nie sme tým vrcholom čo bolo Bohom stvorené a to ani zďaleka. Preto nieje možné aby bolo ľudstvu donekonečna trpené všetko to čím sa previnuje voči nezničitelnemu Božiemu poriadku. Tu už nejde len o tisícročia trvajúce parazitovanie iných ludi či padlých vyšších bytostí na Zemi pretože z pohľadu Zhora – od Boha a duchovnych svetov sú všetci v tom co sa deje na Zemi nejako zamotani – na močení ale nevidia a nechápu to ako.
    A to je to zlo ktoré človek na Zemi nevidí a ohrozuje ho najviac, viac než všetky elity Zeme a v jej energopoliach. To zlo v človeku má iné podoby ako to čo ho trápi zvonka. A pretože nieje záujem zpoznať to zlo vo vnútri ale maximálne zvonka tak ľudstvo vstupuje do Božieho Súdu v ktorom už dávno sme a Veľkej Očisty nepripravené. Očista by nemusela byť vôbec ak by nebolo čo čistiť. Boží súd však áno – ten nezávisí od stavu ľudí na planétach, – je to ako predpis – ako to, že na konci školského roka každý dostane vysvedčenie.

    • Objektívne

     Poslednou vetou si mi pripomenul jednu zvláštnosť o ktorú som dávnejšie zavadil. Hovorilo sa tam, že reset prebieha synchrónne na všetkých planétach v celom vesmíre a teda dá sa povedať, že je to funkcia vesmíru. Niekto by mohol povedať, že stvoriteľa.

     • ani nevieš čo je planéta

     • Stvoriteľ – Boh vložil do svojho diela – Stvorenia, ktorého Vesmír je najspodnejšou a poslednou úrovňou svoju vôľu – Božie Zákony = Zákony Stvorenia alebo zvané aj Kozmické Zákony a teda nevložil do nich seba samého ale len svoju vôľu.
      Vesmír (v ktorom teraz prebyvame) narozdiel od svetov nad ním ako jediný podlieha procesom vzniku a zániku a z toho vyplýva, že všetko čo v nom prebýva ho musí v isto. obdobi opustiť aby nebolo vtiahnuté do procesov rozkladu.
      Naš pôvod – pôvod ľudí je z úrovne nad vesmírom a tam sa máme podľa plánu Stvoriteľa po mnohých životoch na Zemi a v Zahrobi aj vrátiť – a to už navždy. Vo vesmírne sme na to aby sme sa tu mohli vyvinúť nakoľko nás duchovný druh sa nedokáže vyvinúť v úrovni odkiaľ prišiel. Kto toho nebude schopný (sa počas životov na Zemi duchovne vyvinúť ten navždy zahynie v procesoch rozkladu Vesmíru..a on ako do istej miery avšak nedostatočne vyvinuté duchovné jadro – duchovná iskra bude rozkódovaný a navždy stratí vedomie sebe sama, ktoré nadobudol počas svojho dlhého vyvíja vo vesmírne. Potom sa následkom odobratia jeho všetkých hmotných/jemnohmotných obalov – tiel, ktorých sa nedokázal zbaviť a v dôsledku Zákona tiaže automaticky/ samočinne vznesie (ako pôvodný duchovný zárodok) do úrovne z ktorej prišiel (duchovný zárodok ľudského ducha nemá pohlavie a to či z neho bude ženský alebo mužský duch rozhodujú jeho prvé pohyby – reakcie na chladné prostredie Vesmíru do ktorého sa prišiel na určitý čas vyvíjať).
      Boh Stvoriteľ dolu vo vesmírne nikdy nebol ale boli tu len jeho dvaja synovia – teda oddelené časti Jeho. Ducha pôsobiace ako jeden celok – a sú to Ježiš a Imanuel.
      Stvorenie vrátane hmotného vesmíru (našej školy) vzniklo len z vyžarovania Ducha Boha Stvoriteľa a nie z podstaty Jeho Ducha – je to ako rozdiel medzi obrazom (portrétom) a živým človekom – niesu vo svojej podstate to isté.
      Všetok život kozmický je pre nás len prostredie školy a po Zhora určenom období zanikne ale nie tak, že vo svojom jadre ale len forma všetkého života a jeho podstata sa vráti do úrovní nad rozkladajúci vesmír. Absolútne všetko je v Posolstve Grálu – je to Živé Slovo prinesené Bohom na Zem a je to pohľad Zhora na Stvorenie a nie pohľad z Vesmíru nahor k Bohu.
      Preto je to aj človekom nikdy nevyčerpatelný prameň poznania a sily.

     • Objektívne

      @Achnaton:

      Povedal by som, že všetko začína pochopením toho, či je táto realita/vesmír simulovaná, alebo nie je. Koncept simulácie ako Matrixu umožňuje mať pojem existencie Boha ako vonkajšieho prvku (niečo nad vesmírom). Nesimulovaný, alebo deterministický koncept vesmíru Boha nevyžaduje k popisu javov vo vesmíre. Tu je všetko je určené prírodnými zákonmi. S existenciou Boha je ale problém. Každý, kto zabŕdne do tejto filozofie nevie kto, alebo čo je Boh a kde presne by sa mal nachádzať. Súčasná veda ma nejaké predstavy o tom ako môže prebiehať simulácia, ale pre ľudí z duchovnej oblasti zvyčajne nie sú akceptovateľné. Hovoria o vedomí, napríklad o vedomí Boha, ale vedomie (aj to ľudské) musí mať schránku (telo/mozog). Bez mozgu neexistuje vedomie. Ak by mal mať Boh nejaké vedomie, tak musí mať mozog a teda je možné sa pýtať: je to človek?
      Ak by to nebol človek, tak druhá možnosť je, že vedomie nahrádza niečím čo funguje ako mozog. Tu už sa dostávame k tomu čo popisuje Anastasia Novych v knihe Ezoosmóza ako mikrostroj. Dostali sa k tomu čo už dosť vedcov popisuje ako funkciu počítača, ale nie takého ako my poznáme.

     • Miroslav Čižmár

      Isté je, že Boh nie je viditeľný očami. Boh je niečo ako funkcia, hodnosť, autorita. Boh povedal Mojžišovi, aby priviedol z Egypta izraelcov slovami: Ty im budeš Bohom, a tvoj brat ti bude prorokom. Ak môže byť Mojžiš Bohom, tak Boh je abstraktný pojem. Nie je to fyzický objekt, ale informácia, duch, slovo.

     • Simulácia reality Vesmíru – to je naprostá blbosť a zároveň vedomý podvrh. Blbosť je to len z istého pohľadu ale inak je to vedomá lož pretože už len z toho ako poznáme činnosť a zmýšľanie ľudí na Zemi sa vynára otázka a zároveň odpoveď – kto prichádza so simulovaním niečoho a dokonca so simulovaním reality? No predsa človek a jeho rozum! A ten jeho koncept o nejakej simulácii reality a dokonca o nejakom nasimulovanom Vesmire chce podstrčiť ostatným namiesto poznania Vesmíru a Jeho Stvoriteľa. Ten koncept simulácie reality – v skutočnosti ani nie koncept je len úplne lacný trik, ktorý však môže zabrať u ľudí, ktorí sa nijako nehýbu – a to ani duchom a ani rozumom pretože aj sám rozum musí prísť na to, že Vesmír je absolútne reálny a je nefalšovanou realitou. Jediná vec, ktorá môže ľuďom pripomínať a vytvárať u nich akúsi ilúziu simulácie reality Vesmíru sú vedecké ci nevedecké zistenia, že všetko vo Vesmire je vlnenie, energia, ktorá sa javí ako hmota. No a z toho dôvodu (akože) hľadajú nejakého autora programu, ktorý riadi to vlnenie a vytvára náš „Matrix“, ktorý v skutočnosti neexistuje.
      Taká teória je predsa produktom činnosti rozumu ľudí a nepochádza z poznania! A v ľudských telách žijú aj vyšší duchovia z vyšším poznaním , ktorí ľudstvo vedome vedú k záhube a skutočnú Pravdu im zatajujú.

      Čisto za mňa – simulácia reality, Matrix a pod. – tieto lacné triky sú vedomým klamanim miliárd ľudí tými vplyvnými klamármi, ktorí vedia, že Pravda o tom je iná a že Vesmír je reálny vo svojej podstate a nieje žiadnou simuláciu. A vedia, že to čo oživuje Vesmír sa nenachádza v ňom ale nad ním – bližšie ku Zdroju – k Bohu.
      Jediným účelom tohoto podvrhu so simuláciou reality Vesmíru je zabrániť ľuďom poznať Pravdu – zobrať im duchovné poznanie, ktoré zahŕňa aj informácie o stavbe Stvorenia.

     • Objektívne

      @Achnaton:

      Ak odmietaš teóriu, že vesmír je vlnenie, tak vlastne nemáš žiadnu predstavu ako vzniká vesmír, odkiaľ pochádzajú všetky atómy a teda prejavená hmota. Boh ti dal oči aby si videl, uši aby si počul, ale aj tak keď uvidíš prekrásnu ženu tak ju odmietneš, pretože je to prejavená hmota z vlnenia prvkov Mendelejevovej tabuľky. Ty neuveríš, že niečo také prekrásne môže existovať. Budeš čakať na poznanie. Všetky prvky majú svoju vlastnú frekfenciu a je to možné dokázať rozkladom svetla cez optický hranol, ovšem ani tomu neuveríš, pretože ty neveríš tomu čo vidíš.

     • Objektívne

      @Miroslav Čižmár:

      Prečítal si Bibliu aspoň jeden jediný krát? Nič také ako píšeš sa tam nenachádza…
      https://www.churchofjesuschrist.org/study/scriptures/gs/aaron-brother-of-moses?lang=slk

      To, prečo bol Áron ustanovený ako Mojžišov hovorca bolo preto, lebo Mojžiš bol koktavý. Zajakával sa.

     • Miroslav Čižmár

      Nachádza sa to tam. Dokonca aj Ježiš na to poukázal, keď sa ho pýtali na jeho božský pôvod slovami: Bohovia ste! Vy ste Elohim!

     • Miroslav Čižmár

      Tu je ten verš. ‭Ján 10:34 SLB‬
      [34] Odpovedal im Ježiš: Či nie je napísané vo vašom zákone: Ja som povedal: Bohovia ste.

      https://bible.com/bible/644/jhn.10.34.SLB

     • Miroslav Čižmár

      Na toto poukazoval Ježiš. ‭Exodus 4:16 SLB‬
      [16] „On bude hovoriť ľudu za teba; on ti bude ústami a ty mu budeš ako Boh.“

      https://bible.com/bible/644/exo.4.16.SLB

      V staršom preklade tam bolo: Ty im budeš Bohom, a tvoj brat ti bude prorokom.
      Bolo by zaujímavé pozrieť si to v pôvodnej verzii v hebrejčine a aramejčine.

     • Objektívne

      @Miroslav Čižmár:

      Máš pravdu, je to tam. Ospravedlňujem sa. Toto som naozaj nepostrehol aj keď Bibliu čítam už n-tý krát. Dá sa súhlasiť s tým, že Boh je informácia, povedal by som množstvo informácií. Informácie celého vesmíru, informácie o každom atóme v celom vesmíre.
      To ovšem naznačuje existenciu simulácie. Informácie musia byť niekde uložené. Pri existencii toho čomu hovoríme dimenzie by to bola základná dimenzia a teda tá prvá. Mohli by sme tomu hovoriť Boh.

     • Miroslav Čižmár

      Možno existuje aj nultá dimenzia, zrútená sama do seba. Niektoré veličiny totiž majú nula rozmerov. V časovom význame je takou veličinou rýchlosť, a v priestorovom význame dávka, alebo číslo, bod v priestore. Základnou informáciou je číslo. To je viera pytagorejcov, za všetkým hľadať číslo.

     • Čižmár: Rýchlosť má jeden rozmer. Nerozumieš sa tomu.

     • Miroslav Čižmár

      Delením veličín sa ich rozmery odčítajú. Jeden rozmer dráhy v pomere k jednému rozmeru času dáva nula rozmerov rýchlosti.

     • Miroslav Čižmár

      Vyplýva to aj z Newtonovho zákona zotrvačnosti. Teleso je v pokoji, alebo v rovnomernom priamočiarom pohybe, ak naň nepôsobí sila. Rýchlosť nepotrebuje rozmer, zrýchlenie už áno.

     • Objektívne

      @Miroslav Čižmár:

      Je všeobecné známe, že atómy vznikajú a zanikajú. Veda vie veľa povedať o tom, čo to je keď atóm vznikne, ale nevie nič o tom keď zanikne. Ešte stále nie je možné na fyzikálnej konferencii hovoriť, že niečo urobil Boh. Veda ešte neprišla k tomu, že keď atóm zanikne tak je v 1. dimenzii u „Boha“. Tiež by asi bolo vhodné vedieť koľko existuje dimenzií a čo v každej existuje.

     • Objektívne: „Je všeobecné známe, že atómy vznikajú a zanikajú.“

      Nie je to známe. Nevidel si vznik alebo zánik atómu, lebo by si tu nebol. Na ostatné nezmysly sa nebudem vyjadrovať.

     • Čižmár: Podľa tvojej logiky má zrýchlenie -1 dimenzií? 😀 Škoda času ti to vysvetľovať.

     • Objektívne

      @Rumcajz:

      Ty máš asi halucinácie. Nikde som nepísal, že som to videl. Vedci, ktorí majú na to prístroje to videli. Poznám minimálne jednoho, ktorý to videl z katedry teoretickej fyziky.

     • Miroslav Čižmár

      Spektrum rozmerov je cyklus. Za siedmou dimenziou nasleduje znova nultá. Merať do mínusu sa nedá, a preto má zrýchlenie 7 rozmerov.

   • 19. storočie pary, 20. storočie atómu
    Zlatý vek už bol. Sme v kali juge, postupného ničenia ľudstva.

    • Objektívne

     Kali Yuga končí v roku 2025 a cyklus Yuga sa bude opakovať.

     • Miroslav Čižmár

      Vedel som, že na konci roku 2025 niečo končí, ale nevedel som, že Kali Yuga. Dozrieva to v mojej psychike a dozrie to na konci budúceho roka. Je to ako hľadanie zmyslu otázky na všetko. Keď to dozrie, zanikne vesmír, a namiesto neho vznikne nový, ešte bizarnejší. Len aby neprišli vogóni.

     • Objektívne

      Ďaľšie generácie uvidia, či to bude tak ako písal Platón, ktorý písal o štyroch vekoch: Zlatý, Strieborný, Bronzový a Železný (alebo Temný), alebo podľa Bibhu Dev Misra, ktorý rozlúštil Yuga cykly.
      https://www.bibhudevmisra.com/2012/07/end-of-kali-yuga-in-2025-unraveling.html

      Píše o prechodných 300 ročných obdobiach medzi cyklami a píše, že:
      Rýchla degenerácia našej materialisticky poháňanej spoločnosti na korupciu, nenávisť a násilie na jednej strane a súčasný rozmach extrémnych poveternostných javov na strane druhej môžu svedčiť o tom, že dôsledky prechodného obdobia sa už prejavujú. Musíme si byť vedomí týchto väčších časových cyklov, ktoré riadia ľudskú civilizáciu, a zmien, ktoré sa črtajú v horizonte.

     • Ty vieš čo su to vagóni ?

     • Objektívne: 2025 len tvrdíš, nevieš to dokázať. Takých koncov sveta tu už bolo. Možno vychádzať z archeologických nálezov, ktoré je ťažko spochybniť.

     • V Rakusku 22%veri v Boha,37%v Universum,32% v osud

     • Objektívne

      @Rumcajz:

      Nečítal si dokument z toho odkazu, inak by si vedel ako k tomu 2025 prišli.
      O žiadny koniec sveta sa nejedná, ale o koniec jednej epochy, alebo svetového veku.

     • Objektívne: Nebudem strácať čas čítaním dokumentu bez dôkazov.

     • Objektívne

      @Rumcajz:

      To je tvoj problém, len vedz, že veda bola zmanipulovaná, takže tvoje archeologické nálezy sú vycucané z prstu.

  • Quod Erad Demonstrandum

   100 bodov 🙂

 6. Anthony Morava

  Su rád, že autor srovnává Sputnik s AstrouZenecou, nikoliv s genetickými sajrajty Pfizeru a Moderny. Ano je tam značná technická shoda, Sputnik použil jako nosiče obou dávek dva různé lidské adenoviry, Astra jeden opičí. Jde teoreticky o klasický ověřený koncept, ale konkrétní produkty neměly svých 6 let na ověření a vychytání much.

 7. františek

  Pozdravujem všetkých diskutujúcich o liečení rôznych chorôb a aj pri pandémiách.Už dlhšie sledujem tieto diskusie,ale nikde som doposiaľ nenašiel ani zmienku o prípravku,ktorý objavil Jim Humble.Určite ste zachytili informácie o MMS.Prečo nikto nespomenul účinky tejto látky na liečenie všetkých chorôb vírusového a bakteriálne -pôvodu? Je totiž extrémne lacný,maximálne účinný a veľmi jednoducho aplikovateľný,čo zvládne každý. Združenie lekárov v Južnej Ameriky-Comsalve- žiadalo svetovú zdravotnicku organizáciu WHO o zavedenie tohto prípravku na liečenie kovidu 19-čo presadzoval aj Trump ešte ako prezident USA Samozrejme to tzv.experty odmietli,pritom je dokázané,že týmto preparátom zloženým s dvoch lacných a ľahko prístupných látok sa vyliečilo státisíce ľudí z rôznych aj ťažkých chorôb a ktorý bezpečne vyliečil veľká množstvo ľudí z kovidu 19 za veľmi krátky čas.Jednoduchý postup používania tohto preparátu je popísaný v knihe objaviteľa Jima Humbla-už 5-te vydanie-ktorú žiaľ nie je nikde možnosť zohnať,pretože je ministerstvami zdravotníctva v drvivej väčšine štátov zakázaná.Jediný dôvod tohto zákazu je ohrozenie existencie farmateutického priamyslu v celom svete.A ako je známe,že farma firmy majú po zbrojárskych najväčšie zisky,preto nikdy nedovolia,aby ich niekto niečim tak účinným a extrámne,lacným ako MMS je ohrozil.Ano,už veľa EXPERTOV napísalo o škodlivosti tohto preparátu,len aby odradili ľudí na jeho používanie.Žiaľ,lekári sú dnes absolútnou dogmou pre ľudí,ak majú akýkoľvek aj ten najjedoduchší zdravotný problém.Ano,sú aj choroby,ktoré tento preparát nedokáže vyliečiť,ale je ich malé percento oproti tým,na ktoré táto látka pôsobí.Ľudia,skúste so svojm zdravím niečo robiť skôr,ako zdravotný problém u Vás vznikne.Tento preparát je aj vynikajúci prostriedok ako prevencia proti drvivej väčšine chorôb.
  Želám Vám dobré zdravie a dlhý život bez chorôb s týmto prípravkom.

Pridajte komentár

*