Podľa plukovníka armády USA elita plánuje globálny finančný krach: „Voľby v roku 2024 budú zrušené“


Print Friendly, PDF & Email

Podľa plukovníka armády USA elita plánuje globálny finančný krach: „Voľby v roku 2024 budú zrušené“

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Americký vojenský predstaviteľ prezradil, že sa chystá zatvorenie bánk v celej Amerike a prezidentské voľby v roku 2024 majú byť zrušené.

Podľa plukovníka Douglasa MacGregora musí verejnosť vedieť, že čoskoro dôjde k elitou nariadenému „náhlemu“ zatvoreniu všetkých veľkých bánk v USA, ktoré bude trvať až 3 týždne.

Plukovník MacGregor tiež prezradil, že voľby v roku 2024 budú zrušené z dôvodu zavedenia stanného práva Bidenovou administratívou.

Elita už má svoje tehličky domina postavené v rade a je pripravená rozpútať peklo pre obyčajných ľudí, aby podporili svoju dystopickú globalistickú agendu. Čo teda môžeme urobiť, aby sme ich zastavili? Máme pre vás pár odpovedí.

Počas nedávneho vystúpenia v podcaste Patricka Bet-Davida plukovník Douglas MacGregor odhalil, že globalistická elita pracuje na sprisahaní s cieľom zrútiť celý bankový systém, čo povedie ku globálnemu finančnému kolapsu.

Prečo by to robili? Pretože ich agenda zlyháva a ľudia sa prebúdzajú, preto sú elity čoraz zúfalejšie.

To, čo dnes vidíme, je tlak na vytvorenie jednej celosvetovej vlády, ktorá je maskovaná a skrýva sa za humanizmus, multikulturalizmus, ako aj globalistami vyvolané vojny a umelo vykonštruované hrozby, ako sú globálne otepľovanie a pandémie. Ich cieľom je prinútiť verejnosť, aby akceptovala vytvorenie celosvetovej vlády.

Aby sa to stalo, elita plánuje vytvoriť globálnu finančnú krízu, akú svet ešte nevidel. Z popola tejto finančnej krízy má potom povstať fénix Nového medzinárodného ekonomického poriadku.

Verejnosti bude povedané, že nový poriadok je jediný spôsob, ako stabilizovať svetovú ekonomiku a zachrániť to málo, čo zostalo z ich bohatstva. A ak sme sa niečo naučili z vykonštruovanej krízy, akou bola pandémia covidu, tak väčšina más podliehajúca hlavnému prúdu pravdepodobne prepadne aj tomuto podvodu.

Našou úlohou je preto vzdelávať masy a tým zastaviť úspech tohto veľkého podvodu.

Elita sa už dlho pripravuje na zmocnenie sa sveta

Elita po stáročia konsolidovala svoje bohatstvo, aby ho ochránila. Proces konsolidácie sa však v posledných rokoch dramaticky zrýchlil.

Globálna finančná kríza v roku 2008 spolu s pandémiou covidu umožnili elite ešte viac zbohatnúť, zatiaľ čo my ostatní sme sa stali chudobnejší.

Keď sa svetový finančný systém napokon zrúti, elita bude v pozícii, aby lacno skúpila tie zvyšky majetkov, čo zostanú.

Čo to bude znamenať pre zvyšok sveta? Odpoveď je technokraticko-fašistický otrokársky systém pod vedením Svetového ekonomického fóra v Davose (WEF) a skrytých rúk, ktoré budú kontrolovať verejne viditeľné bábky tejto kabaly.

Stop Candida

Ak teraz pozorne sledujete dianie vo svete, určite ste si všimli, že všetko okolo nás je navrhnuté tak, aby smerovalo k tomuto jedinému cieľu.

Masívne zadlžovanie ako nástroj na zotročenie národov a zrušenie štátov

V priebehu minulého storočia boli národné štáty centrálnymi bankami prinútené k masívnemu zadlžovaniu, aby sa zabezpečilo, že akonáhle tento kolaps začne, vytvorí sa dominový efekt na celom svete.

V súčasnosti vidíme posun smerom k bezhotovostnej spoločnosti, pričom štáty kompletne infiltrované WEF, ako je napríklad Austrália, sú vo vedúcej pozícii tohto procesu.

Globalistická elita tiež núti svoje vazalské štáty, aby smerovali k centralizácii meny vo forme takzvanej digitálnej meny centrálnej banky alebo CBDC, čo mimochodom vôbec nie je platidlom – je to softvér navrhnutý ako nástroj totálnej sociálnej kontroly obyvateľstva.

Je ľahké pochopiť, prečo CBDC oslovujú krajne progresivistických (neomarxistických) autoritárov v Davose. Ak budú môcť zrušiť váš bankový účet jediným stlačením klávesu, potom nemáte žiadnu slobodu ani žiadnu autonómiu. Ste otrokom systému, úplne podriadený elite.

A elita sa dnes stáva už natoľko arogantnou, že dokonca otvorene priznáva svoje plány, vrátane skutočnosti, že jej cieľom je úplná spoločenská kontrola.

V prípade, ak si myslíte, že ide o divokú konšpiračnú teóriu, ktorá sa nikdy nemôže stať, mali by ste si byť vedomí toho, že elita práve teraz v Spojených štátoch amerických a Európskej únii bez akejkoľvek verejnej diskusie potichu a zavádzajúco robí kroky na centralizáciu meny.

Guvernérka Kirsti Noemová z Južnej Dakoty ich pristihla, ako sa snažia zmeniť definíciu meny tým, že ju skryli do drobného písma nového 100-stranového zákona. Pripojila sa k Tuckerovi Carlsonovi, skôr ako ho mainstreamové médiá zrušili, aby nám vyslala varovanie, že sa musíme prebudiť ohľadne ich agendy – a to rýchlo!

Záver

Ak globalistickej elite bude umožnené uskutočniť svoj plán, v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov väčšina ľudí príde o svoje celoživotné úspory.

Nebudú nič vlastniť a budú nútení predstierať, že sú šťastní – pretože technokomunistická elita bude mať úplnú kontrolu nad všetkými mizernými finančnými prostriedkami, ktoré ľuďom „veľkodušne“ pridelí v podobe univerzálneho podmieneného príjmu.

Väčšina veľkých svetových inštitúcií bola vytvorená s týmto cieľom. Od Organizácie spojených národov cez Medzinárodný menový fond, Svetovú banku až po inštitúty ako Cato, Balfour a Brookings Institute.

Viac informácií o tejto téme nájdete v nasledujúcom videu stránky The People’s Voice (v angličtine):

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. v USA sa začne rabovačka všetkých obchodv na druhý deň.
  Na tretí deň sa tam začne občianska vojna/chaos.
  V EU sa začne rabovačka obchodov na tretí-štvrtý deň.
  Na piaty deň nastane v EU to isté, čé v USA na tretí.
  Chaos, koniec spoločnosti.
  Žiadne o „tri týždne“ nenastane, lebo o tri týždne budú stámilióny mŕtvych, a už sa nebude dať nič naštartovať.
  Žiadne „stanné právo“ to nezachráni, lebo štát, ktorý chráni „elity“ nemá ani plány, ani zásoby, aby dokázal chrániť tie tzv. „elity“.
  Polícia sa rozpadne tiež na tretí deň, policajti aj vojaci max. na tretí deň idú chrániť svoje rodiny

  • mariankosmac

   Tak asi pre takéto príležitosti postavili v USA tie záhadné FEMA tábory s plastovými rakvami pre desiatky miliónov mŕtvol. Ale tie už nejakú dobu chátrajú, takže asi očakávali niečo už skorej.

 2. Osobne si myslím, že okrem toho dôjde aj k obetovaniu tých, kt sú symbolmi toho, čo ľudia nenávidia, avšak na pozadí tej tzv. spravodlivoasti bude prebiehať implementácia Agendy 2030, od digitálnej identity cez digitálnu menu a sociálne kredity, zelený teror, cenzura, vyvlastňovanie atď. Takže čoskoro sa začne „hon“ na Gaťesa, Schwaba, atď. už nie sú ich páničkom potrební a treba vytvoriť dojem, že sa neženieme do žiadnej totality, ale „svetlejšej“ budúcnosti ! Možno sa mýlim… ale kým k tomu dôjde, bábky musia ešte dokončiť robotu -, depopuláciu, finančný krach civilizovaného sveta a destabilizáciu, rozvrat (chaos v každej oblasti) národných štátov – potom prídu s riešeniami, aj svetovým náboženstvom… !

 3. Bez zníženia populácie by sa slobodomurárskym psychopatom nepodarila zaviesť taká kontrola a totalita, akú plánujú! Okrem toho až toľko „otrokov“ nepotrebujú ani kŕmiť, preto teba očakávať aj to najhoršie – atomovú vojnu. Dobre vieme, že všetci liberálni zvrátenci politickí, ktorí im bezvýhradne slúžia sú ich miláčkami, a preto na nich myslia. Prečo bola tak masívna očkovacia akcia na vyľudnenie práve v Austrálii a v Novom Zélande? Súvisí to s vyššie uvedeným a týmto:
  „„Globalistická elita“ dúfa, že unikne v špeciálnych bunkroch, ktoré sa v plnom prúde stavajú v Austrálii a na Novom Zélande. Na jednom zo zasadnutí Davoského fóra dokonca prebehla aukcia na ich predaj. Títo prízemní ľudia, ktorí si o sebe predstavujú, že sú vládcami sveta, sa veľmi boja smrti, boja sa, že nevyužijú to, čo za stáročia ukradli. Tak veľmi chcú žiť, že aj v starobe si vymieňajú svoje srdcia.“.
  https://cz24.news/i-psenickov-nova-svetova-vojna-zabije-takmer-kazdeho-vieme-kto-a-preco-to-tak-chce/

  • Bude to trochu jednoduchšie – zabijeme ich! Ja sa na to vyslovene teším! Na to sme tu – západní Slovania!

   • Nový Zéland je ďaleko, nedostaneš sa tam jednoduchou cestou.
    Poslať tam ruské atómovky, nie je ti ľúto krásnej prírody?
    Budeme to musieť urobiť inak.
    Najprv urobiť poriadok všade okolo seba, urobiť nový systém, proľudský a neparazitický, a až potom si prísť pre nich.
    Oni si tam na nás počkajú, nebudú mať kam utiecť

    • Marek Košice

     jop : Myslíš, že je rok 1900? 😀 😀 😀 😀
     1. Radšej koniec 95% ľudstva, alebo koniec poondiatej Austrálie, na ktorú biely aj tak nie je prispôsobený (a väčšinou tam žijú bieli)?
     2. Ako cheš urobiť poriadok okolo seba, spraviť nový systém, keď už sa riešia len detaily na to, aby bolo ľudstvo zotročené? Veď ty si na práškoch………. NEDOVOLIA TI UROBIŤ „NOVÝ PROĽUDSKÝ NEPARAZITICKÝ SYSTÉM“ INDE, NEŽ V TVOJEJ RODINE!!!!! Ani na sídlisku ho nespravíte (vy, čo by ste sa na tom chceli podujať), nie to na svetadiely či celom svete….
     Tak už sa spamätaj….

     • Marek Košice

      jop : nebudú mať kam utiecť? ALE BUDÚ 😀 😀 😀 😀 😀 ……..Ale ako „globetard“ nikdy nepochopíš, že KDE budú môcť utiecť….BEZ TOHO, ABY SA POTOM SKRÝVALI v prostredí, v ktorom budú žiť.

     • (vy, čo by ste sa na tom chceli podujať)

      ja viem. Podujať by som chcel, ale rovnako ako ty vidím beznádejnosť robiť toto na úrovni zdola.
      Reálna cesta, ktorá môže nastať, je:
      Deep State dokáže zvrhnúť ročildovského sluhu Putina, pritom vznikne chaos, dostane sa k moci nejaká reálne proruská skupina, zhodí pár atómoviek na vojenské základne USA aj v EU, aj v USA, nastane chaos.
      Celá vláda, sudcovia, prokurátori, policajní funkcionári, politici zdrhnú z Česka. Len preč z Česka, kam neviem, neriešim.
      Potom môže v Česku začať úradovať tá zakázaná Národná domobrana, odstránia parazitov a zvyšných vládnych sluhov a preberú moc.
      Na sídlisku to naozaj nejde

   • A vieš presne koho?

  • Galaxia andromeda

   Tak velmi chcu zit lebo vedia ze technologie na predlzenie zivota su na dosah.
   Cakaju kym to preberie umela inteligencia!!!
   Otazka ako sa zachovaju miliardari ked zistia ze je mozne predlzit lidsky zivot dajme tomu na 500 rokov mivymi technologiami???
   Budu pracovat a velmi tvrdo na depopulacii a sterilizacii spolocnosti!!!!
   To sa prave deje v subehu s propagandou a prenasledovanim nepodvolenyyych!!!
   Oni sa skutocne chcu hrat na Boha.
   Jedina cesta je spojenie sa ludi na najnizsom stupni spolocenskej pyramidy a zlikvidovat cca 20 percent archontou co su nad nimi!!!!

   • Israismael

    Chcú sa hrať na Boha ,len oni zabudli alebo nevedia že práve On je nad nimi..Ťažká bude rana pre týchto ľudí ..Toto sú totiž ľudia ,ktorí sú už dávno odsúdení ,ktorí nikdy neboli zapísaní v tzv Knihe života a budú cochvilu rozdrvení ,rozmlatení a poslaní tam odkiaľ už nikdy niet návratu ..Ohnivé jazero má veľké,hlboko dno a aj koryto …

   • mariankosmac

    Ovce sú tak blbé, že sa na tú dobu ešte tešia. Naivne si myslia, že tie technológie predlžujúce život budú uvolnené ludstvu. Netušia, že naopak pôjdu na porážku, pretože pre elitu sú len zbytoční jedlíci ktorí im ničia planétu.

 4. oldmarxista pamprlik

  na tom vypotku je najkrajsia veta ludia sa zobudzaju a technokomunisticke elity su na nervy. nebudete nic vlastnit a budete stastny povedal , exekutor komunista.tak, tak

  • ak si provokátor, ide ti to.
   ak to myslíš naozaj, tak ti nezávidím.

   Ani v tom ročildovskom NWO/gríndýle ti nič neostane, lebo nebudeš nič vlastniť.
   Ani v tej spravodlivej spoločnosti ti neostane veľa z toho, čo si si „spravodlivo po Kapitalisticky“ nakradol.
   Ale ak si schopný, a máš výkonný mozog (čo dopúšťam), tak v tom možnom novom proľudskom neparazitickom systéme by si sa mohol uplatniť. Lebo v takomto systéme sú potrební schopní ĽUDIA, ktorí dokážu pomôcť spoločnosti a spoločnosť ich naozaj spravodlivo odmení.
   Ja nie som zástanca žiadnej sociálnej rovnosti – som zástanca sociálnej spravodlivosti – lebo je obrovský rozdiel v zodpovednosti, schopnostiach a namáhavosti práce medzi vynútene pracujúcim tmavým asociálom pri lopate a šéfom/koordinátorom, riadiacim množstvo ľudí.

   Ročild ťa nepotrebuje, zabije ťa ako škodlivú (inteligentnú) konkurenciu, ktorá mu môže ublížiť.

   Takže exekútor určite, ale nie exekútor komunista, ale exekútor proti kapitalistickým parazitom a zlodejom. Ktorí doteraz vďaka absurdnému, väčšine škodiacemu parazitovaniu dokázali okradnúť celú planétu.
   Nakradnuté hodnoty treba vrátiť tým, ktoré tie hodnoty vytvorili.
   A tie hodnoty iba Málokedy vytvorili majitelia firiem, akcionári, šéfovia bánk a podobní parazitickí odpadi.
   Každému parazitovi je kapitalistický systém výhodný.
   Ak k ním patríš, tak parazitovanie samozrejme obhajuješ.
   Tak ako, oldmarxista pamprlik, si kapitalistický parazit?
   Daj odpovede, ja to pochopím možno už z prvej tvojej vety.

 5. Miroslav Čižmár

  Našou úlohou je vzdelávať masy…
  Učiť sa, učiť sa, učiť sa.
  Hej hor sa, sveta proletári…

 6. svatoslav butora

  Bonie a Clyde si nemají co koupit a proto musí loupit jako posedlí….

  • Takto. Môže mi niekto – z nezhypnotizovaných – vysvetliť súčasnú exekutívu parlamentom neschválenej vlády – ministerstiev?

   Podľa môjho názoru sa takto ide presne podľa Protokolov Sionu – aby bolo možné neustále spochybniť každý riadiaci krok! Čiže chaos a zároveň riadenie!

   Vydrbaná Infovojna samozrejme Protokoly Sionu – podľa ktorých sa ide do bodky – nikdy nespomenie! Vydrbaný sion Lichtner! Vydrbaný sion Repčok!

 7. Má to „drobnú“ chybu!!! A čo BRICS a vojenský potenciál Ruska???

  • Miroslav Čižmár

   Má to mnoho chýb. Ekonomika sa nezrúti, lebo ekonomika je nástroj na udržanie poslušnosti más. Keby sa zrútila, masy si vytvoria vlastnú, a elity stratia kontrolu.

   • mariankosmac

    Vlastnú ekonomiku si v paneláku nevytvoríš. Nič netvoríš. A susedia ti zožerú aj zásoby.

    • Miroslav Čižmár

     Keď sa zrúti ekonomika, nebude na platy policajtov a vojakov. Ľudia si nájdu cestu k alternatívnej ekonomike.

    • Galaxia andromeda

     Ked budeš žrat susedou lebo ti zozrali zasoby pochopis
     Otazka akeho masa pobehuje po planete najviac????
     Nenapadne podsuvaju elitky kanibalizmus a ludske maso preco asi ze ano.

 8. Takze bude jedna vlada jedno nabozenstvo nikto nic nebude vlastnit a bude dostavat podmieneny prijem za to ze sa da vakcinovat alebo cipovat a bude jest hmyz len otazka je ci elity budu potrebovat 7 miliard ludi do NWO alebo ich pred zavedenim NWO zlikviduju o 99% pretoze im na ich obsluhu bude stacit zopar ludi

  • Sluhov si dokazu naklonovat a naprogramovat pomocou umelej intelligencie.

   • Takze elity nebudu potrebovat ludi ked maju technologie na vyrobu androidov otazka je ako zlikviduju 99,9% ludi

    • Atomovky to urcite nebudu. Vakcinacie ?? 5G? Kontrola myse? Otrava vody?? Keby som jeden z nich, satanisticky psychopat, ktory sa ukaja na bolesti…Hm hladal by som metodu , ako dosiahnut, aby sa ludia vyzabijali medzi sebou..Zaliezol by som pod zem a rozputal totally ekonomicky a hospodarsky kolaps.. vlastne k tomu to vsetko smeruje, Zaj… Digitalnu menu a potom hacknut cely system a vymazat ho..

     • Ty podivné cibulovité věžičky na chrámech byly zřejmě nějaké zařízení na výrobu el.energie ze vzduchu.Zřejmě se něco stalo a elektřina nešla a pak bylo zapomenuto ,jak to fungovalo.
      Někdo ti vzpomínal Gázu a ty hrůzy při bombardování .Ne v tomto případě bůch – tvůrce nezasáhne.Nezasáhl ani když se děly hrůzy za druhé světové.
      Ale pokud by jeho výtvor člověka chtěl někdo geneticky měnit,tak pokud v tom sám nemá prsty ,tak se něco stát může.
      Ale asi to nebude žádná sranda.
      A nebo dojde k nějaké velké přírodní katastrofy a elity to vědí.

     • https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/fanousci-taylor-swift-hlasi-po-jejim-koncertu-ztratu-pameti/

      Technika vymazávania pamäte sa používa na Slovensku denne už celú radu rokov. Predtým to bolo cítiť a následne vidieť na správaní ľudí, najviac počas Vianoc 24. – 27. decembra a Veľkonočné sviatky. Ľudia boli po návrate do práce úplne rozhodení, neovládali sa, ťažká dezorientácia, útlm zmyslov. Dnes po 5 rokoch si už na tento „stav“ zvykli.

    • Galaxia andromeda

     Pozri sa do gazy je to jednoduche a extremne primitivne a funguje to uz starocia.
     Oni nikoho zabijat nebudu opice sa vyzabijaju same trocha nenavisti trocha zla trocha hier trocha nedostatku a pojde to!!!!
     Malokto si vsima ze spolocnost je rozdelena skoro 50 na 50 😉

 9. Velke mnozstvo policajtov v USA zacalo pachat ,,samovrazdy,,. Toto sa deje s vysetrovatelmi ktorych nieje mozne skorumpovat.

  • Mainstreamovi novinari maju u prdele, ze co je Pravda a co Loz… Hlavne ze mju zapletene a ze sa vytrcaju pred kamerou

  • Nie, nie.

   Človek ktorý dlho (celý život) žije neosvietený život ho prijíma ako jedinú (veľmi skreslenú) realitu.

   Nedokáže už byť úprimný, ani keby veľmi chcel, a ani prijať úprimnú radu.

   Jeho osobné vibračné pole mu to nedovolí.
   Je to ako keď sa odpudzujú dva súhlasné magnety. Existujú výnimky, často len krátkodobé, a zasa späť.

 10. Skutocny bordel v zapadnej civilizacii zacne zachvilku, ked budu len digitalne meny, digitalne peniaze. COVID a povinne nosenie rusok, tu bol na identifikaviu tvare odporovatelov systemic pomocou kameroveho systemu.Keby toto viem v roku 2020 tak tu masku by som nosil. Takto som v ich database..

  • * identifikacia pomocou kmeroveho systemu v obchodnych retazcoch..

   • Ono to tak divoký nebude . Největší odporovatelé budou ti neočkovaní.
    Ty roušky to byla podle mě hlavně zkouška poslušnosti.Kam až můžou zajít.

    • Kamery dokazu vycitat tvoj emocny stav,dokazu vidiet cez oblecenie .Ale suhlasim neockovanyhmmm to Bude vyzerat ako vo filme EQUILIBRIUM kde sa ti co nechceli zrat tie tabletky bojovali

 11. Chce to dobré zásoby jedla energie na zimu a základné nástroje na obrábanie pôdy a dreva.

  • Galaxia andromeda

   Chce to likvidovat rozvodne siete, transformatorove stanice elektrarne. Vsetko co bude digitalne a kontrolovane bude potrebovat elektrinu.
   Ja keby som mohol vypol by som ludom elektrinu
   Nech si to skusia zivot pri svieckach

   • Trafostanice budú likvidovať samotní globalisti, len ešte nenastala táto fáza depopulácie …ide o to, kto zničí trafostanice ako prvý, či utláčateľ, alebo utláčaní …v každom prípade to s trafostanici v budúcnosti nevyzerá vôbec ružovo…

    • golbalisti najprv musia vyriešiť spôsob ako naraz po celej planéte odstaviť atómové elektrárne.
     Obsadiť a vypnúť ich. 1000 ozbrojených ročildom platených špeciálnych skupín, ktoré obsadia AE, vynútia miestnych urýchlene vypínať Ae.
     Aby nenastala jadrová reakcia ako v Černobyle.
     Lebo oni nechcú, aby 1000 jadrových AE po planéte buchlo. oni sa chcú vrátiť na povrch čo najrýchleJšie.
     NAJPRV VYPNUTIE AE, až POTOM VYPNUTIE ELEKTRINY.
     Možno rovnako zastavia aj najväčšie chemičky na planéte, až potom vypnúť elektrinu.

 12. Exkluzivne video Igora Strelkova:
  https://youtu.be/Mnr9Jy3pJw4?feature=shared

 13. Projekt Gatesovy nadace „AI pro globální zdravotnictví“ přinese mnohem více škody než užitku

  https://aktax.cz/projekt-gatesovy-nadace-ai-pro-globalni-zdravotnictvi-prinese-mnohem-vice-skody-nez-uzitku/

 14. Israismael

  Toto bude mimo tému ..Ale mnohým to môže pomôcť ..
  Viete príčiny svojich chorôb? Viete prečo hrozí napr rakovina?..že hlavnou príčinou všetkých chorôb sú duchovné príčiny a nie iba vonkajšie vplyvy zivota ? Viete čo hrozí napr pri dlhodobej zlosti,či pri dlhodobom strachu ,či pri dlhodobej zavistí a nenávisti ? Etikoterapia – duchovná príčina choroby
  ..Telo, je iba obalom duše..
  -vyblokujte zo seba všetko zlo …
  Pomôžte si týmto :https://sha.wbl.sk/

 15. Polsko blokuje členství Ukrajiny v EU na základě Ukrajinských zvěrstev z druhé světové války

  https://aktax.cz/polsko-blokuje-clenstvi-ukrajiny-v-eu-na-zaklade-ukrajinskych-zverstev-z-druhe-svetove-valky/

 16. Vsetko nabera rychlost, rok 2024 bude poriadne vybusny v kazdej oblasti a predikcia Deagel-u to len potvrdzuje!
  https://www.infovojna.bz/article/video-venezuelsky-prezident-v-emotivnim-projevu-varoval-svet-pred-planem-sionistu

  • v 2024 bude revolucia, velka revolucia

  • „Prekvapenie“ v roku 2024 určite príde …a nie jedno…

  • 24.12.2024 bude 2024. výročie Nahradenia Umlčanej Ježišovej Pravdy zmotanou, falošnou žido-sion-kristovinou. Pre nás Pozemšťanov by bolo skutočným vykúpením, keby Ježiš konečne mohol uskutočniť svoj sľúbený druhý príchod na Zem a prevziať nad nami citlivé vedenie: aby sa tak konečne k nám dostával už iba skutočný zdroj Pravdy od Pravého Ježiša, teda toho Ježiša, ktorého tu na Zemi brutálnym spôsobom zavraždili, aby Jeho jednoduchú priamočiaru Pravdu pribili spolu s ním na kríž a nahradili ju kvantom náboženstiev, z ktorých Pravdu nám dosiaľ nepovedalo z nich ani jedno.
   Ani „boží“ „vyvolení“ sa ňou neriadia: kvantum honosných chrámov, kostolov… a druhy činností, nad akými normálnemu človeku musí zastať rozum. Toto sú tí vyvolení, ktorí kráčajú v šľapajach Stvoriteľa Otca a Jeho Syna Ježiša? Toho Ježiša, ktorý slovami Pravdy „búral“ ich chrámy a kostoly? Ktorý sa so svojimi Učeníkmi musel pred cirkvou skrývať v Gatsemantskej záhrade? Falošný Ježišov náhradník kristus ani jeho apoštoli sa skrývať nemuseli. A nemusia sa ani dodnes. A stále to väčšine veriacich nič nehovorí…

   • A ľudí, nevedomých, infikovali od 90.-tych rokov pojmani ako „sekty“, ktoré kradnú dušu.

    Zo skúsenosti sú takto zblnutí mnohí, na Slovensku takmer všetci do jedného učitelia na Univerzitách, a na čele s Rektormi.

    Kňazi, ktorí hľadajú opúšťajú rady už viac ako 25 rokov. Nemôžu to zniesť. O všetkom sa mlčí a zatĺka.

 17. Bude druhý příchod Ježíše Krista . Počítám tak mezi lety 2024-2028 . Nikdo neví kdy , ale přijde v hodinu kdy se nenadáte ! A proto lidi žijte tak jako by dnešní den byl Váš poslední……

Pridajte komentár

*