Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Britský poslanec žiada pre propagátorov covidového očkovania trest smrti za zločin proti ľudstvu


Print Friendly, PDF & Email

Britský poslanec žiada pre propagátorov covidového očkovania trest smrti za zločin proti ľudstvu

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Britský poslanec Andrew Bridgen vyzval, aby predstavitelia covidovej kabaly typu Bill Gates a mnohí ďalší čelili trestu smrti za „zločiny proti ľudskosti“ spáchané počas pandémie.

Andrew Bridgen minulý týždeň vystúpil na schôdzi britského parlamentu vo Westminsteri a uviedol, že vždy bol proti trestu smrti, avšak udalosti ho prinútili prehodnotiť svoj postoj.

„Môžeme viesť diskusiu o zločinoch proti ľudskosti a primeranom treste pre tých, ktorí tieto zverstvá páchajú, spolupodieľajú sa na nich alebo ich kryjú,“ pokračoval Bridgen.

„Zverstvá a zločiny, ktoré sú také závažné, že je potrebný najvyšší trest.“

Sledujte jeho vystúpenie (v angličtine):

„Hlavní predstavitelia vlád po celom svete a ďalší pod nimi sa zapojili do niečoho, čo sa rovná zrade verejnosti,“ vyhlásil Andrew Bridgen v reakcii na prejav jeho poslaneckej kolegyne Penny Mordauntovej (ktorá je zhodou okolností dlhoročnou členkou Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba).

Andrew Bridgen tiež kontaktoval komisára metropolitnej polície Marka Rowleyho, aby zorganizoval trojhodinové stretnutie, na ktorom odborníci a informátori predložia dôkazy dokazujúce, že najvyšší predstavitelia vlády a štátnych úradov v krajine páchali závažnú trestnú činnosť.

Minulý týždeň Bridgen prezradil, že jeden vysokopostavený minister britskej vlády mu odhalil podrobnosti o pláne použiť turbo rakovinu na vyľudnenie sveta.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Bridgen vysvetlil, že k incidentu došlo v čajovni vo Westminsterskom paláci, kde sídli britský parlament, kde mu nemenovaný minister britskej vlády povedal, že „aj tak čoskoro zomrie na rakovinu, pretože sa počas pandémie nechal zaočkovať“.

„Môžeš si hovoriť, čo chceš, aj tak je to jedno. Si zaočkovaný. Čoskoro zomrieš na rakovinu,“ boli presné slová, ktoré mu povedal minister.

Bridgen od roku 2010 pôsobí ako poslanec parlamentu za okrsok North West Leicestershire. Stal sa prominentným hlasom v boji proti globalistickému autoritárstvu vo Veľkej Británii a kritizovaní povinného covidového očkovania, lockdownov a rúšok.

Bridgenovo varovanie o prudko stúpajúcich úmrtiach na rakovinu v dôsledku mRNA vakcín prichádza v čase, keď už aj samotní zamestnanci spoločnosti Pfizer začínajú upozorňovať na celý podvod s očkovaním.

Podľa zasväteného pracovníka spoločnosti Pfizer si turbo rakovina si v najbližších rokoch vyžiada životy stoviek miliónov, ak nie miliárd ľudí. Varuje, že každý človek zaočkovaný mRNA vakcínou je chodiaca a hovoriaca časovaná bomba, ktorá čaká na výbuch.

Pre viac podrobností k tejto téme si pozrite nasledujúce video (v angličtine):

Stop Candida

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. 26 Pravda nebo Hoax aneb je historie pohádkou?
  https://odysee.com/@PosloveBudoucnosti-ZlatyVek:c/26HoaxLive:9

 2. mariankosnac

  Šialenec sa nechal zaočkovať proti koronavírusu vyše 200-krát! Ako to že to prežil? Či sa dá čakať že každú chvíľu padne? Alebo nás bulvárne médiá kŕmia deBillinami? Alebo to s tými vakcínami nie je až tak horké? Možno mal len šťastie, kedysi som čítal o dvoch sestrách ktoré ako deti prežili Mengeleho smrtiace injekcie, síce ich to nakoniec zabilo ale až tak okolo 50-60-tky.
  https://www.topky.sk/cl/11/2702663/Zosalel–Muz-sa-nechal-zaockovat-proti-koronavirusu-vyse-200-krat–Takto-zareagovalo-jeho-telo

  • Robíš marketing?! Ako sa može niekto „očkovať“ 200 krát? A kto to zaplatil ty debil?! Dr.Max?! Ku.va! Už ani šťuka neskočí na blyskáč z lyžice 200 krát! Čo sem ku.va podsúvaš takéto pi.oviny!

   • Prej to šlo .Vyfasoval Quercod a jméno se pak doplnilo jiné.Asi záleží na tom,jak to tam vedli.Ale já jsem na tom nebyla,tak nevím.

    • Ale asi by si všimli,jak je dotyčný rozpíchaný.Nevím za jakou dobu se hojil ten bodaneček

     • To už hraničí s nejakou futuroarchaikou – s nejakým scenárom budúcnosti kde sa kšeftuje s úplne novými spôsobmi a „komoditami“, kde tí (v tomto prípade sociálna spodina) sú schopní urobiť čokoľvek pre svoje hmotné prežitie, zabezpečenie alebo pre zabezpečenie ich blízkych.

    • mariankosnac

     On mal osem značiek vakcín – určite nechodil len na jedno očkovacie centrum – a asi nie len v jednom štáte. Ak je niekto šialený a zároveň šikovný podvodníček a prachatý tak to mohol zmáknuť, ale tiež si neviem predstaviť tých 200 vpichov, to musel mať rozm*dané ramená. Ale trebárs si to dával i do nohy a podplatil sestričku. Ale samozrejme môže to byť len mediálny hoax, preto som to sem dal na posúdenie.

     • Prý to někteří bezdomovci nebo chudší osoby dělali pro prachy .Ty lejstra s kódy prodávali.Dotyčný jen doplnil své údaje
      . Nedovedu si představit,že by někdo prachatý si jen tak z rozmaru nechal do sebe naprat tolik vakcín

     • Ako môže niekto – svoje ID na QR kóde pozmeniť?! Tak to by som chcel vedieť. To by musel mať generátor QR kódu! ???

      200 krát by sa mohol nechať opichať len ten, kto by mal istotu, že je to bezpečné – alebo úplný idiot. Ale – Pohoda – pripúšťam, že by mohlo ísť o prieskum „ojebatelnosti“ systému kontroly – za akú cenu?

      Ide o základnú doktrínu, že „vakcíny“nás majú chrániť po pár úkonoch – nie po 200 úkonoch – to nie sú jahody so šľahačkou – a mám ich rád.

     • mariankosnac

      Mohol to byť nejaký očkofil – ľudia majú všelijaké úchylky. Alebo chcel takto spáchať eutanáziu.

      Muž tvrdil, že sa tak často – niekedy až trikrát denne – nechal ôsmimi druhmi vakcín očkovať z „osobných dôvodov“. O muža sa zaujímala aj prokuratúra, pretože väčšinu očkovaní mal absolvovať pod falošným menom a s falošnými očkovacími preukazmi. Oficiálne potvrdených je však iba 134 očkovaní.

     • Já to taky četla prý to bylo v Anglii a chtěl tím dokázat,že vakciny nejsou nebezpečné .Taky psali ,že to budou řešit jako podvod na zdr.pojišť.

  • U nás v meste a v okolí jazdí dosť húkajúcich sanitiek ale ani to ešte nepovažujem za niečo čo by bolo niečo extra aj keď je ich viac ako v posledných 10 rokov pred kovitpodvodom.
   To bude len špička ľadovca. Nevidíme totiž koľko ich zomrie v domovoch dôchodcov a nemocniciach. Zdravotnícky personál to má síce denne pred sebou – tie úmrtia ale tiež to nieje tak, že by sa to cez nich šírilo do spoločnosti ako niečo mimoriadne. Ja už som sa na to pýtal keďže mám v nemocnici dosť známych a pýtal som sa tak aby som nevzbudil podozrenie, že o čo mu ide. Dozvedel som sa, že tých úmrtí je tam veru dosť a je to pre nich úplne bežné a dokonca, že niektorým ťažkým prípadom od smrti až tak nepomáhajú – nepredlžujú im utrpenie – nedržia ich pri živote ako by podľa predpisov mali a radšej ich nechajú odísť. Jak sa práca odflákava inde tak aj nemocnice nebudú výnimkou.
   Otázne je aj to koľko ľudí celkovo zomrie a koľko z toho počtu je vystavených v čiernych skrinkách v meste – o koľkých sa v meste vôbec vie, že zomreli.

 3. Myslím si, že má pravdu! Škodnú treba eliminovať a tiež na výstrahu. Všetku!

 4. Na Slovensku by museli v súvislosti s očkovaním odsúdiť veľké množstvo ústavných činiteľov na čele s prezidentkou. A to už pomlčím o najzúrivejšej propagátorke očkovania v TV reláciách, vtedajšou predsedníčkou zdravotného výboru NR SR J. Bittó Cigánikovou. Títo ľudia v sebe nemajú žiadnu pokoru a dodnes vyhlasujú, že všetko robili v záujme ochrany obyvateľstva pred „pandémiou“. Teda jednoznačne popierajú súvis akýchkoľvek úmrtí v súvislosti s mRNA očkovaním ako aj celoplošným covid-testovaním. Žiadna žaloba zatiaľ nepadla, takže násilie z obdobia Matovičovej vlády nebude zrejme nikdy potrestané.

  • Presne ako osud komancov po 1989. roku, ktori len prezliekli kabaty a dosadili do politiky a biznisu vlastne deti. Cely 17. november bolo len divadielko a podvod ako s covidom… Farebna revolucia s pozehnanim Gorbacova.

   • No oni tí komanči“ vždy nosili DVA kabáty a po 89 ten vrchný zhodili. Ten druhý – im ideologicky a s nadsázkou bytostne bližší majú doteraz. Ten vrchný – komunistický, ktorý mali do roku 89 – ten im vadil ale museli ho mať aby nikto nevidel, že sú to kolaboranti potajomky likvidujúci socializmus ako zložku komunistickej spoločnosti. No a v takom nezdravom a korupčnom prostredí sa ľahko držali koryta tí ktorí mali komunizmus ale aj kapitalizmus na háku – jednoduchí, primitívni pochlebovači, vandráci v oblekoch ktorí nijakým odevom či hraným záujmom nikdy nedokázali presvedčiť masy obyvateľstva aby verili ideálom komunizmu. Ten kto verí v možnosť svetlej budúcnosti ľudstva toho neoblbnú takí kazisveti pretože V PRVOM RADE HĽADÍ S NÁDEJOU DO BUDÚCNOSTI VYBUDOVANEJ NA ZÁKLADE VEČNÝCH POZITÍVNYCH – SVETLÝCH IDEÁLOV A NIE NA TÝCH ČO SA NA NOSITEĽOV IDEÁLOV LEN HRAJÚ.
    AKO SNEŽNÝ PLUH ROZRÁŽAJUCI SNEH NA ĽAVO CI NA PRAVO S ĽAHKOSŤOU ODHODÍ VŠETKÝCH A VŠETKO KTORÍ MU VIERU VO SVETLÉ IDEÁLY CHCÚ ZOBRAŤ A TO V KAŽDEJ DOBE.

    • Pozeráš sa na komunistické ideály utopisticky. Mne pripadali tak trošku ako Campanellov Slnečný štát. Nomenklatúra mala v ČSSR v priemere oveľa väčšie platy ako ostatní pracujúci. Pre mnohých z nich bol socializmus prekážkou, lebo nemohli nechať svoj majetok a finančné zdroje expandovať tak ako v kapitalistickom (resp. hybridnom) prostredí a stať sa miliardármi v Sk, neskôr EUR. Papaláši sa mohli voziť v T 603, T 613, ale západný luxus bol neprípustný (žiadne mercedesy, BMW). Nemohli mať vlastné fabriky, lebo to by viedlo k vykorisťovaniu človeka človekom, atď., atď. Ale ani bežní občania neverili v komunistické ideály (resp. ich realizáciu) a postupne čoraz viac si idealizovali kapitalizmus kolektívneho Západu.

 5. Teroristický útok v Moskvě byl zjevně proveden s pomocí Ukrajiny a CIA

  https://aktax.cz/teroristicky-utok-v-moskve-byl-zjevne-proveden-s-pomoci-ukrajiny-a-cia/

 6. „Britský poslanec žiada pre propagátorov covidového očkovania trest smrti za zločin proti ľudstvu!“ – znie titulok článku zo dňa 24/03/2024 na Bádateľovi.

  P.S. 1 – Vnútorne si hovorím – ŽIADAŤ MÔŽE – od rána do večera !! Ale existuje nejaký konkrétny a dôveryhodný právny odkaz, tzv. – PRECEDENS, že skutočne už bol – NIEKTO – z vysoko kompetentných vládnych a štátnych úradníkov a propagátorov Covidu, počas r. 2020-2023 – OBVINENÝ – a následne i právoplatne ODSÚDENÝ za neodskúšanú aplikáciu mRNA – vakcíny – s následným a nezvratným zdravotným poškodením u stoviek tisícov ľudí na všetkých kontinentoch Sveta a hlavne – ďalších miliónov nešťastníkov – umrevších pod vplyvom nanútenej experimentálnej aplikácie génovej terapie proti tzv. Covidu 19 ? Nie sú to zas len tiché a hluché výkriky do Tmy v duchu, že – „aspoň Niekto Niečo robí pre občana“?!

  Pointa môjho komentu je tá, že momentálna (globalistická) spoločnosť hlavne v rámci KoZa – NIE JE – sociálne, zdravotno-medicínsky, legislatívne, súdne a ani nijako inak ZRELÁ a pripravená na to, aby sa dokázala v zmysle platnej jurisdikcie vysporiadať s daným zločinom, t.j. – obviniť, usvedčiť a následne odsúdiť všetkých tých vysoko-kompetentných a SATAN-režimu oddaných pracovníkov, podieľajúcich sa (za neprimerane vysoké finančné štátne i neziskové a iné mocenské úplaty) na vraždách občanov daného štátu, súc si vedomí, že v danom čase mali a ešte stále DNES majú títo tzv. – „Mengeleho kolegovia“ – politicko-sion-globalistické krytie a právnu imunitu voči týmto zločinom..

  P.S. 2 – Žiaľ, zatiaľ ma NIČ vnútorne neoprávňuje dôverovať ani tomu, že komisia zriadená vládnym Splnomocnencom a poslancom SNS – na tzv. liečbu Covidu, vr. následnej vakcinácie, dokáže v rámci jej vyšetrovacích kompetencií učiniť pre slovenskú Pospolitosť – ZADOSŤ – v zmysle, že by boli i konkrétni a v danom čase kompetentní ľudia za dané smrteľné zločiny v SK, i vr. finančného obohacovania sa, napr. za tzv. MOM-ky právoplatne ODSÚDENÍ !!
  Toho sa už ja – myslím – nedožijem!!

  P.S: 3 – Skôr sa pripravujme, ako občania tohto štátu, akým spôsobom sa uchrániť pred pripravovanou novou pandemickou Zmluvou WHO, ktorá má byť ratifikovaná v 5/2024 (pozn.: uvidíme – koľkými štátmi), diktujúca si svoje vlastné globalistické podmienky pre praktickú „aplikáciu tzv. pandemicko-virologickej smrtiacej vlny“..

  A náležitá otázka pre občana SR vyvstáva i pred súčasnou voľbou prezidenta SR, ale i vládnych politikov, že ktorý a koľkí z nich, budú mať „gule“ na to, aby sa v rámci Zdravého sedliackeho rozumu – nepodriadili GP, pričom vnútorne zastávam názor, že ich šance a možnosti na to, aby sa čelom postavili za záujmy občana SR, sú takmer – nulitné.. Hovorím – takmer!

  A tak je pravdepodobné, že zas v rámci nejakých potenciálnych protestných manifestov, budeme počúvať „spoza búčka – spoza kríčka“ – Harabína, ktorý bude občanom na ulici zas vysvetľovať, ako je celá Zmluva WHO pre jednotlivé štáty, vr. ich občanov právne – NULITNÁ! Ach jo!!

  Len také malé zamyslenie sa..

  • Vieš Ajša, na Západe sa pomaly BEZ RUSKÝCH ZDROJOV začínajú klany žrať medzi sebou navzájom.
   Ono nám to koľkokrát pripadá, že už konečne sa ide s tými kovidvrahmi niečo urobiť ale z pozície elít koza to vyťahovanie dôkazov o kovidvraždení – to šermovanie obvineniami a to že to pred svetom vyťahujú nič neznamená.
   Ich nezaujíma názor tých „dole“. Zaujíma ich ich iba ako potenciálna hrozba. A naviac tu máme boj medzi USA elitami a Globálnou elitou a tam sa na nejaké triesky už nehľadí pokiaľ nejde o nejaký „strom“ ktorý by zmenil rovnováhu v infopoli. A do tretice – ten na západe nieje umožnené nejakému skutočnému záchrancovi aby riešil ich fasizmus aj keď tam žije mnoho skutočne múdrych a vzdelaných ľudí.

   • Slovami francúzskeho herca Alana Delona:

    https://uploads.disquscdn.com/images/7f8351077ed42fc540755e4f71f2249dd1efad865075f9369fdcc991c6229f71.jpg

    P.S. A následne už fr. fašisti po ňom šli s tým, že vlastnil nejaké historické zbrane bez papierov..

    • No ten AD to zhrnul teda výstižne!
     Akurát ten postoj k umieraniu – no neberiem ho v tomto vážne ale len ako protest proti tomu v akom svete žije.
     Z pohľadu normálneho nezápadného človeka je Západ marginálny s tým ostatným čo Západ na Zemi odmieta a nechce žiť pod jeho okupáciou. Západ je niečo ako jeden liter oleja v jednom litre vody – znehodnocuje ho.
     Z pohľadu západného človeka s normálnym myslením je Západ všetkým a vidí ako je len málo toho čo je vo svete a nieje pod jeho okupáciou Západu.
     A aj keď normálny človek zo západu nezápadnému svetu nerozumie a nevidí ho správne tak cez to všetko chápe, že všade tam mimo Západ žijú ľudia, ktorí si majú právo žiť v mieri, dostatku, slobode (nepotláčanie ducha) a v šťastí.
     Naviac chápe, že agresor a parazit nieje nikto iný než elity Západu.
     Musí to byť strašný pohľad na ten svet ktorý ho obklopuje a vedomie že ten svet Západu nikdy neusiloval o jeho blaho, blaho jeho rodiny, blízkych či dokonca blaho celých národov Západu narozdiel od Ruského sveta. Preto sú informácie z Ruského sveta maximálne blokované a skresľované aby si obyvatelia KoZa nezačali uvedomovať, že na Zemi existuje aj iný svet s iné ideály než v akých žili.

     • Oprava:

      Západ je niečo ako jeden liter oleja v jednom milióne litrov vody – tá voda je potom znehodnotená.

    • Svatá slova Alina Delona, ktoré nepotrebujú komentár °°

  • Za nedlho budeme všetci riešiť ešte úplne iné veci. Každý presne, čo bude potrebovať k pochopeniu. Každý individuálne k svojej úrovni Poznania. To čo sa dialo doteraz ešte nič nebolo. Nič. Obchody plné, čerpačky fungujúce…

   Každý si pekne zažije svoje „myšlienky, stotožnenia sa, voľby“ na vlastnom „telíčku“ ako nástroji na poznanie. Naberie to na otáčkach a nejaký pátek to aj bude trvať. Podľa indických kurmánskych odhadov cca. do 2050. Ale aj oni múdro naznačili, že to všetko zavisí od účastníkov zájazdu a ich snahy o pochopenie a potom samotné prevedenie do praxe života. Budúcnosť je pravdepodobná a meniteľná v závislosti od prítomnosti.

   Ako hovorí tiež nejaké múdro: „Treba si dávať pozor na to, čo si želáme (v ne-múdrosti), aby sa nám to náhodou nevyplnilo“.

   Kdesik v tramtárii zapadnutého indického, čínskeho, alebo iného vidieku v kútoch tohto sveta, kde ani elektrinu nemajú si to možno ani nevšimnú, nemajú dôchodkový systém, internet, euro, krypto meny, sú zvyknutí pracovať, žiť v skromnosti a možno aj inej múdrosti ale aj ešte v ne-poznaní a ne-múdrosti.

   To čo sa udialo pri Moskve urýchli spád udalostí a či už bude 15 tisícový parazit z jedného tábora, alebo iného tábora, už určité udalosti nezmení. Určité procesy a udalosti to môže poupraviť, takže je na každom individuálne, ako sa rozhodne v rámci svojho poznania.

   Ale každý z nás sa aj bude v rámci svojho poznania za svoje výsledky a počiny následne zaraďovať do ďalšieho výučbového procesu s potrebnými parametrami prežívanými na vlastnej koži, alebo už nejako. Alebo, že by sa niekto len tak kdesik vyparil do ne-existencie, do ničoho ?

   To by sa jednak nič už nenaučil a asi by velice ľahko „obišiel“ za všetko, čo tu akože navystrájal. Ale kto ho vie ? Komu sa s čím lepšie žije, nech sa páči, tomu nech verí a tak nech si žije. Človek môže veriť, komu a čomu len chce. Zlatému teľaťu, trnavčanovi, topolčancovi, bystričanovi, rečiam a sľubom a následne aj skutkom a po koľký krát už, a pritom tak málo stračí….v nekonečne času dosť.

   Alebo len tak hneď neuverí, ale si overí, vyhľadá, dá si tu robotu a bude ňúrať, skúšať a bádať a Poznanie (momentálne) ho oslobodí (dočasne).

   Vie už niekto z nás z ničoho ako Stvoriť atóm, kvark, včelu, magnetizmus…

   Zatiaľ sme sa to naučili vidieť, pozorovať, akože rozobrať, ničiť, zneužiť, troška to pokombinovať, proces výučby a poznávanie.

   „Království nebeské je především ve vás, ale jakmile ho tam odhalíte a ztotožníte se s ním rozplynutím ega, tak ho vlastně objevíte všude. Všechno je absolutno.“ — Eduard Tomáš

   • seneca,
    vďaka za Tvoj inšpiratívny komentár.
    Dovolím si ho v krátkosti doplniť tézou: Vedenie vs. Poznanie.

    „Poznanie je čosi úplne iné, ako vedenie. Vedenie je vypožičané, Poznanie patrí vám. Vedenie prichádza zvonku, Poznanie pramení zvnútra. Vedenie nie je až natoľko pekné, pretože je z druhej ruky. A nikdy sa nestane (sú)časťou vášho Bytia. Večne bude cudzie, odcudzené, nemôže vo vás zakoreniť.
    Naopak – Poznanie vyrastá z vás, je to váš rozkvet. Je automaticky vaše a preto je krásné a oslobodzujúce!“ – Osho

    • Vidiet,že ste sčítaní +++

     • Jednak si z tohto hmotného výučbového programu nič iné okrem Poznania nezoberiem a keď samotná existencia potvrdzuje prežitkami, zažitiami, videniami a ani neviem čím všetkým ešte a čo všetko sa dá ešte vnímať, to čo je tu Stvorené a čo všetko sa dá, tak to sa nedá ignorovať. A keď človek zažíva Sci-Fi na vlastnej koži, tak to sú skvelé nápomocné udalosti, ktoré ukazujú, že je to naozaj inak, ako sa to tu javí. A našťastie je nás viac, čo také veci prežívame, takže sa dá ísť ďalej a ďalej v Poznávaní…

Pridajte komentár

*