Urinoterapia – liečba len pre vyvolených (časť 4)


Print Friendly, PDF & Email

Zlatý dážď – URINOTERAPIA- 2. časť  

Predtým, ako si povieme niečo o prvom dúšku, musíme si zopakovať pár dôležitých informácií o tom, ako pripraviť svoje telo a svoju dušu na to, aby sme mohli začať s urinoterapiou.

Spomínate si , že som vám odporúčal tzv. „mierné vegetariánstvo„? Čo je mierne vegetariánstvo? Jednoduchá vec, žiadné mäso, žiadná káva, minimum alkoholu, primerané množstvo zeleniny, ovocia, strukovín a vláknin, sem-tam trochu rýb a veľa tekutín.

  Držte sa týchto rád :

  nežijem preto aby som jedol, ale jem preto aby som žil,

  jem iba vtedy, keď som hladný,

ak jem, v mysli si rozdelím žalúdok na štyri štvrtiny a potom do prvých dvoch štvrtín dám jedlo do tretej štvrtiny tekutiny a štvrtú nechám prázdnu, aby sa mohol zapáliť tzv. tráviaci oheň, ako to popisujú priatelia Tibeťania.

Dovolím si tvrdiť, že už len samotné dodržiavanie týchto jednoduchých a dávnych „právd“ stabilizuje Vašu telesnú váhu a budete sa cítiť omnoho lepšie.

Tak, a teraz prvý dúšok. Ideme na to! Skôr, ako vypijeme prvý dúšok, odohraje sa niečo v našej mysli. Tabu uriny poznáme príliš dobre. Niekedy je uložené hlbšie ako si to dokážeme predstaviť. To má za následok to, že ľudia, napriek tomu, že vedia aká je urina zdravá (a mnohí o tom majú aj vedecké poznatky, pozn. Kampane), sa nemôžu premôcť k prvému dúšku. Práve na začiatku by sa človek do ničoho nemal nútiť. Doprajte svojej duši a telu čas zvyknúť si na túto myšlienku, predtým ako ju začnete realizovať. 

A ako sa dá prekonať nechuť? Začnite s pár kvapkami ranného moču denne, potom prejdite na na prvý malý dúšok a tento postupne zväčšujte, až sa dostanete k celému poháru. Na zdravie!

Iná možnosť. Doprajte si niekoľko dňový očistný pôst, najlepšie v čase mesačného splnu resp. mesačného novu. Vaša urina bude za túto krátku dobu tak jemná, že po druhom pohári zacítite len nepatrnú slanú chuť. Pijte stredný prúd ranného moču. Prvú a poslednú časť moču vynechajte. Dôvodom je skutočnosť, že prvou časťou sa čistia močové cesty a posledná časť by mohla obsahovať isté usadeniny, ktoré  však nemajú  žiadny dôležitejší význam. Pije sa iba moč čerstvý a vlastný. Môžme piť jeden až niekoľko pohárov denne. Moč musí byť číry, nie kalný a má mať bežnú vôňu moču. Kalný moč je príznakom zápalu močových ciest. Ak užívate vitamíny, hlavne vitamíny B, moč má výraznú žltú farbu, čo nepredstavuje problém.

Klystíry – výplachy čriev.

Predtým, ako si povieme niečo konkretné, dovoľte mi učiniť malú provokáciu:Otázka:„ Čistíte si pravidelne zuby?“Odpoveď: „Áno.“Otázka:“ Čistíte si pravidelne konečník a hrubé črevo?“

Odpoveď: „Nie, nikdy.“

Krátka a stručná konverzácia a sme pri koreni veci.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Áno, tvrdím, že väčšina ochorení, najmä chronických je v dôsledku nedostatočnej starostlivosti o hrubé črevo počas celého života jednotlivca. Len si predstavte, čo všetko ste počas svojho života zjedli, čo obsahujú moderné potraviny, tie usadeniny, tie chemikálie…..och už dosť, nechám to na Vašu predstavivosť. 

Niektorí urinoterapeuti veľmi zdôrazňujú dôležitosť klystírov hlavne u chronických ochorení, lebo v týchto prípadoch obsahuje črevné tkanivo veľké množstvo mimoriadne jedovatých látok, ktoré likvidujú naše zdravie. Pomocou klystíra sa črevá prečistia a naviac je naše telo schopné určité látky z moču prijať týmto spôsobom lepšie ako ústami.

Teraz popíšem celú techniku preplachovania čriev pomocou klystíru. Čo k tomu potrebujeme? Iba tri veci: Vieru, odvahu a Ezmarchovú nádobu, ktorú dostať v každej lepšej apatéke. Nalejte do Ezmarchovej nádoby zhruba jeden a pol litra vlastnej uriny a zaveste ju do výšky zhruba cca jeden a pol metra nad podlahou. Koniec trubice natrite olivovým olejom. Dbajte na to, aby bol kohútik na konci trubice zatvorený. Kľaknite si a lakťami sa oprite o zem (kostrč sa musí nachádzať vyššie ako ramená). Trubicu si jemne a opatrne zasuňte do konečníka do hlbky 10 až 20 centimetrov a otvorte kohútik.

Upozornenie!

V prípade, že je hrubé črevo patologicky poškodené, alebo je silne zanesené koprolitmi, kvapalina sa snaží rýchle pretlačiť a pri rozširovaní malého prietoku môžete cítiť bolesť. Aby ste tomu zabránili, regulujte si prietok uriny kohútikom.

Pri aplikovaní uriny dýchajte bruchom – pomaly a hlavne kľudne. Pri nádychu brucho vytlačte dopredu a pri výdychu ho vťahujte do vnútra. Keď budete mať hrubé črevo čisté a získate trochu rutiny, v pohode nasajete dva litre uriny za 30 až 40 sekúnd. Po nasatí uriny si ľahnite na chrbát a zodvyhnite kostrč aj nohy dohora, boky si podoprite lakťami. Ak ste trochu zdatnejší tak je najlepšie urobiť stoj na hlave  („sarvangásánu“). Potom si na 5 až 10 minút ľahnite na pravý bok a neskôr si ľahnite na chrbát. Pokyny dodržujte aby došlo k prečisteniu celého hrubého čreva a aby ste paologické zárodky nenechali znovu  tam, kde je ich počiatok – v slepom čreve.

Ako dlho je nutné nechať náplň v čreve? Liečitelia dávnoveku tvrdili, že od východu slnka do súmraku. Ja Vám doporúčam cca 15- 20 minút pokiaľ nezacítite nutkanie na stolicu. Ak áno, choďte na toaletu. Časom sa naučíte tieto procesy vedome ovládať a riadiť tak ako to vám a vašmu telu bude vyhovovať.

Odporúčam vám, aby ste si všetko vopred dôkladne premysleli a urobili si postupne z aplikácie klystýru istý rituál. Pustite si duchovnú (podľa vlastného vierovyznania*), alebo inú (podľa vlastného výberu) meditačnú hudbu, zapáľte vonné tyčinky, použite vonné oleje a pod. 

Po nasatí uriny a po uvedených cvikoch chvíľu meditujte, modlite sa, proste o zdravie a duševne sa tiež podieľajte na čistení vášho hrubého čreva.Tento postup je vhodne opakovať 2 krát až 3 krát za sebou niekoľo krát do roka. Vy sami musíte cítiť kedy a koľkokrát je to nutné. 

V nasledujúcom príspevku si povieme niečo o ďalších zaujímavých možnostiach využitia uriny pre vaše zdravie.

  T.A.  Ing.Tibor Antony, [email protected],  mobil 00421905905873

Ďakujeme T.A. za tento príspevok a za to, že sme ho mohli použiť na našej informativnej stránke!

Zbohom vysoký krvný tlak

   * Kampaň za pravdu v medicíne je politicky, nábožensky a špirituálne nezávislá, nepropaguje a ani neuprednostňuje žiadne vierovyznania ani špirituálne techniky. Tieto záležitosti sú vecou každého jednotlivca a Kampaň sa v žiadnom prípade na týchto záležitostiach nepodieľa.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Dobrý deň.Od dec.2010 sa liečim na Hyperfunkciu štítnej žľazy s difúznou strumou.Doporučené mi je chirurg.riešenie odstránenie celej štítnej žľazy.Vyskúšala som rôzne alternatívne riešenia 1x som absolvovala 7-dňovú hladovku, ale chémiu mám stále tie hodnoty sa mi nejdu upraviť a nemôžem ich brať večne možno ešte 1 rok a musím sa rozhodnúť a nebudem Vám hovoriť ako strašne by som sa chcela vyhnúť tej operácii.Chcela by som vyskúšať aj terapiu urinou , len neviem či to bude možné , keď beriem tabletky “ propycil 50g t.č.3x/deň. Ďakujem. Alena

  2. František

    Všetci ľudia môžu používať vlastnú urinu(a nie len vlastnú) na liečenie mnohých chorôb.Ano,je nutné upraviť stravovanie,ale to nie je vôbec problém pre tých,ktorím záleží na ich zdraví.Ako hovorí Dr.Bukovský-sme to čo jeme!!Prečo taký odborník nemá už prístup do televízíí?No lebo by naučil ľudí,ako sa liečiť lacno bez zbytočných liekov,čo nedovolí všemocná farma loby.Verím,že ak by bol ako predtým poradcom ministra zdravotníctva,tak taký Mikas a jemu podobní by nemohli v televíziach klamať ľudí,ako to do dnes robia a hlavne negatívne ovplyvňujú mladú generáciu a rodičov,ktorí tieto klamstvá potom prenášajú na svoje malé deti.

    • Preto možno nemá už prístup do televízií lebo ho dobehla karma! Nie vždy zopakujem nie vždy hovoril pravdu a ľudí zavádzal rôznymi štúdiami ktoré boli vedeckého charakteru a slúžili iným kastám ale nie obyčajným ľuďom aby sa uzdravili! Jednoducho doktorko!!

Pridajte komentár

*