Nemecko zaradilo ženu, ktorá prežila holokaust, na zoznam hľadaných za hovorenie pravdy o covide


Print Friendly, PDF & Email

Nemecko zaradilo ženu, ktorá prežila holokaust, na zoznam hľadaných za hovorenie pravdy o covide

(Patricia Harrity, Expose News) Vera Sharavová je verejnou obhajkyňou ľudských práv a zakladateľkou a prezidentkou Aliancie pre ochranu ľudského výskumu (AHRP).

Ako uvádza webová stránka organizácie, AHRP slúži ako informačný zdroj a organizácia na stráženie verejného záujmu, ktorej cieľom je odomykať múry tajomstiev v biomedicínskom výskume a vniesť do tohto snaženia zodpovednosť.

Posledných tri a pol roka bola Vera Sharavová režisérkou 5-dielneho dokumentárneho seriálu Never Again Is Now Global (Nikdy viac je teraz globálne), ktorý kriticky rozoberá zavedenie a presadzovanie tvrdej globálnej covidovej politiky a je prvým filmom, ktorý vytvára paralely s nacistickou érou 30-tych rokov 20. storočia.

Počas pandémie vlády prevzali kontrolu nad medicínou, aby zaviedli diskriminačné zdravotnícke opatrenia a reštriktívne globálne politiky týkajúce sa ochorenia covidu, ktoré boli po marci 2020 prijaté pod zámienkou verejného zdravia.

Nižšie je upútavka na 1. časť uvedenej série dokumentárnych filmov (celú prvú časť nájdete tu):

Údajné bagatelizovanie holokaustu

Dňa 20. augusta 2022 sa Vera Sheravová zúčastnila a vystúpila na spomienkovom podujatí „75 rokov Norimberského kódexu“, počas ktorého predniesla svoj prejav s názvom „Norimberský kódex je naša obrana proti zneužívaniu medicínskych experimentov“.

O Vere Sheravovej a jej varovaniach sme počas pandémie na našej stránke priniesli tento článok.

Nacisti používali výraz „bezcenní jedáci“ (pre nežaducich ľudí určených na extermináciu). Šlo o „novú eugeniku“. Dnes sa touto ideológiou stotožňujú najmocnejší svetoví miliardárski technokrati, ktorí sa zhromažďujú v Davose: technologickí giganti, farmaceutické firmy, finanční oligarchovia, akademici, vládni predstavitelia a vojensko-priemyselný komplex.

Títo megalomani vydláždili cestu k ďalšiemu holokaustu. Tentoraz je však hrozba genocídy celosvetového rozsahu.

Dnes sú namiesto plynu Zyklon-B zbraňami hromadného ničenia geneticky upravené injekčné biologické zbrane, ktoré sa maskujú ako vakcíny. Tentoraz nás však nikto nepríde zachrániť. Ak sa na odpor nepostavíme všetci, „už nikdy viac“ (heslo proti opakovaniu holokaustu) nastane teraz.

Hneď po svojom prejave bola Vera Sharevová nahlásená polícii za údajné „bagatelizovanie holokaustu“. Jej prejav si (v angličtine) môžete pozrieť tu:

„Bavorská justícia v podstate považuje človeka, ktorý prežil holokaust, za podozrivého zo zločinu bagatelizovania holokaustu!“ vysvetľuje Uwe Alschner, ktorý je investigatívnym novinárom pracujúcim po boku Sheravovej a je tiež autorom nižšie uvedeného komentára, ktorý vyšiel na jeho Substacku.

„Hľadaná“ nemeckými prokurátormi po tom, čo vyjadrila pravdu mocným: Vera Sharavová – žena, ktorá prežila holokaust

Opäť ideme na steroidoch. Právny výsmech pokračuje.

15 mesiacov po prednesení silného prejavu odsudzujúceho lekárske experimenty bez informovaného súhlasu a varovaniach pred oživením totalitarizmu a genocídnych politík 75 rokov po zverejnení Norimberského kódexu je Vera Šaravová, ktorá prežila holokaust, naďalej predmetom obťažovania a zastrašovania zo strany štátnych prokurátorov z Bavorska.

Podľa nemeckého práva sú štátni prokurátori viazaní príkazmi vlády tvorenej politikmi. Bavorsko je jedným zo 16 spolkových štátov v Nemecku a jeho vláda sídli v hlavnom meste Mníchov, ktorý bol počas „tretej ríše“ hlavným mestom nacistického hnutia.

Norimberg, druhé najväčšie mesto Bavorska, je miestom, kde okresný prokurátor dostal za úlohu posúdiť opodstatnenosť trestného obvinenia z „podnecovania“ z dôvodu údajnej „bagatelizácie holokaustu“ po tom, čo Vera Šaravová vystúpila na pamätnej udalosti „75 rokov Norimberského kódexu“ dňa 20. augusta 2022.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Hneď po prejave bola pani Sharavová podľa miestnej tlačovej správy v novinách Nuernberger Nachrichten nahlásená Jimom G. Tobiasom na polícii za údajné „bagatelizovanie holokaustu“.

Tobiasa, novinára a „zakladateľa Norimberského inštitútu pre štúdium holokaustu (Nurinst) , citujú noviny, ktoré sa neštítia používať tie isté kancelárie, aké kedysi obýval Julius Streicher v neslávne známom Gauhause.

Jim G. Tobias, riaditeľ ústavu, považuje obsah prejavu za popieranie a relativizáciu holokaustu, ako aj za porušenie paragrafu pre podnecovanie ľudu.

„Toto je jasný trestný čin, o ktorom nemusíme hovoriť,“ hovorí tlačová správ v Nuernberger Nachrichten zo dňa 26. augusta 2022.

Prokurátorom trvalo 15 mesiacov, kým rozhodli, čo urobiť s obvineniami. Najprv museli prejav nechať preložiť norimberskou políciou (hoci bol dostupný online v nemeckom preklade).

Uplynulo vyše roka, kým bola práca vykonaná a muselo sa prijať formálne rozhodnutie – dať vyhotoviť ďalší preklad, úradný, ktorý bol potrebný pre rozhodnutie, či sa začne alebo nezačne formálne vyšetrovanie. V septembri 2023 bol tento preklad dokončený.

„Nateraz sme prerušili vyšetrovanie,“ vyhlásil nedávno na žiadosť NAING hovorca štátneho prokurátora. „Pani Šaravová bola zaradená na zoznam osôb hľadaných políciou. Toto nie je zatykač. Chceme ju na výsluch,“ vysvetlil hovorca.

Je niekoľko skutočností, ktoré robia tento prípad veľmi nezvyčajným.

Inštitút Nurinst má za sebou históriu problematického financovania a v roku 2019 čelil svojmu koncu. Od roku 2020 dostáva organizácia finančné prostriedky priamo od mesta Norimberg, čo otvára otázky týkajúce sa možného politického zásahu v súvislosti s diskreditáciou prominentného nepohodlného kritika.

Preto je potrebné preskúmať, či mestskí politici v Norimbergu zasiahli, aby prinútili riaditeľa inštitúcie, ktorá je zjavne závislá od verejných financií, podať trestné oznámenie namiesto toho, aby nadviazali na veľmi podrobné dôvody paralely Very Šaravovej.

U organizácie venujúcej sa štúdiu holokaustu by sa totiž očakávalo, že bude rešpektovať právo preživších povedať svoj názor, keď pocítia nebezpečenstvo ďalšieho holokaustu.

Je tiež potrebné vziať do úvahy, že bavorská vláda mohla nariadiť prokurátorovi, aby ponechal vyšetrovanie proti Vere Šaravovej v podstate otvorené tým, že ju zapísal na zoznam ako osobu „hľadanú“ na výsluch.

Záver

„Vera Sharavová je zjavne považovaná za podozrivú.“

Toto posúdenie rozhodnutia prokurátora vydal profesor práva Martin Schwab na žiadosť NAING-u. Ak by si to nemysleli, prokurátori by sťažnosť priamo zamietli pre nedôvodnosť.

„Načas odložiť prípad“ a zároveň zaradiť pani Šaravovú na zoznam osôb „hľadaných na výsluch“ sa považuje za pokus vyhnúť sa reakcii verejnosti, ktorá by určite nasledovala po vydaní formálneho zatykača proti preživšej holokaustu.

„Vypočúvanie Very Šaravovej pri vyšetrovaní obvinení z podnecovania a bagatelizácie holokaustu (ktorú údajne predstavoval jej prejav) bude vyžadovať, aby ste ju informovali o jej právach nevypovedať proti sebe samej,“ komentoval Schwab.

Je nemožné nepovažovať Veru Šaravovú za podozrivú z údajného zločinu a zároveň ju na to chcieť vypočuť. Ak ste prejav čítali, alebo lepšie sledovali jeho záznam, je to „buď/alebo“. Prokurátori sa preto v podstate museli rozhodnúť považovať Veru Šaravovú za podozrivú.

Alebo museli dostať príkaz na tento účel. Obe alternatívy sú škandalózne.

Bavorská justícia v podstate považuje človeka, ktorý prežil holokaust, za podozrivého zo zločinu bagatelizovania holokaustu! Preživšia, ktorá stratila otca v koncentračnom tábore a varovala pred hrozivými paralelami medzi tým vtedy a tým teraz, teda pred nebezpečenstvom možného zopakovania histórie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Patricia Harrity, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Článok k článku – je chránený proti sťahovaniu.
  https://www.vipnoviny.cz/osn-co-skryva-tato-organizace/

  • Maroš, môžeš si ten článok uložiť ako obrázky postupne v programe :
   Windows Snapshot Maker v1.1

  • holistický prístup

   Maroš,

   prepni si článok na čítačku – potom to prekopíruj – obrázok osobitne.

  • holistický prístup

   Pomocou čítačky:

   Organizace spojených národů (OSN) byla založena 24. října 1945 v San Franciscu (Spojené státy americké) na základě přijetí Charty Spojených národů 51 státy včetně tehdejšího Československa a významné podpory Rockefellerova fondu. Nahradila Společnost národů, která jako garant kolektivní bezpečnosti a mírového řešení konfliktů neobstála. První Valné shromáždění OSN se konalo 10. ledna 1946 v Londýně. Cílem OSN je „zachování mezinárodního míru, bezpečnosti a zajištění mezinárodní spolupráce“, zní oficiální narativ.
   Když si však přečtete knihu „Předpovědi budoucnosti a pravda o minulosti a současnosti“, tak se dozvíte, že tuto organizaci vlastní ti sami lidé, kteří rozpoutávají války. Tato organizace dále řídí jiné podružené organizace skrze které ovládá svět. Ty pod záminkou naší ochrany pak dělají opatření, která jsou vedená proti lidem. Citace je ze strany 92 této knihy.
   Citát z knihy:
   „Co skrývá OSN?
   „Podíváme-li se globálně, koho ‚potrestali‘ soudci Svobodných zednářů za početné oběti druhé světové války, pak je zcela pochopitelné, že ‚odsouzení‘ byli pouhými veřejnými loutkami nacizmu, případně ‚druhořadými‘ lidmi, kteří věděli jen velmi málo o reálných vůdcích a jejich činech. Avšak lidé u nacistické mašinérie, kteří měli pro Archónty určitou ‚hodnotu‘, nejenže byli zachráněni před pomstou jejich ‚soudnictví‘, ale také se poměrně dobře zařídili v tomto životě, aby mohli dál pracovat pro Svobodné zednáře. S realizací těchto záměrů jim také velmi intenzivně pomáhal Vatikán, který pod záštitou katolické církve převážel důstojníky SS do Švýcarska, Argentiny, Paraguaye, USA. Mnozí ti, kteří stáli v čele různých výzvědných služeb nacistů, po válce velmi rychle získali nového Pána – Úřad pro strategické služby USA a prakticky pokračovali ve své výzvědné činnosti v západní Evropě.
   A NATO? Co si myslíte, o čí zkušenosti a profesionalitu se opírala tato organizace, když prováděla své špinavé akce v regionech arabského a islámského světa, v Indonésii, na Blízkém východě, v severní Africe? Nebo když prováděla teroristické útoky v Evropě v sedmdesátých letech? No, přece o zkušenosti právě těchto bývalých nacistů, kteří s požehnáním USA ‚podpořili‘ tuto novou strukturu vytvořenou po válce, tak zvanou Severoatlantickou alianci… Dokonce vezmeme-li si takovou organizaci jako je Interpol, ani tady se to neobešlo bez účasti Svobodných zednářů. Tuto soukromou policejní organizaci na mezinárodní úrovni, vytvořenou pro boj se zločinci a drogovými dealery, až do roku 1972 vedli bývalí důstojníci SS. A takových příkladů bychom mohli uvést celou řadu.“
   „Tááák,“ protáhl Viktor. „Tady máte ten ‚duhový svět‘! Jakápak demokracie a svoboda! Je to jen samá lež, klam a otroctví!“
   „Takže, vzhledem k tomu, že se Liga národů zdiskreditovala v očích světové veřejnosti, Archóntové jako vždy vyměnili starý vývěsní štít za nový, ale ponechali původní podstatu. A pak došlo po druhé světové válce k oficiálnímu rozpuštění Ligy národů ve Švýcarsku a k oficiálnímu založení ve zcela jiné části světa – ve Spojených Státech, ve městě San Francisco – mezinárodní Organizace spojených národů, která byla vytvořena pro podporu a zachování míru a bezpečí a pro rozvoj mezinárodní spolupráce.“
   „No jo, vždyť je to stejné, jen se to čte obráceně,“ zasmál se Žeňa.
   „Mimochodem, sídlo OSN se nacházelo v New Yorku, na pozemku, který byl za tímto účelem vyčleněn a věnován rodinou Rockefellerů. Při oficiálním založení OSN bylo jen v americké delegaci 47 členů CFR…
   “ Žeňa vybuchnul smíchy společně se staršími chlapci a sarkasticky pronesl heslo:
   „Aha, Svobodní zednáři všech zemí spojte se!“
   „Nebo spíš – všechny země spojte se pod nadvládou Archóntů,“ žertem vyslovil jinou variantu Sensei. „Už jen ten úvod ke Stanovám OSN, vypracovaný Svobodnými zednáři, stál opravdu za to!
   …Původně bylo do OSN vlákáno jen padesát jedna států a pouze třicet z nich byly vyspělé státy, ty ostatní byly, jak se říká, rozvojové země. Přirozeně, že dnes je členů OSN mnohem víc… Na první pohled Archóntové vytvořili OSN jako takového ‚hodného policejního přítele‘ pro všechny, který přijde na pomoc a pomůže, když to někdo bude velmi potřebovat. Jenže v těch otázkách, které bezprostředně souvisí se záležitostmi Archóntů, tento ‚hodný strýček‘ maximálně tak vysloví důrazný nesouhlas a tím to také skončí…
   Aby Archóntové dostali celý svět pod svoji kontrolu, snažili se vytvořit v obnovené struktuře této organizace několik ‚Rad‘, které by zasahovaly do sféry mezinárodní ekonomiky a ‚bezpečnosti‘, do sociální sféry: …Mezinárodní soud, Generální shromáždění OSN, Sekretariát. Dokonce do znaku OSN vecpali svou číselnou symboliku – na glóbu vytvořili 33 polí, kolem glóbu napravo a nalevo je 13 klasů. No, jednoduše jako obvykle. Jo, kromě obvyklých ‚Rad‘ tato organizace dnes řídí množství zvláštních služeb. Například Mezinárodní radu pro telekomunikaci, Světovou zdravotnickou organizaci, UNESCO, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond.“
   „Táák,“ zaraženě promluvil Nikolaj Andrejevič. „To tedy vypadá, že když se dnes státy obrací na OSN jako na rozhodčího se žádostí o vyřešení jejich problémů a ukončení válek, tak se v podstatě jejich prostřednictvím obrací na Archónty, neboli na ty, kdo rozpoutává tyto války a rozsévá globální konflikty?!“
   …Sensei pokračoval:
   „OSN není jedinou organizací, kterou Archóntové ovládají. Pokud se na to podíváte pozorně, tak zjistíte, že Archóntové jsou skutečnými pány více než poloviny velkých mezinárodních organizací, které v současnosti existují.“
   „A k čemu toho Archóntové tolik potřebují?“ nechápavě pokrčil rameny Slávek.
   „Přece kvůli vlivu na svět a pro rozšíření své moci. Používají k tomu jakékoli prostředky, neštítí se ničeho, počínaje ideologickým zpracováním lidí a finančním nátlakem konče.“
   „Finančním?“
   „Ano. Rozhlédněte se kolem sebe, jak neustále rostou ceny všeho – nemovitostí, zboží, potravin – podívejte se jak stoupá míra inflace. Jak je v tisku tento proces zobrazován jako ‚proces živelný a nepředvídatelný‘ a ospravedlňuje se ‚celosvětovým‘ zvyšováním cen. Jenže opravdu je tento proces ‚nepředvídatelný‘? Cožpak tento rok země neurodila stejné ovoce a zeleninu jako vloni? Cožpak stoupla kvalita zboží? A vůbec, kdo diktuje celosvětové zvyšování cen? Mezinárodní bankéři, kteří jsou ovládaní Archónty. A dochází k tomu uměle! Proč? Aby se člověk dostal do hmotné závislosti. Aby se jeho mysl zabývala neustálou starostí o to, jak zvýšit svůj příjem tak, aby jeho rodina mohla nějak existovat na tomto světě. Pro příklad nemusíme chodit daleko. Podívejte se na své známé, při každém setkání, u čeho končí každá debata? Zpravidla u rozboru zvyšování cen, u stížností na neustálý nedostatek peněz a s tím souvisejících problémů. A tady máte odpověď na otázku, jak Archóntové zotročují člověka materiálnem.
   Takže pod rouškou všech těchto na první pohled počestných archóntovských organizací, které ovlivňují dění ve společnosti, se ve skutečnosti skrývá vnucování Arhimanovy ideologie, která přetváří mysl člověka ve prospěch hmotné agrese, ve prospěch volby Materiální podstaty a v globálním měřítku – vtahuje lidskou civilizaci jako celek do materiální propasti. Jak to může pro lidstvo dopadnout, to už víte.“
   „No, ale co se s tím dá dělat?!“ s panikou v hlase promluvil Slávek.
   „Odvěká otázka všech lidí a národů,“ poznamenal Viktor.
   Kdežto Sensei klidně a stručně odpověděl:
   „Vše je v rukou samotných lidí, vše záleží na osobní volbě každého z nás.“
   „Zajímavé, a alespoň někdo se na tomto světě se už někdy Archóntům postavil?“ zajímalo Stase.
   „Bezesporu. Jinak by dějiny lidstva skončily už dávno.“
   „No, a kdo jim tedy čelí?“
   „Různí lidé, osobnosti z oblasti vysoké politiky, ale také z lidu. Existují i tací, kteří, když si uvědomí, že se stali loutkami Archóntů, snaží se vymanit se z jejich vlivu.“
   „Co bychom měli dělat, abychom těmto lidem pomohli?“
   „Především je třeba, abys byl sám Člověkem a neuvíznul v zajetí materiálních tužeb a egoistických přání, které jsou hlavní pákou ideologie Archóntů.“
   Konec citace.
   Závěr.
   V knize se říká, že tato organizace řídí několik zvláštních služeb, jako jsou Mezinárodní radu pro telekomunikaci (zavádění 5G), Světovou zdravotnickou organizaci (zabíjení lidí vakcínami a farmaceutickými drogami), UNESCO, Světovou banku a Mezinárodní měnový fond (zadlužovaní států, zajišťování finančního otroctví, inflace atd.). V knize zapoměli uvést, že Světový potravinový program (v současné době zajišťující hladomor a nedostatek potravin) také řídí OSN.
   Všechny organizace, které vedou Archonti dělají pravý opak toho, co proklamují. Z knihy jsme se dočetli, že veškeré zdražování, inflace a chudnutí obyvatelstva je účelové, aby Archonti mohli lépe lidi ovládat a finančně zotročovat.
   Pojďme se podívat co říká o organizaci OSN kniha Jak přízrak komunismu vládne světu:
   „Vlády i občané byli vtaženi do kultury chamtivosti a nadměrné spotřeby. Finanční elity skoncovaly s tradiční moudrostí, která řídí udržitelné financování, a nahradily zlatý standard kolísavou měnou s nuceným oběhem. Banky a stát povzbuzují k hromadění nekonečného dluhu, což vede k trvalým hospodářským krizím a narušování národní suverenity.
   Přízrak komunismu využil globalizaci jako nástroj k postupnému narušení svrchovaných práv jednotlivých zemí skrze organizace jako Liga národů a Organizace spojených národů (OSN). Tyto globální úřady, vzniklé jako utopické řešení mezinárodního konfliktu a sporů, ve skutečnosti vznikly, aby sloužily zločinným agendám. OSN, navzdory tomu, že většinu svých finančních prostředků získala od západních demokracií, stále více podléhá komunistickým režimům, jako je Čínská lidová republika. Mezinárodní organizace se používají k šíření levicové ideologie a podkopávání legitimních národních zájmů. Konečným cílem je přivést celý svět pod jednu totalitní nadnárodní vládu s přísnou politickou, ideologickou a populační kontrolou….“
   Benjamin Bullford mlučí bílého draka o OSN říká:
   „Vlády celého světa dostaly nezvratné důkazy o tom, že takzvaná infrastruktura OSN ve Švýcarsku je zástěrkou pro vysoce postavené zločince, kteří se zmocnili většiny civilních vlád na Západě.“
   Nedávno vyšel článek v české Epoch Times, kde se říká, že OSN řídí čínská komunistická strana, která chce lidi vést k ekonomické devastaci, nedostatku základních potravin, rozsáhlému hladomoru a dramatické ztrátě osobních svobod. Miliardáři ,jako například Bill Gates, plánují vyvlastnit půdu drobným farmářům, aby všem mohli dodávat geneticky modifikované potraviny.
   V současné době probíhá přeuspořádaní z unipolárního do multipolárního světa, kde se má s každým státem jednat, jako se sobě rovným a všem státům má být garantována suverenita. BRICS by tak mohlo nejen obnovit multipolární světový řád, ale také plně nahradit OSN. Ta v posledních letech odhalila svou pravou tvář a ztrácí kontrolu nad geopolitickými procesy, i když tato organizace kope kolem sebe, co se dá.

 2. BRICS existuje kvôli kontrole Ruska. Nijaký štát z BRICS nemá z Ruskom dobré úmysel/zámer. BRICS, východ a Čína nemajú v pláne prestavať svet k ľudskosti ale naopak – majú ho za cieľ zotročiť v NWO a to aj bez existencie Západu a USA ako svetového hegemona. Ale na to aby to Čína – nový hegemon dokázala potrebuje Rusko a jeho víťazstvo nad Západom. To že dnes Čína a BRICS splopracujú s Ruskom je len situačné spojenectvo – ak to bude možné tak okamžite bez varovania vrazia Rusku nôž do chrbta a budú ho likvidovať bez zľutovania.
  Ani Západ a ani Východ niesú budúcnosť ľudstva ale sú len jeho zotročenie a smrť.
  Svetlú budúcnosť môže ľudstvu zaručiť len suverénne Rusko očistené od vnútorných parazitov – a to jak tých prozápadných tak aj tých provýchodných.

  • Suhlasim

  • Super postreh, Achnaton.

   Celý svet stojí od nepamäti na jednej obrovitánskej Lži – a to, zdá sa, v úplne každom smere. Nech už príde konečne sem Ježiš, aby videli, že existuje, že je živý a zdravý – a teda obnoviteľný – a že nie sú a nikdy nebudú práve oni vo vesmíre tí najvyšší. Títo samoľúbi blázni majú ten najťažší stupeň narcistickej poruchy osobnosti, hrajú sa tu na bohov a v svojej slepej úbohosti ani nechápu, že už dávno prerazili dno.

   • No je to až neuveriteľné ako má Východ stále v očiach mnohým ľudí akýsi punc duchovnej záruky, akýsi pomyselný štempel potvrdzujúci, že on – Východ a Čína sú záchranou a budúcnosťou ľudstva…a hlavne keď sa skoro všade na alternatívne píše,, že agresívny Západ neustále útočí na Východ a Čínu a že ich považuje za hrozbu – tak to ide zasaj z mainsteamu – takže.. „chudáčik Východ“.
    Pritom ten Východ nakompletku má rovnakú krvavú históriu ako Západ.
    Ale koľko toho robí Rusko robí pre svet tak o tom sa veľa nepíše…ale Rusko sa nikdy nezníži k tomu aby to niekomu ukazovalo či dokonca dokazovalo – vešalo na nos.
    A rovnako je to aj v prípade oslobodzovacích vojen, ktoré viedlo – nikdy žiadnemu národu nevyhadzovalo na oči, že bez nich by tu už neexistovali.
    Rusko dávalo od všetkých koncepcií globalizácie idúcim proti človeku a Bohu ruky preč a jednalo pravdivo – teda pokiaľ ho viedli ruskí vlastenci a nie infiltrovaní paraziti.
    Preto na všetkých zmetkov celého sveta, elitárskych a akýchkoľvek ich poskokov čaká neuveriteľne tvrdé prebudenie zo sna do reality…- to nie je len tak, stavať sa či už krátko alebo dlhodobo proti Pravde a proti tomu kto stojí v Pravde. Pre tú možnosť a vlastne pre ten účel aby nejaký paraziti beztrestne šliapali po Pravde vesmír stvorený nebol. Z toho sna bude násilne prebraný každý svojvoľný duchovný turista.
    Žiadny únik pre kohokoľvek a hlavne zlovolných elitárskych hadov po celom svete sa konať nebude, všetko budú musieť splatiť do posledného haliera. Aj keby žili od počiatku – zrodu vesmíru a potom na Zemi celých 150 pozemských životov a šliapali po Pravde a šliapali po nej aj mimo pozemský život v astrále nič im to nepomôže – budú navždy zničení bez ohľadu na ich duchovný či mimozemský alebo aj božský pôvod (padlí anjeli).
    Preto teraz keď Pravda bude víťazne tiahnúť na planétou Zem je potrebné vedieť pre človeka kto stojí v Pravde a kto nie. Východ to nie je ale je to Rusko…a ktorý národ sa chce zachrániť a oslobodiť nech sa k nemu primkne a podporuje ho. Ale to o ňom musí niečo vedieť, vedieť čo ho vnútorne poháňa a obnovuje…lebo Rusi nikdy nikomu nebudú vešať na nos čo všetko pre svet robia a prečo to robia.

  • To je len „konšpiračná“ hypotéza. Čína, Ríša Stredu, sa nezmieri s NWO, v ktorom budú hrať vedúcu rolu sionistickí globalisti. Krv nepustí. Pravdou je, že Čína má (skryté) územné nároky voči Rusku na Ďalekom východe. Dnes však Rusko potrebuje, lebo sama nie je ešte pripravená vzdorovať vojenskej sile Kolektívneho Západu.

   • Neexistuje žiadne „konšpirovaie“ v zmysle neopodstatneného vymýšľania/domnievania či podozrievania niekoho či niečoho z toho čo onoho.
    V živote je totiž možné všetko a preto neexistuje žiadny dôvod sa nezaoberať akoukoľvek otázkou, ktorá človeka vnútorne „tlačí“.
    Elitári – skutoční konšpirátori – spiklenci proti ľudstvu, Pravde a Bohu si neželajú aby ich niekto odhaľoval, identifikoval a riešil preto každý kto chce nahliadnuť do ich králičej nory je okamžite napadnutý – onálepkovaný ako „konšpirátor“. To je podobné ako keď okrajinskí fašisti – ich centrum psych. operácií označujú v mainstreamových médiách ruských osloboditeľov fašistami. A je potom otázne v akom stave je obyvateľstvo okrajiny a sveta – či má v tom jasno alebo či tú fašistickú propagandu žerie k vlastnej škode.
    Takže neexistujú konšpirátori (okrem elitárov) a konšpiračné teórie ale existujú len otázky. A každý človek má právo pýtať sa na čo chce dovtedy pokiaľ sa nepresvedčí – nevyrieši v sebe tie otázky/problémy.
    Rusko – to je prvom rade civilizácia. Rusko – to je Stredozem a okolo neho…
    … a okolo neho .. zostane len to… záleží len na tom ako sa k boju zla proti Ruskému svetu – Slovanom postaví každý človek/ národy/ štáty sveta.
    Pán prsteňov – záverečná časť – finálny útok na Stredozem ešte na Zemi neskončil …a aký bude jeho výsledok už nebude záležať na hercoch ale na nás ľuďoch.

    • Achnaton – a ty si nepostrehol, že doteraz hádam každý, kto sa vybral po stopách hľadania Pravdy, bol vzápätí onálepkovaný označením konšpirátor? Však aj Bádateľ bol nútený si to čarovné slovko vychutnať. A nakoniec sa ukázalo, že Pravdu mal kto? Konšpirátori.

     • Pletieš si konšpirátorov – spiklencov, s konšpiračnými teoretikmi. Teda správne – pravdu mali konšpirační teoretici. Inak takéto zámeny ma vyslovene nasierajú – na tom je založená celá židovina – na zámene pojmov. Antifašista je potom fašista a pod. Vojna je mier.

     • Ty si si to vytriedil a Achnaton aj iní čitatelia skrátenej verzii rozumejú. Ešte nejaký problém?

    • Nie je dôležité, čo som napísal v prvej vete. Na moju odpoveď si v podstate nereagoval.

  • preco bol postaveny cinsky mur.asi nie zbytocne.

   • holistický prístup

    Rocky,

    všetko, čo nás „učili“ o tzv. „čínskom múre“ je prevrátené naopak – tzv. „čínsky múr“ nestavali „číňania“ na svoju ochranu – bol postavený na ochranu PRED „číňanmi“ – aj pozorovateľne a strieľne boli pôvodne situované opačne.

    VŠETKO, čo nás „naučili“ je prevrátené!

 3. Zastávam podobný názor!

 4. Miroslav Čižmár

  Musia jej dokázať úmysel.

  A spíker Adrián už nad tým dumá, a myslí si o nás, a iste pravdu má.

  https://m.youtube.com/watch?v=QICGp-HoXWM&pp=ygUWYmFuZGEgdHVweWNoIGhsYXYgdGV4dA%3D%3D

 5. Tento článok https://protiproud.info/politika/7550-ctvrta-rise-jiz-ceni-zuby-brusel-chce-zrusit-pravo-veta-do-rady-ein-zwei-drei-presne-podle-projektu-hitlerovych-kadru-smyslem-neni-prosperita-ale-dalsi-valka-drang-nach-osten-c-2-uz-zacal-vrazi-jsou-vzdy-nepoucitelni.htm grandiózne všetko jasne a konkrétne vysvetluje!
  Len zapredanci, primitívi alebo nevzdelanci s tým nemôžu súhlasiť. Otázka znie, koľkým to včas dôjde a čo s tým urobia, myslím však hlavne o politickej reprezentácii krajín V4 !!!

 6. Israismael

  Neuveriteľné, ze ako sa to všetko plní.. Vsetko to bolo naplánované :
  https://gloria.tv/post/g3zHGL31br4Y4GA12XYYfs7CW

  • Zdá sa, že táto samovyvolená partia vďaka svojej posadnutosti mocou akosi pozabudla na obozretnosť, a to sa jej môže nevyplatiť. Zaslepenosť týchto falzifikovaných figúrok ako blesk z jasného neba predbehlo celosvetové odhalenie, s čím – takto privčas – pravdepodobne nepočítali; ich pominuteľná ukradnutá „moc“ im zatemnila myseľ.
   Všímam si Kvalitu papiera dokumentu z čias, kedy sa slovesá ešte písali s ypsilonom – a porovnávam ju s tou dnešnou…no comment.

   • Marek Košice

    Emily : Slovesá s yposilónom? Pokiaľ viem, ypsilón sa na konci slovesa píše len vtedy, keď tým slovesom je tvorená jednoslovná rozkazovacia veta (napríklad : Umy!)….Koľko krát sme videli v praxi niečo také? Omnoho častejšie vidíme jednoslovnú vetu (v ktorej to jedno slovo je slovesom) typu „Uteč! Preskoč! Zakroč!“…
    V dávnejšej minulosti tomu však mohlo byť inak…

    Mimochodom, nemám dokončenú strednú školu, a teda vychodenú mám len základnú. Kto by to bol povedal, že? 😀 😀 😀 😀

 7. VIDEO: Pravidla pro nové pandemie jsou již přichystána a Pandemická smlouva mezi 193 zeměmi světa a WHO bude podepsána v květnu 2024! Konec války na Ukrajině a potřeba globalistů zamezit anti-migračním protestům v Evropě kvůli uprchlíkům z rozvráceného Blízkého východu vyústila do situace, kdy WHO dostane do ruky nejděsivější mocenský nástroj, který neměl k dispozici ani Hitler, ani Polpot! Jakmile si lidé uvědomí, co se stalo, bude v podstatě už pozdě!
  „“WHO dostane pravomoc vyhlašovat globální lockdowny a třeba i zakázat cestování v autech během pandemií

  Záminka na konec provozu aut, ale nejen fosilních, ale i těch elektrických. Cílem je uzamknout lidi do tzv. 15-minutových měst, jako byly tzv. Stalinovky v Moskvě, což byly sovětské komunální domy s veškerou občanskou vybaveností v místě bytového komplexu a v dosahu 10 až 15 minut chůze. Neomarxisté od Klause Schwaba prostě Stalinovky oprášili a teď už to zavedli v Londýně pod zkratkou ULEZ (Ultra low emission zones), kde se platí za provoz aut strašné poplatky, a to každý den. Cílem globalistů je upoutat lidi na jedno místo jako do kriminálu, jako do koncentráku, protože zbytnost lidské práce a následně zbytnost lidské existence se kvapem blíží.“

  „Veškerá občanská vybavenost, včetně policie, vězení a soudu je přímo v místě komplexu. Stalinovky měly často zabudované odposlechy, byty byly designovány už při výstavbě tak, že byty měly duté zdi, kde mohly sedět pracovníci NKVD a odposlouchávat danou partaj. Tyto problémy Klaus Schwab mít nebude, protože odposlechy již dnes zajištují mobilní telefony, ze kterých nejde vyjmout baterie a nejde tak telefony nikdy vypnout, i když se tváří jako vypnuté.
  Depoulace a s ní spojená změna chování politiků, kteří najednou nekřičí pro mír, ale naopak pro válku

  Jak už jsem před pár týdny vysvětloval na SVCS, lidská práce se brzy stane zbytnou a spolu s tím se stane zbytným samotný člověk. Nebude dost práce pro všechny a nebude ani žádoucí, aby lidé měli práci, protože tím by musel dál existovat funkční kolotoč HDP, který se brzy v celém světě zadře. Celé HDP je ve světě založeno na jediné věci, která nikdy neměla skončit a měla se zvyšovat do nekonečna, a to je konzum! Konzum ve smyslu spotřeby měl být nekonečným motorem HDP a dluhového systému globálního trhu.

  Jenže tento systém končí. Syndikát vydal povel na redukci obyvatel planety, došlo ke zbourání Georgijských poradních kamenů, a to ne proto, že by s nimi někdo nesouhlasil. Jednalo se o symbol, že ty cíle napsané na těch kamenech, jako eliminace populace planety na 500 milionů lidí, jsou prostě málo ambiciózní! Rozuměj lépe, jsou nedostatečné! Proto najednou se mění procesy. Nevěříte? Tak se rozhlédněte kolem!“

  „VIDEO: Podle šéfa WHO je nová pandemie jen otázkou času a nesmí se už připustit ani žádné dezinformace o vakcínách

  A toho lze dosáhnout omezením pohybu. Když se lidé nebudou pohybovat, nebudou se moci seznamovat a rozmnožovat, jak o tom již před více než 40 lety napsal povídku polský spisovatel Stanisław Herman Lem. Pokud se lidé přestanou pohybovat, přestanou cestovat, jezdit na delší vzdálenosti, začne docházet k tzv. inbreedingu, tedy k sňatkům a pohlavním stykům mezi příbuznými na linii sestřenic a bratranců.

  To byl značně rozšířený zvyk v dobách moderní Evropy ještě na počátku 20. století v moha zemích Evropy kvůli nerozvinutosti hromadné a cenově dostupné dopravy, především na chudém venkově. Nemožnost cestovat, navazovat vztahy zdaleka, vedla k vytváření sňatků na úrovni bratranců a sestřenic po vesnicích a mezi blízkými vesnicemi. Níže je video s projevem šéfa WHO, kde obhajuje novou Pandemickou smlouvu, která prý lépe připraví svět na další pandemii, která je jen otázkou času.“
  https://aeronet.news/video-pravidla-pro-nove-pandemie-jsou-jiz-prichystana-a-pandemicka-smlouva-mezi-193-zememi-sveta-a-who-bude-podepsana-v-kvetnu-2024-konec-valky-na-ukrajine-a-potreba-globalistu/

 8. Israismael

  Nedajte si nič na kožu ,na telo čo bude súvisieť s nejakými novinkami v technologickom smere ,napr ako sú tie tetovacie smartfóny,ktoré môžu čoskoro nahradiť klasické ..Oni satanasi v ľudských telách to vždy zaobalia do fantastických výhod pre človeka,akúkoľvek revolučnú vec ,ak by sa mala ich revolučnými objavmi dať na telo ,kožu či pod kožu ,aby to fantasticky uľahčilo akoze život človeka …V skutocnosti už mnoho ľudí vie ,že ide o to ,aby kontrolovali a ovládali celý systém tela človeka ,všetky funkcie ,dokonca aj myslenie ľudí …chcú kontrolovať všetko a každého .. To preto aby vedeli každý úmysel človeka ,ktorý by ich ako elitu ohrozoval keď budú vládnuť nad každým z nás v globálnom NWO ..Navyše varovanie máme aj od Najvyššieho ,lebo jasne sa píše v Zjavení Jána : kto si dá znak šelmy na pravú ruku alebo čelo ,tak sa mu dostane tých istých rán ako všetkým tým ,čo to znamenie pripravili pre tých čo sa dali napokon zviesť na pohodlný život cez technológie …Oni vedia čo činia voci ľudstvu ,oni vedia že ako opantať ľudí aby si dali nanotrackery cez tet a iné ,,vymoženosti ,,…Oni vedia že musia ľudí navnadiť na veľké výhody ,aby to ľudia vzali na telo ..ale je to vždy len pasca temna!!! Netreba na to zabudat…

 9. Mimo téma ale vše se vším souvisí. Naši zem „spravují „vlastizrádci i nadále. https://www.facebook.com/100078302220527/videos/3282393698727239/

 10. Israismael

  Katarská Tv stanica Al Jazeera dáva dennodene v priamom prenose neuveriteľné obrázky z Gazy ..vidieť placuce matky pri telách mŕtvych malých detí ,zničené domy a z trosiek domov vytahujuce mŕtve telá starcov ,žien ,detí ,mužov mladších aj ,starších…Neuveriteľné zúfalstvo ,beznádej ..Ako toto dopustí človek,že nič nerobí proti tomu ? Kde je svet ? ..ako môže byť človek takou beštialnou zverinou a dokonca žiť dnes pod úrovňou zvierat?? ..
  Keby človek nemal slobodnú vôľu ,keby bol závislý len na vôli Boha nikdy by sa nedialo to,čo sa deje v Gaze ,nikdy by nezažilo ľudstvo také hrôzostrašné vojny…Keďže človek dostal slobodnú vôľu ako dar od Boha ,musí v nej konať (((taky je nemenný boží zákon od začiatku stvorenia človeka ,ktorý sa však príchodom nového sveta ,tisícročnej ríše mieru a lásky bude menit a slobodná vôľa bude človeku vzata aby už nikdy nemohol páchať také zliciny…bude vrátená späť až vtedy keď ľudstvo nebude podliehať rozumom a nebude ťahať linky k temnotam))…
  Veľmi rýchlo nadíde deň, keď pride obrovský ale naozaj obrovský trest pre ľudstvo ..musí to prist ….,musí to už prist asi násilne zásahom z hora ,lebo inak by nik neprežil prichádzajúce globálne besnenie ,nielen vojenské ale aj ekonomické ,technologické a najmä luciferske …

  • Israismael, aj Ježiš na Zem prišiel so slobodnou vôlou – a nevraždil.
   Skutky človeka závisia od stavu jeho mysle. A to, čo je choré, by sa malo dať vyliečiť. „Lieky“, očkovania, súčasné (p)otraviny, alkohol ani drogy našej mysli neprospievajú.
   Keď sa odstráni príčina, zmení sa aj dôsledok.

  • Galaxia andromeda

   To pachaju Židia poziadam vas nelepte tieto zverstva na vsetkych. Genocidu v gaze pachaju židia.
   Poprosim piste pravdu lebo to podavate ze to pacha cele ludstvo, a to nie je pravda pachaju to židia sionisticky zidia! atak to treba interpretovat!

 11. Studie: V jedné dávce mRNA vakcíny proti COVID-19 jsou miliardy kopií zbytkové DNA

  https://aktax.cz/studie-v-jedne-davce-mrna-vakciny-proti-covid-19-jsou-miliardy-kopii-zbytkove-dna/

 12. Israismael

  Toto by mali vidieť všetci tí čo tak horlivo podporujú Ukrajinu …
  https://gloria.tv/post/R7MmaYdVmQVu1S6eVE2cTZt22

 13. Neviete ci cez cipovu kartu na autobus alebo obciansky preukaz s cipom sa da sledovat poloha osoby?

  • Dajú sa skenovať zariadením zatiaľ na pár metrov /RFID cca 20-30 m/ – funguje to vo vládnych budovách a bankách a tajne aj v niektorých supermarketoch – zatiaľ ako skúška technológie. Ale už existujú miniploštice, a tie áno aj z družice – dokonca aj nanoprach, ktorý ide votrieť do textílie, vlasov a pod. Sú o tom filmy – žiadne sci fi. Ono sa to zmestí do témy „chytrý prach“. Zariadenie, ktoré scanuje, vysiela energiu, ktorá nabudí prachovú plošticu a tá reaguje vysielaním nejakého ID módu. Kľudne to môže byť aj v náteri farby.

  • mariankosmac

   Nemyslím si že by to niekto sledoval, bolo by to technicky zložité a zbytočné sledovať obyčajných ludí. To nie sú GPS čipy. Len obyčajné pamäťové čipy kde sú uložené nejaké údaje. Keď už budú chcieť niekoho sledovať budú to robiť cez simkartu v mobile. Keď tak stačí mať karty a OP v ,,kovovom“ puzdre (spraveného trebárs z tých hliníkových obalov z džúsu či mlieka).

  • Nie, nemá to dostatočne silný vysielač signálu. Čipové karty fungujú len na krátku vzdialenosť, lebo nemajú vlastné napájanie. Elektrický prúd majú len indukovaný samotnou čítačkou kariet.

 14. Rusko obviňuje USA z využívání Afričanů pro biologický výzkum

  https://aktax.cz/rusko-obvinuje-usa-z-vyuzivani-africanu-pro-biologicky-vyzkum/

 15. Diplomacie USA je ignorována na všech frontách

  https://aktax.cz/diplomacie-usa-je-ignorovana-na-vsech-frontach/

 16. Kto sa ich o to svine prosil? Nech si nechaju digitalnu menu! Odmietam ju! Uzernicki nacisti! U nas politici ako vsi pod chrastou mlcia o nej, o jej programovatelnosti a pod.
  A este to reklamujte a vychvalujte tupci novinarski!
  https://www.trend.sk/financie/mensie-centralne-banky-pracuju-digitalnych-menach-spolu-velkymi-krypto-firmami

 17. Priklady z preockovaneho Izraela, pre slovenskych „odbornikov“ s krvavymi rukami:
  https://cz24.news/steve-kirsch-udaje-izraelskeho-ministerstva-zdravotnictvi-dokazuji-ze-vakciny-zabijeji-lidi/ !

 18. Takze nenosit ani karty, ked je niekto hladany, staci ze vojde do supermarketu alebo kupi listok na autobus a uz ho maju. Mobily, to je jasna vec, ze sleduju a odpocuvaju, ten ani nenosim mimo domu ale raz ma aj tak vysledoval tajny fizel, asi podla karty. Najlepsie ani sa nedotykat ziadneho dotykoveho displeja, lebo hned vas maju podla odtlackov prstov

 19. Bankovky v kapse a jejich hodnota jsou taky vysledovatelné pomocí lesklého pásku , k tomu na nich je. Scan oka a hlasu mají taky s pomocí chytrých telefonů do kterých většina lidí tak rádo čumí.

 20. Čína nieje len 1.4 alebo 1.3 miliardy obyvateľov ale má to byť aj nové centrum riadenia. Práve ona má byť tým centrom odkiaľ má riadiť Globálna elita celosvetový NWO. Preto ju posledné roky Globalisti pozdvihujú a Západ + USA -ich výtvor a nástroj likvidujú. A Židovstvo (ich nástroj riadenia) u toho už nemá byť prítomné (finálny židovský holokaust, Kissinger pred rokmi hovorl, že Izrael v roku myslím, že 2023 už nebude existovať. Plus mínus pár rokov v takom dlhodobom projekte s plane nehrá žiadnu rolu).
  Arménska apoštolská cirkev má byť novým nástrojom Globálnej elity.
  Jediná záchrana židov je Rusko – ono si neželá ich úplnú likvidáciu a nieje to z dôvodu, že tiahne s nimi – Židmi- ako to niektorí vykladajú.

Pridajte komentár

*