Vyliečte si vysoký krvný tlak prírodnou cestou a neriskujte škodlivé vedľajšie účinky dlhodobého užívania liekov! [Viac info tu]

Americký kongresman Burchett odhaľuje vládou utajované energetické technológie nulového bodu – skutočný dôvod za utajovaním UFO


Americký kongresman Burchett odhaľuje vládou utajované energetické technológie nulového bodu - skutočný dôvod za utajovaním UFO

(Baxter Dmitry, Expose News) Poslanec Kongresu USA Tim Burchett (republikán za štát Tennessee) je jeden z mála hlasov vo Washingtone, ktorí presadzujú skutočné zverejnenie všetkých informácií o UFO.

Burchett pred pár dňami naznačil, že masívne vládne utajovanie sa netýka len malých zelených mužíkov, ale ide o niečo oveľa nebezpečnejšie pre mocných tohto sveta: technológia energie nulového bodu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V nedávnych rozhovoroch a vyhláseniach súvisiacich s pripravovaným zverejnením spisov o UFO Trumpovou administratívou Burchett poukázal na pokročilé pohonné systémy pozorované na záberoch UFO – vesmírne lode, ktoré za sebou nezanechávajú  žiadnu tepelnú stopu, neobsahujú konvenčné palivo a sú v rozpore s nám známou fyzikou.

Tu si môžete vypočuť jeho vyhlásenie (v angličtine):

Na platformách ako Joe Rogan Experience a NewsNation to Burchett spojil s alternatívnymi zdrojmi energie, ktoré by mohli všetko obrátiť naruby.

„Prečo žiadna tepelná stopa?“ pýtal sa Burchett. Pretože tieto lode nespaľujú raketové palivo ani tryskové palivo. Čerpajú energiu z niečoho hlbšieho – energiu nulového bodu. Niekedy sa nazýva aj „energia kvantového vákua“, ktorá existuje v samotnom prázdnom priestore.

Ak by ju ľudstvo začalo využívať, energia nulového bodu by mohla znamenať neobmedzenú a čistú energiu. Koniec ropy. Koniec plynu. Dokonca aj koniec jadrových, solárnych a veterných elektrární. Teda koniec s biliónovými energetickými kartelmi.

Burchett nie je nejaký okrajový konšpirátor v alobalovej čiapke. Bol informovaný trojpísmenkovými agentúrami (CIA, NSA, atď), videl videá, ktoré „vzdorujú akémukoľvek rozumu“, a sledoval, ako deep state (hlboký štát) otáľa s odtajnením.

Zbohom vysoký krvný tlak

Varoval, že odpor k úplnej transparentnosti ohľadne UFO pramení z hrozby, ktorú táto technológia predstavuje pre zakorenené záujmy: ropné spoločnosti, vojensko-priemyselný komplex a politikov, ktorí prosperujú z nedostatku a kontroly nad obyvateľstvom.

Prečo to utajovanie? Moc a kontrola

Burchett opakovane povedal, že nejde o „malých zelených mužíkov“ – ide o  peniaze, moc a kontrolu.

Pomalým tempom uverejňované dokumenty Pentagonu o UFO (ako napríklad nedávne dokumenty o systéme PURSUE) slúžia na minimalizáciu škôd. Pripúšťajú lietajúce „gule“ a anomálie na oblohe, ale nikdy neposkytujú úplný obraz.

Ak je energia nulového bodu skutočná a bola zneužitá alebo využitá v tajných armádnych programoch, jej úplné zverejnenie a sprístupnenie ľudstvu by:

  • z večera do rána zrútilo ekonomiku fosílnych palív
  • odhalilo verejnosti desaťročia klamstiev
  • odhalilo, koľko peňazí z čierneho rozpočtu bolo prečerpaných do utajovaných technológií, zatiaľ čo my debatujeme o solárnej energii verzus uhlí.
  • vynútilo si priznanie, že „národná bezpečnosť“ bola výhovorkou pre udržanie ľudstva v energetickom stredoveku
  • do pár mesiacov odstránilo hlad a chudobu vo svete
  • do pár rokov odstránilo všetko znečistenie planéty
  • zrútilo moc vlád a kapitálu nad ľudstvom, ľudia by získali skutočnú slobodu

Poznámka redakcie

Predstavte si nasledujúcu situáciu. Vláda vás zdiera stále sa zvyšujúcimi daňami a zhoršujúcimi sa životnými podmienkami. Dnes sa nemáte ako brániť, nemáte kam odísť, lebo ostatné vlády robia v podstate to isté.

S dostupnou energiou nulového bodu by ste zajtra mohli doslova „nasadnúť do rakety“ a odletieť na inú planétu. Koho by potom vlády zdierali? Kto by na nich robil? Museli by sa postarať sami o seba. A to predsa nechcú, však? Tak vás držia v umelom nedostatku a nútia na nich otročiť.

Záver

Kongresman Burchett vyzýva na transparentnosť, pretože ľudia „si zaslúžia odpovede“ na otázky týkajúce sa nezvestných vedcov a čiernych projektov a technológií, ktoré by nás všetkých mohli oslobodiť.

Skutočnosť, že aj úradujúci kongresman čelí odporu, hovorí za všetko.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Objektívne

    UFO nefunguje na báze nulového bodu, tudíž môžu odhaliť iba záznamy tých istých vecí, ktoré vidia aj milióny obyčajných ľudí po celom svete. Aké-koľvek havarované UFO, ktoré by mali v držaní je bezcenná vec, pretože je poháňané vedomím a to sa v ňom nenachádza. Vedomie nie je palivo nulového bodu. Poslanec nemá ani šajnu ako tie veci fungujú, a zdá sa, že ani v CIA a NSA to nevedia a keď ano, tak mu to na nos nezavesili. Nechali ho nech si myslí, že nejaké energia nulového bodu existuje a za jedeň deň môže všetko zmeniť.

    • Vrana k vrane sadá – ak sa na Zem zrúti nejaký objekt nepozemský tak to môže byť vyložene banda parazitov a degenerátov, ktorí sa chcú na Zem dostať technologicky nelegálne lebo duchovno- rezonančne na ňu nepatria – a tí sú v prvom rade samozrejme objektom záujmu pozemských elitárskych parazitov kvôli ich zištným zámerom. Nepozemské plavidlo sa na Zem nedostane len tak ľahko a navyše nemá v zmysle kontaktu s pozemštanmi vôbec prečo pristáť. Oveľa rušnejší život/pohyb/kontakt ľudí prebieha v rámci jemnejších obalov Zeme – majú/máme ešte čo riešiť/doriešiť. Ľudstvo si nevidí ani pod nos tak čo by chcelo riešiť s ľuďmi s iných planét; vzniklo by z toho len zlo aj keby na Zemi pristála vysoko duchovná civilizácia – nič by sa na Zemi nezmenilo k lepšiemu, absolútne nič.
      Ten kontakt z hmotných vesmírnych telies so Zemou nieje až tak dôležitý ako sa zdá alebo ako nám niektorí tvrdia.

      • Marek Košice

        „ak sa na Zem zrúti nejaký objekt nepozemský tak to môže byť vyložene banda parazitov a degenerátov, ktorí sa chcú na Zem dostať technologicky nelegálne lebo duchovno- rezonančne na ňu nepatria“

        Píšeš, ako keby život v tele na Zemi bol privilégiom… 😀 😀 😀 😀 😀

        • No pre niektorých – teda tých čo si na nej nezaslúžia žiť je to z pohľadu Zla privilégium, ktoré im Zlo zabezpečilo a preto na nich tlačí aby konali zlo.
          V žiadnom inom smere sa o privilégiu života na Zemi nedá hovoriť lebo život na Zemi je Dar a šanca stať sa Človekom – teda večným vedomím, ktoré po svojom správnom vývoji nebude potrebovať ani telo, ani dušu : teda všetku hmotu. Tiež nebude potrebovať ani vesmír ako životné prostredie pretože od všetkej hmoty bude už navždy nezávislý a bude môcť vystúpiť nad neho – do sveta, ktorý je ROVNORODÝ s ním ako vedomím. Tvoja poznámka je v prvom rade skôr ruhanie a až potom nevedomosť. Všetci tí, ktorí nebudú schopní vystúpiť nad hmotu – vesmír (následkom nevyhnutnosti svojho vedomia z vlastnej slobodnej vôle) navždy zahynú v rozklade vesmíru keďže ani on nieje večný. Neexistuje nijaké privilégium, ktoré by im umožnilo zostať existovať v AKEJKOĽVEK forme a stave keď nebudú duchovne vyvinutí. Nič a nikto ich nebude môcť zachrániť s tiež ani oni sami – keď už budú vytiahnutí do rozkladu vesmíru. Privilégium – to je taký podvrh, taká špinavosť na ktorú mnohí spoliehajú a to zasa vyplýva s koncepcie v ktorej žijeme – teda z Davo – elitarizmu (fašizmu).
          V ľudskej spoločnosti a tiež v duchovných svetoch žiadne privilégiá neexistujú pretože sú tam úplne zbytočné.
          A ak by niekto namietal že môže existovať aj privilégium v dobrom slova zmysle tak čokoľvek to bude – nikdy to skutočne privilégium nebude ale bude to úplne niečo iné a bude sa to viazať/vyplývať zo schopností daného človeka.

          • Všimli si, že privilégiá majú hlavne tí, ktorí sa zoskupujú do rôznych kriminálnych spolkov a sietí. Všimli si a polož si otázku kde (nielen) mladí zasrani berú prostriedky na nové autá, domy a more voľného času . Kto im umožnil takto privilégovane žiť a parazitovať a tiež nechať sa vydržovať bez pocitu hanby a viny? Niekto po nich niečo za to aj chce – ani v BANDÁCH/mafiách nieje nič zadarmo.
            Nemusia mať zodpovednosť za nič čo je v prospech ľudí ale len za to čo proti nim vykonajú. Takéto privilégium byť parazitom však vedie do pekla. Kto sa nechá privilegovať zločineckými bandami aby za výhody ako živel a odrodilec šiel proti dobru a ľuďom ten to svojím utrpením tisíckrát bude musieť splatiť aj keď o tom nevie nič. Čas kedy oželie privilégiá kedy nemusel byť človekom a predsa mohol žiť zo zdrojov spoločnosti a energií ľudí k nemu príde nabetón.

          • Achnaton,
            usmrtil by si svojho syna len preto, že by neuveril tej ideológii, na ktorej stojí Tvoja viera? Pouvažuj o tom.
            Ak Stvoriteľ je Láska, a ak Ježiš na kríži odpustil ešte aj vrahovi, prečo by neodpustil aj nám „ovciam“ to, že sme kedysi dávno uverili nejakému samoľúbemu tzv. „bohu“ Sionu, ktorý strhol na seba všetku moc a pred nami „ovcami“ skrýva Pravdu po celý čas až dodnes? Ja som sa z košiara vymanila pred desiatkami rokov (a neľutujem), lebo číra Pravda nie je v hrubikánskych a neprehľadných svätých knihách, ani v kostoloch. Pravda je stručná, jasná a jednoduchá: „Milujte sa navzájom.“ To sú Ježišove slová, ktorými tu na Zemi pred 2026 rokmi nahradil celé litánie kadejakých „svätých“ kníh. Však ak niekoho milujeme, nepotrebujeme k tomu žiadne židovské, resp. „božie“ príkazy, zákazy a tomu podobné zbytočnosti: lebo Dobro ide z nás samo.
            Ježiša za prínos Pravdy na Zem zavraždili a nahradili ho židokristom. A nás – „ovce“ – dodnes klamú, sajú z veriacich na omšiach aj spovediach peniaze – a vôbec sa neboja žiadneho božieho súdu: lebo vedia, že nič také sa tu už diať nebude.

          • Emily, bez práce nie sú koláče. To platí jak v ľudskom – duchovnom tak aj v Božskom. Ani NAJVYŠŠÍ – nech za neho pokladáš kohokoľvek žiadneho človeka nezachráni pred večným zatratením v rozklade ducha keď o spásu svojej duše na Zemi ten človek sám neusiloval. Tak je Pravda prísna – je absolútne spravodlivá.
            Žiadne odpúšťanie sa v tomto zmysle konať nebude. Odpúšťať Zhora sa dá len vtedy ak sa človek zmení a to znamená že okolo seba PRENASTAVIL prúdy síl ktoré ho vedú ku SVETLU a nie do Rozkladu alebo ku spáse ducha. Tým PRENASTAVENÍM sa mažú alebo zoslabujú účinky činov ktoré predtým zasial. To je to odpustenie a nie svojvolné neopodstatnené a nelogické mávnutie rukou nad zločincami so slovami “ odpúšťam vám aj keď si to nezaslúžite“. Také niečo odporuje Pravde. Je.K. – Duch Boží odpustil hriešnikom ako človek na Zemi z Božským pôvodom ale s tým, že tým hriešnikom absolútne nepozmenil ich osud. Nič za nich nevykonal aby boli bližšie ku spáse. To je v princípe Božským Zákonov absolútne nemožné. To tí hriešnici musia vykonať sami.

          • Achnaton, tie tzv. „sväté písma“ sú také domotané, až hrôza; však preto sa od jedinej Biblie odvíja až toľko náboženstiev. Ale neodpovedal si mi na otázku: Bol by si SCHOPNÝ usmrtiť svojho syna z dôvodu, že by neuveril ideológii, na ktorej stojí Tvoja viera? Stačí odpoveď áno, alebo nie. Alebo odpovedz aspoň sám sebe.

        • Šest stisků rukou – řízení je proces informační – Vezměme tento proces do svých rukou! aneb Věděli jste, že jakékoliv dva lidi mezi sebou vzájemně spojuje řetězec tvořící 6-7 lidí?
          20. května 2026 – by Yveta
          Autorka: Irena Aneri, kob-forum.eu, 26.10.2021

          https://nabojpravdy.cz/09-clanky/sest-stisku-rukou-rizeni-je-proces-informacni-vezmeme-tento-proces-do-svych-rukou-aneb-vedeli-jste-ze-jakekoliv-dva-lidi-mezi-sebou-vzajemne-spojuje-retezec-tvorici-6-7-lidi/

      • Je to tak

    • A je to jasné desaťročie to tvrdím
      Ide o peniaze moc a kontrólu. Majú technológiu v utajení a využívajú ju len aby nám bulikali na nos to o mimoňoch. Pre nich výhodná hra. Fre energi potláčajú už minimálne 80 rokov. Fakeland made in USA funguje dobre. Nič tu nestroskotalo vždy padali len tie ich prototypy vo vývojových fázach. Tých pohonov je viac druhov nemusí to byť len energia nulového bodu. Energie je dosť aj v magnetosfére zeme atď. Exotické kovy sami o sebe vytvárajúce antigravitáciu pri protismernom rotovaní.
      https://aragonit11.blogspot.com/2026/05/xxiii.html

  2. Tie lode sú ovládané vedomím, no pohon majú. Aký, o tom sa môžeme zatiaľ iba dohadovať. Isté indície sú z havarovaných, no látky, ktoré za tým sú sa na Zemi nevyskytujú. Takže retroinžinierstvo je nám tu nanič…

    • Objektívne

      Nemajú pohon, len sa to tak tvári. To je tá vec, čo takmer nikto nevie, že vedomím je možné pohybovať predmetmi bez zjavného pohonu. A tiež to nie sú mimozemšťania z vesmíru, z iných planét.

        • Objektívne

          Hej a Vimany až 12 500 km/h… Ani Vimany a tiež ani tie nacistické ufo, alebo zvon nikdy nefungovali. V návode na Vimany z konca 17.storočia je uvedené, že pracovná latka (palivo) pre pohon sa skladá z ortuti, kravského a slonieho moču.,, tak si z toho spravte záver.

          • Ale sú staré archívne filmy kde vidieť ako sa to pohybuje. Nemci toho boli schopní len mali málo času na vývoj a dotiahnutie do plnefunkčne ovládaných strojov. Vimany sa zatiaľ pri žiadnych vykopávkach v Indii nenašli ani v Mohendžodaro tam sa našli len ľudské kosti údajne so stopami radiácie

          • Objektívne

            Na filmy, ktoré boli vyrobené v spolupráci CIA môžete rovno zabudnúť. Taký film je aj o tom, že američania na Mesiaci nikdy neboli, alebo filmy, ktoré boli natočené na základe rozprávania rôznych ezoterikov. Ak niekto videl Vimany lietať, tak to bolo to isté, čo súčasné UFO. Tieto veci sú démonického charakteru a každý, kto študoval teológiu to vie. Existuje veľa návodov na stavbu lietajúcich strojov, ktoré boli poskytnuté ľudstvu v priebehu histórie. Nič z toho nefungovalo a je potrebné vedieť prečo. Existuje sila, ktorá sa z ľudstvom zahráva po celé veky a nazýva sa démonská sila, ktorá predstavuje to, čomu hovoríme Satan. Všetci vieme, že Satan má za úlohu človeka zviesť zo správnej cesty a tieto návody sú k tomu určené. Ľudia to nevymysleli a dokonca sa nad tým ani nezamýšľajú, len to stavajú podľa návodu. Aj nacisti získali návody na stavbu z toho istého zdroja. Pokúšali sa vyrobiť niečo ako ufo podľa návodu získaného pomocou channelingu ezoterickými dámami Tretej ríše, sestrami „svetla“, Mariou Orschitsch, Chefin a Sigrum. Takéto návody oklamali mnohých aj vzdelaných ľudí. Môžete pozrieť na „Intergraton“ Georga Van Tessela, čo mal byť vedecký stroj na výskum času, antigravitácie a predlžovania ľudského života. Tiež to nikdy nefungovalo.

      • Zdroj má byť vo vesmíre pre všetkých rovnaký, respektíve jeden a to tzv“základná sila“. Je NEUTRÁLNA a je to investícia Najvyššieho aby okrem iných svetov aj vesmír – to najmenšie a najvzdialenejšie oddelenie Stvorenia od Bezbytostnosti Jeho Ducha – mohol jestvovať. Všetko teda máme zdarma. Základná sila sa dá použiť jak na dobré ciele tak aj na zlé – a V TOM PRÍPADE SA ALE NENAVRACIA OBOHATENÁ NASPÄŤ HORE ALE KLESÁ DOLE K PARAZITOM. PARAZITI – TEDA BUĎ PADLÍ ĽUDSKÍ DUCHOVIA ALEBO PADLÍ ANJELI STRATILI SCHOPNOSŤ PRIJÍMAŤ ZÁKLADNÚ SILU V NEUTRÁLNEJ PODOBNE A SÚ ODKÁZANÍ JU PRIJÍMAŤ NEGATÍVNE SPRACOVANÚ – A PRETO POTREBUJÚ DOSTÁVAŤ ĽUDÍ DO STAVU KEĎ JU AJ ONI ZNEHODNOTIA SVOJIM CHCENÍM A TAK SA ZÁKLADNÁ SILA DOSTÁVA AKO POTRAVA K NIM. POZNÁ TO KAŽDÝ – KEĎ HO NIEKTO VNÚTORNE ALEBO PSYCHICKY ZLOMÍ ALEBO DOSTANE DO HNEVU ČI STRACHU …A ..VYSAJE.
        ZÁKLADNÁ SILA – JE TO ZDROJ PRE CELÝ VESMÍR A VŠETCI ĽUDIA NA PLANÉTACH VO VESMÍRE JU MAJÚ K DISPOZÍCII ALE NIE VŠETCI O NEJ VEDIA. Ak by Základná sila nebola Zhora – z Najvyššieho sveta pravidelne „dodávaná“ tak by sa vesmír a všetko v ňom žijúce rozpadlo a zahynulo skôr než by sa stihlo vyvinúť.
        Základná sila – to je Zdroj energie pre kohokoľvek a čokoľvek – na všetkých úrovniach života človeka vo vesmíre.
        Spracovanie Základnej sily bude ZNOVA zavedené po OČISTE ZEME OD TEMNA, TERAZ TO NEMÁ ZMYSEL.

        • Marek Košice

          „Spracovanie Základnej sily bude ZNOVA zavedené po OČISTE ZEME OD TEMNA, TERAZ TO NEMÁ ZMYSEL.“…

          A tá očista spôsobí to, že nikto nebude starnúť (po dosiahnutí dospelosti) a nikto nebude musieť otročiť na telo (ľudia z každého kúta sveta, zvieratá z každého kúta sveta)? Lebo ak nie, tak o akej očiste Zeme OD TEMNA hovoríš? NIET TEMNOTY TAM, KDE BYTOSTI NEPOTREBUJÚ JESŤ, BÝVAŤ, STARNÚŤ……… Takže za existenciu temnoty môže SÁM STVORITEĽ ZEME A TIEL. A neboj sa…. on ju stvoril ZÁMERNE, pretože mu generuje energiu ktorou sa živí.

          • ..ak by si Očistu Zeme predsa len prežil a ocitol si dá na očistenej Zemi tak zabudni na to, že budeš dostávať všetko zadarmo alebo že Ti v zime môže byť zima a v lete horúco. Tiež Ťa nikto nenakŕmi lyžicou a tiež nebudeš môcť premýšľať o hlúpostiach.
            To ale nie je mi nič strašné a naviac na Zemi nebude existovať jeden jediný zločinecký spolok alebo jeden zlomyselný zmetek. Všetok odpad v zmysle duchovného nevyvinutia bude spláchnutý do výlevky a to navždy.
            Myslím, že keď budeš mať okolo seba len dobrých ľudí tak Ťa to nebude toľko miasť (ako dnešný svet) a budeš mať čistejšiu hlavu – záleží len na tom či chceš pre seba a druhých dobru ale nie. To ostatné nechaj na Očistu – po nej už na Zemi nebudú znieť škodoradostné škreky ľudí, ktorí sa dnes svetu smejú do očí Dobru v ľuďoch. Z tej hlbiny, ktorá sa za nimi zavrie bude znieť niečo tak strašné, že to nejde ani opísať. Ver, že bude lepšie.

          • Oprava

            všetko zadarmo alebo že Ti v zime nemôže byť zima a v lete zasa horúco.

            Satanizmus na Zemi končí, Marek!
            Končí tiež čas kedy si každý mohol myslieť čo chcel.

          • A akým smerom by sa tie ideálne nestarnúce bytosti ktoré by mali všetkého hojnosť duchovne vyvíjali? Jedine tak smerom nadol. Chodil by si do posilovne, keby si mal ideálne telo bez cvičenia? Koľkí by sa vzdelávali a pracovali v prospech ľudstva keby nepotrebovali jesť, niekde bývať a keby nestarli?

          • A čo ak je v prírode (okrem Pravdy) zámerne skrytá aj rastlina, ktorá dokáže vyliečiť ľudstvo z egoizmu?

  3. Žiadne UFO nie je sú to všetko utajené projekty nacistického Nemecka v ktorých pokračovali ich sponzori – USA ! A teraz aktuálne, keďže prichádza leto a potenie:
    https://cz24.news/skandal-ebola-v-praze-trump-zakazal-vlastnim-obcanum-nakazenych-ebolou-vstup-do-usa-a-poslal-je-do-prahy-a-berlina-sileny-cesky-ministr-je-to-cest-bily-dum-se-bal-znicit-volb/

  4. Ján Boggero

    Bohužiaľ, ľudstvo ešte nie je vychované k tomu, aby malo energie zadarmo. Ľudia sú masívnymi, až agresívnymi reklamami vychovávaní ku konzumnému spôsobu života. Kto na tom zarába? No predsa nadnárodné korporácie. Keby ľudia mali odrazu energie zadarmo, tak by odrazu mali veľa peňazí a všetci by si všade stavali krásne vily. Zmizli by polia, lúky, lesy, háje a všade by boli krásne vily. A potom by sme nemali čo jesť. lebo by nebolo kde pestovať pšenicu. Preto sa musia ľudia od malička vychovávať k tomu, aby si zo životného prostredia brali len toľko, koľko skutočne potrebujú a nie viac.

    • Múdro napísané.

    • Star Trek má peknú filozofiu: Ľudí v 24. storočí nepoháňa snaha o akumuláciu bohatstva, ale snaha o osobnostný rast.

    • To je sice pravda, ale su k tomu zamerne vychovavani. Niektori si to uvedomia az ked su stari.

      • Energia je tu zadarmo pre všetkých a v neobmedzenom množstve. Nejde o technológie strčené v šuplíku ; 99 percent sú škodlivé tak ako solárna.
        Alternatívne čisté energie sú len zásterkou a bludom, ktorý je ľudstvu podstrčený. Všetky sú konieckoncov škodlivé a počíta sa s nimi že budú za peniaze a podobne lebo sami sú podkonceptom v dnešnej ére DAVO- ELITÁRSKEJ KONCEPCIE. Jediná prirodzená neškodná energia je po ruke a stačí ju len transformovať v nato vyrobených zariadeniach.
        Udržuje celý vesmír v existencii a nevyžaduje žiadnu výrobu ale len spracovanie. To je to čo sa Temno snaží skryť lebo To že tá energia je zadarmo a všade a vždy otvára v človeku veľmi hlboké otázky smerujúce k ujasneniu si Bytia.
        To Temno nechce dopustiť, podstrčilo obraz že energia treba vyrábať a za ne platiť. Aj s vodou to tak robí. Za vzduch tiež platíme.
        Nejde o biznis ale o zakrytie Pravdy pred ľuďmi aby boli ochotní zostať v ohrade.

    • No vôbec by to nemuselo vypadať tak zle keby boli energie lacné ľudia by museli aj tak pracovať a tvoriť no všetci by mali dôstojné bývanie a život by mohol byť pre ľudí príjemnejší a tvorivejší. Takto sa všetci aj tak bezhlavo až šialene naháňame za peniazmi a bohatstvom pričom plundrujeme celú planétu. A tí čo ju plundrujú najviac sú tí najbohatší ktorí sú najnenásytnejší

  5. K téme: „Kde sú všetci? – Fermiho paradox!“

    „Kde sú všetci ?!“ – je otázka, ktorá vstúpila do histórie ako – Fermiho paradox.

    ➡️Túto otázku položil ešte v roku 1950 svojim kolegom, fyzikom, počas obedňajšej prestávky v americkom Národnom laboratóriu Los Alamos, taliansky fyzik Enrico Fermi. Svojou otázkou vyjadril rozčarovanie nad tým, že aj keď podľa všetkých teoretických výpočtov a predpokladov existuje vo Vesmíre nespočetné množstvo inteligentných civilizácii, tak žiadnu sa nám doposiaľ nepodarilo skontaktovať.

    ➡️A nepočuteľná odpoveď z iného konca Galaxie zaznela: „VŠETCI SÚ TU!“ To len vy – Pozemšťania, ste ešte nedosiahli požadovanú úroveň technologických poznatkov a Vedomia, prostredníctvom ktorého by sa vám mohli otvoriť dvere do Spoločenstva vesmírnych civilizácií. 🤔

    ➡️Dodatok:
    To samozrejme neznamená a bolo by nanajvýš trúfalé a infantilné sa domnievať, že by planétu Zem iné mimozemské technologicky vyspelé UFO-civilizácie z bezpečnej vzdialenosti – nesledovali (pozn.: i z dôvodu potenciálneho jadrového vojenského konfliktu na Zemi..)

    ➡️Napr. v r. 2004 sa udialo raketové ostreľovanie – vzduch-vzduch americkými stíhačkami F18-Super Hornet, ktoré vyštartovali z lietadlovej lode Theodor Roosevelt – na 3 km vzdialené – mimozemské plavidlo (disk) z civilizácie Reticuli – v oblasti nad Atlantikom niekde medzi Floridou a Gibraltárom.

    ➡️Gravitačná mimozemská kapsula sa elegantne otočila na mieste, brucho kapsule nasmerovala hore k nebesiam, vystreliac pritom tri vysoko energetické gravitačné vlny a obrysy mimozemskej kapsuly sa náhle začali rozmazávať. Transportná kapsula sa okamžite stratila v rozvlnenej priestorovej anomálii, čím zmizla z radarov blížiacich sa Super Hornetov.

    Odpálené americké rakety preleteli miestom, kde ešte pred pár sekundami nehybne visela UFO-gravitačná kapsula s tým, že USA-rakety o krátky čas dopadli a stratili sa v hlbinách Atlantického oceánu..

    Pilot v mimozemskej kapsule vypol gravitačný štít, zmenil režim gravitačného reaktorového pohonu na trojihlový gravitačný skok, čím sa v zlomku sekundy stráca z oblohy, aby sa vzápätí ocitol vo výške 24 km nad povrchom planéty Zem a následne svojím vedomým sústredením sa na hologramové súradnice, zaparkoval svoju kapsulu v podpovrchovej mesačnej základne v Delporte.

    ➡️P.S. Pre pilota UFO to bola len taká detinská pozemská testovacia zábavka, nevinná tréningová hra – bez akéhokoľvek deštruktívneho úmyslu – s ohľadom na planétu Zem a jej obyvateľstvo.

    V prípade, že by mu zo strany USA-pozemšťanov hrozilo relevantné existenčné nebezpečie, tak transportná UFO-kapsula bola technologicky natoľko dokonalá, že mohla vystrelené americké rakety nasmerovať spätne na lietadlovú loď T. Roosvelta, zaparkovanej v tom čase v Mexickom zálive..

    ➡️Pozn.: Ministerstvo obrany USA (pozn.: dnes – Ministerstvo vojny) potvrdilo autenticitu „UFO-meetingu“ – sprístupnením videa až 27.4.2020 na svojej webovej stránke pod názvom: GIMBAL. (pozn.: Gimbal – znamená slangové označenie kardanu – univerzálneho krížového kĺbu, ktorý umožňuje prenos krútiaceho momentu medzi dvoma rôznobežnými hriadeľmi. Gimbal môže spájať dva hriadele pootočené až o 90°.)

    odkazy na americké radarové zachytenie UFO – nižšie:
    ➡️ „Gimbal – incident“:

    https://www.navair.navy.mil/foia/documents

    https://www.navair.navy.mil/foia/sites/g/files/jejdrs566/files/document/%5Bfilename%5D/2%20-%20GIMBAL.mp4.mp4

    • Dodatok – k technologicko-vyspelej (UFO) téme – vyššie:

      ✅ V čase, keď som dnes písala koment k UFO, mi Inteligentný vesmír posunul do môjho Vedomia (pozn.: bez toho, že by som kontext účelovo vyhľadávala..) -prostredníctvom 1:03 hod. YT videa – „materiál“ – ULTRA LUXURY FUTURE – (Year 2700 roku n.l.) bez popisných slov a komentárov.

      ✅ Je to „iba“ hudobno-vizuálno-virtuálna prehliadka vysoko technologicko-vyspelého Života na Zemi o cca 600-700 rokov, kde umelá inteligencia (AI) svojím prvotným konštruktívnym zámerom zohráva nenahraditeľnú úlohu v Živote danej futuro-Spoločnosti.

      ✅ P.S: Ja osobne som tú – 1 Hour Cinematic sci-fi Tour – s úchvatnými mega-mestami – v zlato-modro-bielej farebne ladenej – kráľovskej architektúry, žiariacich kanálov, strešných terás s panorámou mesta, higt-tech holografických interiérov a futuristických robotov – poňala ako určitú meditačnú koncentráciu – bez zapájania svojej mysle, ergo – bez môjho zbytočného „ochkania“, alebo prípadného pripomienkovania niektorých vizuálnych momentov (napr. prvé minúty som postrádala v danej higt-tech realite – ZELEŇ, ktorá sa ovšem – o pár minút neskôr – na inom mieste – „našla“..)

      ✅ Záver:
      Rozprávam o svojom príjemnom večernom relaxe, uvedomiac si znovu a znovu fakt, že našou Smrťou nič nekončí!

      ALE: Čo je DNES pre každého Človeka NAJVIAC relevantné v jeho Duši pochopiť a v zmysle daného aj konať – je „jednoduchá“ životná Múdrosť čínskeho filozofa:

      ✅ „NEROB DRUHÝM TO, ČO NECHCEŠ, ABY INÍ ROBILI TEBE.“ – Konfucius.

      Pretože – Budúcnosť, ktorá má skutočne Zmysel, bude písať len ten Jedinec, ktorý si v sebe dokáže zachovať ĽUDSKOSŤ!

      Odkaz na relaxačné futuristické video:

      https://www.youtube.com/watch?v=05iiH_iduwo

      ✅ Prajem ešte príjemný víkendový večer! 😉

    • Fermiho paradox nie je paradox, ale nepochopenie faktu, že medzihviezdna komunikácia nemôže fungovať pomocou rádia. Je to akoby starovekí indiáni prehlásili, že na planéte sú sami, lebo nevidia žiadne dymové signály.

      • Objektívne

        Správne, a to je aj dôvod prečo sme žiadne civilizácie vo vesmíre ešte neobjavili. Mimozemšťania z vesmíru, z iných planét nás nikdy nenavštívili a nikdy sem ani neprídu, pretože tomu bráni konštanta rýchlosti svetla, ktorá je pre hmotné objekty najvyššou rýchlosťou vo vesmíre.

        • Takých „konštánt“ tu už bolo neúrekom. Myslím že jedinou konštantou je ľudská obmedzenosť. A ešte ješitnosť, že teória ktorú sme vymysleli je tá jediná správna a celý Vesmír sa jej musí podriadiť, lebo to hovoria rovnice.

        • Inými slovami nepochopenie toho čo som napísal. Možno som mal ešte doplniť na konci vety: „Je to akoby starovekí indiáni prehlásili, že na planéte sú sami, lebo nevidia žiadne dymové signály, pričom zvyšok sveta komunikuje telegrafom.“

          • Objektívne

            Fyzikálne zákony pre tento vesmír vytvorila tá vec, ktorej my hovoríme Boh a jedine On ako tvorca ich môže porušovať. Nič, čo je v tomto vesmíre nemôže porušiť fyzikálne zákony, ktoré sú v celom vesmíre rovnaké.

          • pre Objektívne: Ale práve o to ide, že my fyzikálne zákony nepoznáme. O tom tu celý čas točím. K entite s názvom Boch sa vyjadrovať nebudem.

          • Objektívne

            Ak by sme nepoznali fyzikálne zákony nič by sme nevyrobili, ani to koleso by ešte nebolo vynájdené a počítač už vôbec nie.

          • Entita Boh znamená „mocný“. A táto entita, o ktorej nič nevieme, iba ak to, že – podľa Biblie – „Boh Sionu bol vrahom odpočiatku“. Žije z našej nevedomosti, dodnes nás tu z pokolenia na pokolenie „trestá chorobami za neposlušnosť“, ako to vopred „predpovedal“ – no – ako vidíme – neraz aj smrťou. A už kvantum z nás aj začipoval. „Živí budú závidieť mŕtvym“ – to je jeho krédom či poslaním. Zatiaľ sa mu tu, na tejto prehnitej Zemi, darí. Uvidíme dokedy. Veľký Sion predsa raz padnúť na hubu musí.

        • ku komentu: Objektívne -23/05/2026 at 13:42

          Dovolím si „v skratke“ – zareagovať..

          ➡️Živý Vesmír u väčšiny pozemských ľudí je relatívne nepatrný – v porovnaní s rozľahlosťou jemných úrovní prejavu a impozantnej prítomnosti entít, ktoré v nich existujú.

          Súčasný „moderný“ človek žije hlavne na princípoch strachu a materiálnych túžob, ktoré sa prejavujú vo veľmi úzkom zmysle – s ohľadom na jeho bezprostredné fyzické potreby. Existuje preto obrovský nepomer medzi jeho Predstavou o Vesmíre a Skutočnosťou, aká reálne – JE.

          ➡️P.S: Je iracionálne sa domnievať, že pozemské fyzikálne zákony v 3D realite sú účinné v celom Vesmíre.

          Včera som tu popisovala oficiálne zdokumentovanú „UFO-stretávku“ z r. 2004 v pozemskej atmosfére – v 3 km vzdialenosti od amerických stíhačiek s dvoma vystrelenými raketami na mimozemskú kapsulu.

          Nemyslím, že spomínaná civilizácia – Reticuli sa riadila našimi pozemskými fyzikálnymi zákonmi v pilotovaní ich transportnej kapsule, ktorá fungovala na fyzikálnych zákonoch – reaktívneho pohonu gravitačných vĺn, o ktorých pozemšťania v t.č. oficiálne nemajú žiadne relevantné vedomosti..

          ➡️Ďalšia „záležitosť“ – vymykajúca sa pozemským fyzikálnym zákonom je napr. – Stroj času, zostrojený vyspelejšou mimozemskou civilizáciou od tej našej – pozemskej.

          Jeho chod – rovnako tak nie je odrazom pozemských fyzikálnych zákonov. Jedná sa o cestovanie v čase do minulosti i do budúcnosti – LEN na úrovni Vedomia, nie fyzického tela.

          Vedomie prežíva časový fragment, ako by tam bol i so svojím telom. Môže sledovať všetky deje akoby „zvonku“. Nevýhodou je, že tento človek nemôže v prenesenom čase jednať, ergo – nemá možnosť sa osobne integrovať s týmto časovým úsekom.

          ➡️Pozn.: Úplne iná téma by boli – Univerzálne duchovné zákony Stvoriteľa (pozn: ktoré MUSí aj Stvoriteľ dodržiavať..), a práve tieto zákony SÚ platné v celom Vesmíre – v hmotnej, jemno-hmotnej, éterickej, astrálnej i duchovnej sfére..

          Ale o tých v t.č. nemám vôľu písať, napriek tomu, že práve ONI sú nadradené veškerým fyzikálnym zákonom..

          Záver:
          Objektívne,
          ako na Bádateľovi pozorne za roky spätne môžeš sledovať, každý z nás je tu svojím spôsobom už duchovno-mentálne „zaškatuľkovaný“ vo svojej viere, podloženej určitými naštudovanými faktami, ktoré môžu byť pravdivé, alebo polo-pravdivé, alebo aj lživé. Je to už viac o tom, s čím naše Vedomie duchovne interaguje a s čím vnútorne napr. moja Duša – rezonuje. Vnímavý človek to cíti..

          ➡️ Ja určite NEMÁM vôľu tu niekoho presviedčať o „svojej“ Pravde, ktorá v jej – Univerzálnej Absolútnosti je pre Pozemšťana – predovšetkým rozumovo – neuchopiteľná. Všetko sú to len malé a väčšie fragmenty Absolútnej Pravdy.

          Ale ja osobne – vďačím redakcii i komentujúcim aj za tie fragmenty.. Vďaka!

  6. Pretože – Budúcnosť, ktorá má skutočne Zmysel, bude písať len ten Jedinec, ktorý si v sebe dokáže zachovať ĽUDSKOSŤ!

    Ajša vďaka za príspevok

  7. Miroslav Čižmár

    Vo vákuu dochádza k fluktuácii častíc kvantového poľa. Niektorí tomu hovoria éter. Je to hmota, ktorou sa šíria vlny svetla. Kde je hmota, tam je energia. Som náchylný tomu veriť.

Pridajte komentár

*