Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

„Asymptomatický prenášač“ bol výmysel: Štúdia Lancetu ukázala, že ľudia bez príznakov covid neprenášali


Print Friendly, PDF & Email

„Asymptomatický prenášač“ bol výmysel: Štúdia Lancetu ukázala, že ľudia bez príznakov covid neprenášali

(Ethan Huff, Natural News) Jeden z najprestížnejších svetových lekárskych časopisov zverejnil článok, ktorý ukazuje, že asymptomatický prenos koronavírusu (Covid-19) je mýtus, ktorý v skutočnosti neexistuje.

Nová štúdia, ktorá bola publikovaná v časopise The Lancet’s Microbe, úplne poprela príbeh o „tichom šíriteľovi“, ktorý establišment použil ako „dôkaz“ na presadzovanie povinných rúšok a testovania.

Štúdia odhalila, že ľudia, ktorí mali „pozitívny test“ na covid, ale nevykazovali žiadne príznaky ochorenia, tak len zriedka, ak vôbec, preniesli chorobu na niekoho iného.

Skoré „pandemické“ štúdie totiž tvrdili, že až polovica všetkých nových prípadov Covid-19 sa vyskytla preto, že niekto bez príznakov ju preniesol na niekoho iného bez toho, aby si to vôbec uvedomoval.

Teraz však už vieme, že tieto skoré štúdie boli sfalošované, v niektorých prípadoch zámerne, aby umožnili vládam presadiť agendu reštriktívnych opatrení.

„Prvé štúdie viedli orgány verejného zdravotníctva k tvrdeniam, že každý by mal nosiť rúško vždy, keď je vonku na verejných alebo preplnených miestach,“ píše Tom Ozimek pre portál The Epoch Times .

„To zase pomohlo zaviesť drakonické univerzálne vyhlášky na nosenie rúšok všade, aj v školách, v snahe obmedziť šírenie Covid-19.“

Napríklad taký Dr. Anthony Fauci, bývalý riaditeľ amerického Národného inštitútu pre alergie a infekčné choroby (NIAID), spočiatku počas pandémie odrádzal od nosenia rúšok, ale neskôr obrátil,“ dodáva Ozimek s tým, že v júli 2020 Fauci tvrdil, že zmenil názor, pretože „neuvedomili sme si rozsah asymptomatického šírenia“.

Podobne tomu bolo aj na Slovensku, kde Krčméry na začiatku nebol priaznivcom rúšok, neskôr však diametrálne otočil.

(Súvisiace: Nikdy nebolo obdobie, v ktorom by covidové „vakcíny“ zastavovali prenos ochorenia – vlády celý čas klamali.)

Ak ste neboli chorý, nemohli ste šíriť covid

Ukázalo sa, že Fauci a u nás Mikas, Krčméry, Krajčí, Lengvarský a ďalší klamali. Niečo alebo niekto ich presvedčil, aby otočili a zrazu rozhodli, že všetci ľudia bez ohľadu na symptómy musia vždy nosiť rúško/respirátor, keď sú vnútri alebo keď sú v blízkosti iných ľudí. U nás v istom čase dokonca aj vonku v prírode.

Zbohom vysoký krvný tlak

Teraz, keď bola celá koncepcia bezpríznakového prenosu odhalená najnovšou štúdiou Lancetu ako klamstvo, úrady už nemajú čím odôvodňovať snahy prinútiť občanov k ďalšiemu kolu covidových obmedzení.

Štúdiu vykonali výskumníci z Imperial College London a zúčastnili sa jej neočkovaní zdraví dospelí účastníci vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí boli zámerne infikovaní covidom.

Výskumníci monitorovali účastníkov v kontrolovanom prostredí, pričom uviedli, že účastníci sami hlásili svoje symptómy trikrát denne. Výskumníci tiež zbierali od účastníkov štúdie každý deň výtery z nosa a hrdla, aby pátrali po víruse.

Účastníkom bolo tiež povedané, aby nosili rúško, ktoré bolo pravidelne vyšetrovaná na vírus, rovnako ako ruky účastníkov. Výskumníci ďalej skúmali vzduch, ktorý účastníci dýchali, ako aj povrchy miestností, ktoré obývali minimálne 14 dní počas trvania štúdie.

Nakoniec výskumníci zistili, že menej ako 10 percent všetkých emisií vírusu od infikovaných účastníkov sa vyskytlo predtým, než sa u nich objavili prvé príznaky ochorenia. To znamená, že v podstate jediný prípad, keď sa covid šíril, bolo vtedy, keď niekto s príznakmi choroby ju preniesol na iného človeka.

„Veľmi málo emisií vírusu sa vyskytlo pred prvým hláseným príznakom (7 %) a takmer žiadne pred prvým pozitívnym laterálnym antigénovým testom (2%),“ napísali autori štúdie o svojich zisteniach.

Záver

„Asymptomatické šírenie bolo vždy klamstvom,“ dodal jeden z komentujúcich v reakcii na zistenia štúdie. „Dokonca aj WHO to vedela a jeden z ich „vedeckých“ poradcov to povedal hneď na začiatku pandémie.“

„Mnoho výskumníkov v súčasnosti odhaľuje podvod týkajúci sa existencie „vírusu“, ktorý robí zo všetkých pôvodných tvrdení ohľadne covidu a jeho nespočetných falošných variantov klamstvo,“ dodal ďalší.

Takmer všetko, čo sa širokej verejnosti hovorilo o covide, bola lož. Viac sa dozviete na stránke Plague.info.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Asymtptomaticky prenos choroby, ktora neexistuje a virus nebol izolovany, nie je mozny.

 2. Zdá sa, že dnes je možné už aj to, čo logicky je absolútne nemožné.
  Tento akože covid – nebude to nejaký nový, špeciálny druh náboženstva? Rozdelil ľudstvo na na tupé ovce a tvrdohlavé barany – a vládne nad obomi skupinami totálne nezmyselnou Lžou, nad ktorú absurdnejšia sa vymyslieť už asi ani nedá.

 3. Základní problém je v jednom. Podle východních nauk je to, co medicína nazývá nemocí, jen a pouze projekcí chyby. Faktický projev „nemoci“ je vlastně ukazatel na Místo a současně i na podstatu chyby. Jenže, celá tato dikce je pro alopatickou medicínu nepřijatelná.
  (Nevydělá se na tom)
  Místo vykazuje v energetice organizmu — Aura / Čakry — Locus minory – a ten je zdrojem orgánové slabosti a je vymalováno

  • A v tom je ten zádrhel ako vo všetkom ked z toho nekápne tak z toho nebude maľovanie v tom bude energia platná aura čakra sú nepredajné—

 4. „Zprava od jednoho zamestnance slovenske nemocnice.
  Začínajú mať očkovaný pacienti veľké žalúdočné problémy. Záchranky vozili pacientov ktorý zvracali a mali veľké bolesti brucha. Bolo ich veľmi veľa počas posledných 2 týždňov.

  Oddelenie ORL – krčné odd. každý deň operuje očkovaných pacientov, ktorý majú veľké nádory v hrdle a nemôžu dýchať. Rýchlim chirurgickým zákrokom Tracheotómiou, im robia operatívne otvor v priedušnici aby mohli dýchať aby nedošlo k uduseniu.

  Ostatný majú veľké nádory na krku. Pribúdajú potraty v 2 trimestri tehotenstva. Chirurgické oddelenie ma veľký počet pacientov s agresívnou rakovinou.

  Je to smutné že už v našom okrese zomierajú mladý ľudia ročník 1995 a 96, 97 náhle. Príčina smrti je známa.“
  https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/89655

  • „Príčina smrti je známa“ – nedostatok borovičky. Nesrandujem. Spomeňte si na borovicové ihličie a likvidáciu spike proteínov.

   • způsobů je víc, každý si musí najít nebo zvolit ten svůj.

   • Maros pricina je znama -absolutna debilita ludi,ktori sa dali napichat,inac som si doniesol,zopar litrov,borovicky,par litrov slivovice,atd

    • Budeš si ňou dezinfikovat rany ?

    • John – aj gin je v podstate borovička, akurát gin sa vyrába redestiláciou alkoholu – pálenky, v ktorej sú macerované borievkové plody. Slovenská borovička má základ jablčný kvas /calvados/, v ktorom sú od samého začiatku kvasenia borievkové plody /rodinné, klanové receptúry/, takže slovenská borovička je jemnejšia – a nie sú to len živice.

     Problém je – že obchod nepredáva originál domácu borovičku, ale liehovinu obohatenú týmito aromátmi. Ale aj tak je na dnešnú dobu liečivá – hoci nie ako domáca.

     V dávnej minulosti som mal kolegov, ktorí do seba ládovali borovička pivo, borovička pivo. Ja som bol vínkar. Dnes v supermarketoch nájdeš len zlomené choré víno a čučo. A to unavuje ako sviňa. Mal som rumové obdobie – ešte klasiku – ale EU zakázala tuzemák. Vodka je hnus. No tak som „na starobu“ objavil našu geniálnu borovičku – a odporúčam – keď už tvrdé. Po borovičke ťa nebude bolieť hlava a to najdôležitejšie – nebudeš mať absťák. Čiže potom piješ na chuť, a nie pretože musíš. Taká spišská stále nemá chybu – ani ako hosťovský drink na slávnostné príležitosti. Aby bolo jasné – niektoré extrakty sa nedajú vyrobiť bez alkoholu. Inak – kto nechce piť borovičku a má žalúdočné tráviace potiaže – stačí rozžuť 4 plody borievky.

     • máš znalosi z alkoholu kludne možeš učit na fakulte doktorantúru pre vedu príro
      dné vedy pre abstinentov

  • Galaxia andromeda

   A bude horšie prebieha genocida

 5. Galaxia andromeda

  Samozrejme toto sme vedeli len niekto chcel zakryt pravdu tak ako s ivermectinom. Ten kto neposluchal prezil poznam osobne ten kto posluchal neprezil tiez som poznal osobne. Bohuzial opica dvojnoha alias simpanz domesticus stratil pod vplyvom strachu a propagandy kongitivne myslenie. Cogito ergo sum. No cogito no ergo sum. Take jednoduche tak lahko pochopitelne a 80 percent populacie to nedokaze pochopit. Otazka znie na akej urovni je ich vedomie a mozog? Aj male dieta sa pyta to len vazen v koncentracnom tabore sa nepyta nema preco lebo čaka na smrť! A ta smrť prichadza!

  • Vyborny clanok,uz zacinaju dobrovolne ovce,hnat na bitunok. Citujem debila: Som v nemocnici na poruchu srdca,viem ze to mam z Vacciny,ale dam si dalsi booster,pretoze nechcem zomriet na „covid“,tak az taketo primitivne myslenie existuje v pomerne medzi vzdelanymi Ovcami

 6. Ako som uz davnejsie uviedol, svetovy ekonomicky kolaps, a to najma eura a dolara sa nezavratne blizi!
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/09/centralni-banky-nakupuji-ve-velkem-zlato/ Rozumni uz vedia co robit, aby neprisli o svoje uspory!

 7. Nová štúdia publikovaná v časopise Frontiers in Immunology ukazuje, že deti, ktoré dostali vakcínu proti koronavírusu (COVID-19), teraz trpia formou AIDS, ktorá spôsobuje, že ich oslabený imunitný systém je náchylný na infekciu nielen COVIDom, ale všetkými typmi ochorenia, inými vírusmi a baktériami.
  V priebehu niekoľkých týždňov po podaní druhej dávky vakcíny mRNA od Pfizer-BioNTech sa u detí začína postupne rozvíjať oslabená imunita až do bodu, kedy nakoniec podľahnú akýmkoľvek chorobám, s ktorými sa náhodou stretnú, pričom jednoducho vedú bežný život.

  V takýchto scenároch budú neočkované deti so silným a zdravým imunitným systémom v poriadku. Medzitým tí, ktorí dostali vakcínu a ktorých imunita je teraz ohrozená, budú ako chodiaci prenášači chorôb.

  https://www.naturalnews.com/2023-09-01-mrna-covid-vaccines-damage-immunity-other-viruses.html

  • Nespominaj „covid“,lebo nikdy neekzistoval,ten bioweapon,zlikviduje Immunny System a ovce dostanu AIDS,ako aj deti a ich zivot je zlikvidovany,len otazka casu. Ano medzditym budu prenasaci chorob. V Kanade uz maju reisenie “ EUTHANASIA“,aj pre mladych ,tiez ked niekto chce spachat samovrazdu,atd.

   • v okolí znám několik COVIDoveček, jenž jsou rozhodnuti nechat si dát očkování proti tzv. covidu….
    a to včetně příbuzných!

 8. On je kus možno o tom ani nevie°° Oná

 9. To bolo skopirovane z inej debaty, nie som autorkou. Ked ma nieco zaujme, tak to robievam… Vies?! 🤭

 10. Najnovsie , Starosta v Burbanku,(co je nezavisle Mesto,kusok odo mna),usporiadal „Transexual oslavu“,pre male deti,na videu ostarostu Bije ten transexual,s nejakym nastrojom,taketo debiloviny,predvadzaju,takze som rad,ze Bozenka je este stale Zena,

 11. Je typ korrjsle mensi chobotnice ktery kdyz se rozseka vsechny casti opet dorostou az do dospelosti
  Je to velice draha delikatesa v korejskych restauracich
  Zvysuje pry mozkovou cinnost
  Kdyz ji papa’s tak se jeste v Tobe hype az ji zaludecni staby usmrti

  Ja radeji I tartarsky biftek tatarak dobre pripraveny er z pasouciho se mladeho dobytka
  Viz Google 5 /5 super

  Pro novou vlnu Covid poridte si masinku na vodu nano coloidne striebro vyrobca Jedovnoce u Brna e staby z cersybych citrpnu
  Lepsi nez propagovane elevakcinace Dr Mengele…
  Denne vse cerstve alkalicke

 12. Firma Adam and Eva
  Vyrabi jiz spickove sex pristroje
  Lepsi nez jakakoliv zena….
  To podobne pro zeny
  Byl jsem v sex obchode zasl I umela cela Panna ktera dokaze vzduchay dle programs
  Quo Vadis

Pridajte komentár

*