Prvý pacient, ktorý dostal geneticky modifikovanú obličku z prasaťa, zomrel necelé 2 mesiace po operácii


Print Friendly, PDF & Email

Prvý pacient, ktorý dostal geneticky modifikovanú obličku z prasaťa, zomrel necelé 2 mesiace po operácii

(Kevin Hughes, Natural News) 62-ročný muž trpiaci konečným štádiom ochorenia obličiek zomrel v sobotu 11. mája 2024, len necelé dva mesiace po tom, čo sa stal prvým pacientom, ktorý dostal geneticky modifikovanú prasaciu obličku.

Richard Slayman absolvoval transplantáciu vo Všeobecnej nemocnici v Massachusetts v marci. Chirurgovia predpovedali, že prasacia oblička môže Slaymanovi poskytnúť ďalšie dva roky života.

(Súvisiace: Druhý ľudský príjemca geneticky modifikovaného prasacieho srdca na svete zomiera po tom, čo sa u neho prejavili známky odmietnutia orgánu.)

Transplantačný tím vo Všeobecnej nemocnici v Massachusetts vo vyhlásení oznámil, že je hlboko zarmútený smrťou Slaymana a zároveň vyjadril sústrasť jeho rodine.

„Transplantačný tím je hlboko zarmútený náhlou smrťou pána Ricka Slaymana. Nemáme žiadne náznaky, že by to bol výsledok jeho nedávnej transplantácie. Pán Slayman bude navždy vnímaný ako maják nádeje pre nespočetne množstvo transplantačných pacientov po celom svete.

Sme hlboko vďační za jeho dôveru a ochotu napredovať v oblasti xenotransplantácií. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodine a blízkym pána Slaymana pri spomienke na výnimočného človeka, ktorého štedrosť a láskavosť sa dotkla všetkých, ktorí ho poznali,“ uviedla nemocnica vo vyhlásení.

Prasacia oblička použitá pri transplantácii bola geneticky modifikovaná tak, aby fungovala ako ľudská oblička

Slayman žil s hypertenziou (vysokým krvným tlakom) a cukrovkou 2. typu už mnoho rokov. V roku 2018 mu transplantovali ľudskú obličku. O rok neskôr sa musel vrátiť na dialýzu a čoskoro na to mal zdravotné komplikácie. Jeho lekári mu odporučili novú operáciu vo forme „xenotransplantácie“ (transplantácie orgánu zo zvieraťa).

Oblička použitá pri transplantácii bola geneticky modifikovaná tak, aby odstránila prasačie gény prítomné v obličke a nahradila ich ľudskými, čo malo zvýšiť jej schopnosť fungovať ako správna ľudská oblička.

Slaymanova operácia trvala štyri hodiny a bola vykonaná s povolením „na použitie zo súcitu“ podľa protokolu o rozšírenom prístupe. Protokol sa používa v prípadoch, keď pacienti, ktorí čelia život ohrozujúcim ochoreniam, vyčerpali všetky ostatné alternatívy liečby a už iba experimentálne procedúry im dokážu poskytnúť šancu na predĺženie života.

Prírodná liečba osteoartritídy

Pri odchode z nemocnice po zotavení bol Slayman údajne optimistický a sebavedomý. Vo vyhlásení si Slaymanova rodina na neho spomenula ako na inšpiráciu pre ľudí na celom svete.

„Milióny ľudí na celom svete spoznali Rickov príbeh. Cítili sme – a stále cítime – útechu z optimizmu, ktorý poskytoval iným pacientom zúfalo čakajúcim na transplantáciu. Pre nás bol Rick dobrosrdečný muž s bystrým zmyslom pre humor a silno oddaný svojej rodine, priateľom a spolupracovníkom,“ uviedla Slaymanova rodina vo vyhlásení.

„Po transplantácii Rick povedal, že jedným z dôvodov, prečo podstúpil túto procedúru, bolo poskytnúť nádej tisíckam ľudí, ktorí potrebujú transplantáciu na prežitie.

Rick tento cieľ splnil a jeho nádej a optimizmus pretrvajú navždy. Jeho odkaz bude ešte dlho inšpirovať pacientov, výskumníkov a zdravotníckych pracovníkov všade na svete,“ dodala Slaymanova rodina.

Záver

Sledujte stránku DangerousMedicine.com (Nebezpečná medicína) a dozviete sa viac noviniek o takzvaných „inovačných“ medicínskych postupoch, ktoré sú jednoznačne veľmi nebezpečné.

Tiež si pozrite toto video informujúce o experimentálnej transplantácii obličky z prasaťa na človeka, ktorá sa uskutočnila v roku 2021:

Stop Candida

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Prečo sa treba zbaviť úlohy obete
  34 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/34HoaxLive:8

  • V začiatku relácie je tiež rozporuplné hodnotenie atentátu na Fica, ale aj oznam Ukrajincov na údajne zmarený atentát na Pellegriniho pri návšteve ČR a bol kvôli tomu vypovedaný ukrajinský

   https://sk.wikipedia.org › wiki › Chargé_d’affaires
   Chargé d’affaires – Wikipédia
   Chargé d’affaires (doslova z fr. „poverený záležitosťami/obchodmi“) je označenie vedúceho diplomatickej misie tretej triedy. Na rozdiel od vedúcich diplomatickej misie prvých dvoch tried (1. trieda je veľvyslanec, 2. trieda je vyslanec) ho poveruje ministerstvo zahraničných vecí, nie hlava štátu.

   https://www.seznamzpravy.cz › clanek › prave-se-deje-atentat-na-pellegriniho-hackeri-napadli-web-ctk-a-vydali-smyslenou-zpravu-250471
   Atentát na Pellegriniho? Hackeři napadli web ČTK a vydali smyšlenou …
   23. 4. 202423. 4. 2024 14:00. Zpravodajský server tiskové agentury ČTK se stal terčem hackerského útoku. Na jeho stránkách vyšla falešná zpráva o atentátu na nového slovenského prezidenta. V úterý krátce po poledni vydala agentura ČTK ve svém zpravodajském servisu nezvyklé upozornění. Uvedla,

 2. Stálo by za to vypestovať obličku z kmeňových buniek pacienta – tam treba presmerovať peniaze na výskum a nie ich neúčelne dávať na vývoj biologických zbraní…. Asi som optimista….

  • Oblička, tak ako každý orgán v tele, sa sám obnovuje z kmeňových buniek. Transplantácie sú zbytočné

 3. Dokumentární film FrankenSkies odhaluje chemtrail agendu a její vliv na život na Zemi

  Změna klimatu je sama o sobě kontroverzní, ale když se do ní zapojí geoinženýrství, může být ještě kontroverznější.

  https://aktax.cz/dokumentarni-film-frankenskies-odhaluje-chemtrail-agendu-a-jeji-vliv-na-zivot-na-zemi/

  • Objektívne

   Prečo by mala byť kontroverzná?
   Práve prebieha, ovšem masmédia ani alternatíva nehovorí o tomto probléme pravdu.

 4. Vyfarbené politické „neviniatka“. Potom sa čudujú, že niekoho naserú. V politike sa navzájom útočí kvôli zviditeľneniu – „diváci“ si vyberú hercov a ide sa do parlamentu.

  Fico a Blaha hecovali dav a ten kričal – prezidentka je kurva, prostitútka
  https://www.inenoviny.sk/fico-a-blaha-hecovali-dav-a-ten-krical-prezidentka-je-kurva-prostitutka/

  https://www.inenoviny.sk/belousova-a-ini-nasadeni-rozvracaci-na-kandidatke-republiky/

 5. Akosi ticho a v úzadí je hlavná spojka všetkých atentátov , vrážd a podivných úmrtí na Slovensku Danielito Lipšic.Iba,aby sa nezabudlo: Ernest Valko,Plukovník Peter Švec,René Balák,Kuciak,generál Lučanský,advokat Krivočenko no a teraz je to premiér Fico.

Pridajte komentár

*