Prírodná liečba vysokého cholesterolu a upchatých ciev. [Viac info tu]

Podľa doktora Colemana toto sú 4 najodpornejšie farmaceutické firmy na svete


Podľa doktora Colemana toto sú 4 najodpornejšie farmaceutické firmy na svete

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Nadnárodné farmaceutické spoločnosti sú riadne odporná banda – podľa môjho názoru sú smrteľnejšie a bezohľadnejšie ako Pablo Escobar alebo ktorýkoľvek z kolumbijských drogových barónov.

Vybral som niektoré farmaceutické spoločnosti, ktoré podľa mňa patria medzi najhoršie, aké existujú.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Farmaceutické spoločnosti neúnavne pracujú na potlačení pravdy a cenzurovaní tých, ktorí ju hovoria. Ich zamestnanci, ktorí sú ochotní zatvárať oči pred zločinmi páchanými svojimi zamestnávateľmi, dostávajú obrovské platy a sú odmeňovaní rôznymi vyznamenaniami.

1. Pfizer

Vo Veľkej Británii dostala spoločnosť Pfizer pokutu 84,2 milióna libier za nadmernú fakturáciu verejným nemocniciam  navýšenú o 2600% a v USA pokutu 2,3 ​​miliardy dolárov za nesprávnu propagáciu liekov a vyplácanie provízií lekárom.

Podľa magazínu Business Insider mala spoločnosť Pfizer v roku 2018 najnižšie skóre reputácie spomedzi farmaceutických spoločností, ktoré skúmala organizácia Reputation Institute na základe vnímania produktov, cien a verejnej pohostinnosti širokou verejnosťou.

2. AstraZeneca

V roku 2014 spoločnosť AstraZeneca súhlasila so zaplatením 110 miliónov dolárov na urovnanie dvoch súdnych sporov podaných štátom Texas s tvrdením, že podvodne predávala dva lieky.

Po oznámení urovnania generálny prokurátor Texasu uviedol, že údajné konanie spoločnosti bolo „obzvlášť znepokojujúce, pretože bolo ohrozené blaho detí a integrita štátneho nemocničného systému“.

AstraZeneca poprela akékoľvek pochybenie. Takže vyplatila 110 miliónov dolárov za to, že neurobila nič zlé? To bolo od nej naozaj štedré. Nešlo ale o jediný problém pre firmu AstraZeneca.

Spoločnosť musela zaplatiť 350 miliónov dolárov na vyriešenie ďalších 23 000 súdnych sporov. Bola tiež obvinená z nelegálneho marketingu, vrátane falšovania údajov v štúdiách zameraných na marketing lieku pre deti, sexuálneho škandálu a zle riadeného klinického skúšania, ktoré mohlo ohroziť bezpečnosť pacientov a spoľahlivosť dát.

Štúdiu svojho lieku financovala AstraZeneca a pôvodne zahŕňala 30 detí, avšak dokončilo ju iba osem detí a výskumník, ktorý štúdiu viedol, dospel k záveru, že výsledky neboli jednoznačné.

Výskumníkovi bolo zaplatených najmenej 238 000 dolárov na konzultačných poplatkoch a cestovných nákladoch. Štúdia však bola aj tak zverejnená a viedla k celonárodnému odporúčaniu, aby sa liek používal ako hlavná voľba pre deti.

Ďalšie štúdie, ktoré preukázali škodlivé účinky daného lieku, neboli nikdy zverejnené a namiesto toho boli utajené. E-mail spoločnosti odhalil nasledovné:

„Zatiaľ sme pochovali štúdie 15, 31 a 56. Väčšou otázkou je, ako sa postavíme vonkajšiemu svetu, keď nás začnú kritizovať za utajovanie údajov.“

Po rokoch vyšetrovania spoločnosť AstraZeneca zaplatila v USA pokutu 520 miliónov dolárov a 647 miliónov dolárov na urovnanie globálnych súdnych sporov.

3. GlaxoSmithKline (GSK)

V roku 2006 spoločnosť GlaxoSmithKline vyplatila 160 miliónov dolárov pacientom, ktorí sa stali závislými od jej liekov. V roku 2009 vyplatila 2,5 milióna dolárov rodine trojročného dieťaťa narodeného s ťažkými srdcovými deformáciami.

No v Kanade zomrelo päťročné dievča päť dní po očkovaní proti chrípke H1N1 a jej rodičia zažalovali spoločnosť o 4,2 milióna dolárov. Právnik rodičov tvrdil, že vakcína bola uvedená na trh prirýchlo a bez riadneho testovania, keďže federálna vláda vyvíjala intenzívny tlak na Kanaďanov, aby sa dali zaočkovať.

Prírodná liečba cukrovky

V roku 2010 spoločnosť vyplatila 1,14 miliardy dolárov kvôli žalobám týkajúcich sa lieku s názvom Paxil a urovnala súdne spory týkajúce sa lieku s názvom Avandia za 500 miliónov dolárov.

V roku 2011 spoločnosť GlaxoSmithKline vyplatila 250 miliónov dolárov na urovnanie 5 500 žalôb za úmrtia a poškodenie zdravia a vyčlenila 6,4 miliardy dolárov na budúce súdne spory a urovnania týkajúce sa lieku Avandia.

V roku 2016 firma vyplatila v Kanade 6,2 milióna dolárov. V roku 2017 bola povinná vyplatiť 3 milióny dolárov istej vdove. V roku 2018 čelila spoločnosť 445 súdnym sporom týkajúcim sa lieku s názvom Zofran.

V roku 2012 sa spoločnosť GlaxoSmithKline priznala k federálnym trestným činom vrátane nesprávneho označenia dvoch antidepresív a neoznámenia bezpečnostných údajov o lieku na cukrovku americkému Úradu pre kontrolu potravín a liečiv (FDA).

Spoločnosť priznala nelegálnu propagáciu lieku Paxil na liečbu depresie u detí a súhlasila so zaplatením pokuty vo výške 3 miliárd dolárov. Išlo o najväčšie urovnanie podvodu v oblasti zdravotnej starostlivosti v histórii USA.

Spoločnosť GlaxoSmithKline tiež urovnala občianskoprávny spor s ministerstvom spravodlivosti USA. Pokuta vo výške 3 miliárd dolárov zahŕňala aj občianskoprávne sankcie za nesprávny marketing pol tucta ďalších liekov.

V roku 2010 sa objavili správy o narkolepsii vyskytujúcej sa vo Švédsku a Fínsku u detí, ktoré boli zaočkované proti prasacej chrípke H1N1. Uvádza sa, že nie všetky bezpečnostné problémy boli zverejnené. Videl som správu, že do decembra 2009 bolo na každý milión podaných dávok vakcíny hlásených približne 76 prípadov závažných nežiaducich udalostí, hoci táto informácia nebola zverejnená.

Podľa článku publikovaného v odbornom medicínskom časopise British Medical Journal (BMJ) v roku 2018 spoločnosť GlaxoSmithKline sa vyjadrila, že „je potrebný ďalší výskum na potvrdenie toho, akú úlohu mohla vakcína Pandemrix zohrať pri rozvoji narkolepsie u zúčastnených osôb“.

Autor článku v BMJ poznamenal:

„Teraz, osem rokov po vypuknutí epidémie, sa z jedného zo súdnych sporov vynárajú nové informácie. Mesiace pred hlásením prípadov narkolepsie si výrobca a úradníci verejného zdravotníctva boli vedomí ďalších závažných nežiaducich účinkov zaznamenaných v súvislosti s Pandemrixom.“

Sir Patrick Vallance, ktorý bol počas falošnej pandémie hlavným vedeckým poradcom vlády Veľkej Británie a kľúčovou postavou pri riešení koronavírusu, pracoval pre spoločnosť GlaxoSmithKline v rokoch 2006 až 2018. V čase, keď z firmy odišiel, bol členom predstavenstva a výkonného tímu spoločnosti.

Všetky vyššie vymenované pokuty a finančné kompenzácie boli udelené v čase, keď Vallance pracoval ako vedúci pracovník v spoločnosti GSK.

4. Johnson & Johnson

Spoločnosť Johnson & Johnson musela vyčleniť 3,9 miliardy dolárov na kompenzácie po súdnych sporoch súvisiacich s predajom detského púdru kontaminovaného azbestom.

No a v roku 2019 prišla náhrada škody vo výške 8 miliárd dolárov po tom, čo spoločnosť nevarovala, že jeden z jej liekov by mohol viesť k rastu prsníkov u chlapcov.

Napokon spoločnosť vyplatila 2,2 miliardy dolárov na občianskoprávnych a trestnoprávnych žalobách za ten istý liek.

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Divadlo pokračuje:

    Bitka počas tlačovky! Peter Kotlár upratal agresívnu novinárku! Potom sa strhlo PEKLO na zemi
    https://www.youtube.com/watch?v=JQoHpG1AR2k

    Peter Kotlár o pandemickej zmluve
    https://www.youtube.com/watch?v=DDHPmYqDY7g

    Peter Kotlár mal ostrú konfrontáciu s redaktorkou TV JOJ: ,,Vy ste totálna hanba žurnalistiky!‘
    https://www.youtube.com/watch?v=E_ja1wPTXO0

    LIVE🔴 Splnomocnenec Kotlár reaguje na ministra Šutaja Eštoka a postoje Hlasu-SD
    https://www.youtube.com/watch?v=GVNfx_J6ccI

  2. Pokolra veluk

    Kotlár na tej tlačovke v NRSR povedal jednu kľúčovú vetu: tie nanočastice tvoriace nanoobvody v telách zaočkovaných sú PRÍLIŠ MALÉ na to, aby imunitný systém ich prítomnosť vedel detekovať. To je jedna vec. Druhá vec je, a to poznajú vačšinou len informatici ako ja, že v ľubovoľne malej častici alebo v zhluku (nano)častíc možno zakódovať ľubovolne veľké množstvo informácií cez bity (nuly a jednotky, princíp digitalizácie). Hoci aj gigabajty. To znamená, že ľubovoľný zhluk tých (nano)častíc može fungovať ako procesor, iný zhluk ako operačná pamať, iný ako cache-pamať, iný ako „sieťová karta“, ktorá je schopná cez EM frekvencie pripojiť sa k iných zariadeniam atď. Naši milí zaočkovanci majú vo svojich telách plnohodnotný počítač, bez toho aby si o tom vedeli, alebo vedel ich imunitný systém. Zlúčili ich „so strojom“, s počítačom, a stal sa z nich kyborg. Preto napríklad tie bizarnosti, že telá zaočkovaných reagugujú na Bluetooth a vo všeobecnosti vysielajú frekvencie: https://pokolraveluk.info/2022/02/13/zaockovani-su-zacipovani/

    Už aj prvá rada mikroprocesorov, architektúra x86, ktorá bola ešte vyrobená z piesku(polovodičov) medzi rokmi 1993-2023, bola pomenovaná po satanovi. https://en.wikipedia.org/wiki/Pentium Pentium ako serpentium, serpent ako biblický had.

    Účelom informačných technológií je umožniť zaviesť úplnú kontrolu (total control) nad ľudstvom, a tým aj totálne zotročovanie ľudstva. Ľudia čo digitalizáciu pretláčajú, sú v skutočnosti vašimi najhoršími nepriateľmi.

    • Miroslav Čižmár

      S tým bluetooth je to blbosť. Skúšal som to na sebe a nefunguje to.

      • Pokolra veluk

        V moderných smartfónoch musíte pohrať aj s Nastaveniami Bluetooth. V niektorých smartfónoch je to zložitejšie, v niektorých jednoduché. Napr. v Xiaomi Redmi14C, čo mám ja, musíte mať nastavené „Zobraziť Bluetooth zariadenia bez názvov“ na „Áno“ a funguje to krásne, až desivo. Potom treba spustit „Vyhladávanie dostupných zariadení“ v Bluetooth, a viete povedať, či ľudia vo vašej blízkosti sú zaočkovaní.

        • Miroslav Čižmár

          Pohral som sa. Na niektorých miestach mi to našlo veľa zariadení bez názvu, a na iných ani jedno. Keby som mal v sebe anténu, tak by mi ju ukázalo všade.

        • Objektívne

          Ak sa hovorí o naočasticiach a nejakom počítači v organizme, myslí sa tým úroveň DNA, nie nejaký počítač a Bluetooth. BT, rovnako ako wifi nemusí vysielať názov zariadenia. Určujúca je MAC adresa. To, čo opisuješ je možné urobiť aj s wifi. To ale neznamená, že to zobrazuje zaočkovaných.

        • A aky tip nazvu ma zaockovany takto vyhladany? Myslim formu pre odlisenie od inych zariadeni. Hmmm?!

          • Pokolra veluk

            Prečítajte si ten článok, aj vy aj „Objektívne“, dajte si tú námahu.

          • Objektívne

            Ako informatik by si mal vedieť ako tie veci fungujú. Už dobrých 10 rokov sa pri scanningu (hľadanie okolitých zariadení) používa náhodná MAC adresa. Je to určitá ochrana proti odposluchu a pripojení sa na prístupový bod ako niekto iný (hacker). Existuje ešte aj iná možnosť kedy zariadenie prijíma náhodné MAC adresy, tým je chyba v príjme signálu pri jeho odraze od prekážok. Wifi obsahuje hw filter, ktorý dokáže odfiltrovať chybne prijaté rámce a to už od doby 802.11n. BT hardware tento filter neobsahuje, robí to až driver ak je tak naprogramovaný. Nie všetky drivery majú túto funkcionalitu naprogramovanú.

          • Pokolra veluk

            Vidím, že dezinfo agenti alebo hlupáci sú tu velmi aktívni. MAC adresy sa objavujú v blízkosti zaočkovaných aj vtedy, ked sa tam preukázatelne nenachádza žiadne iné zariadenia: https://www.bitchute.com/video/pY0PPUnFvZwb Toto sa už zdokumentovalo „tisíckrát“. Dokonca aj na cintorínoch okolo hrobov: https://www.bitchute.com/video/2Blc0NZBZq3c

          • Pokolra veluk

            „Už dobrých 10 rokov sa pri scanningu (hľadanie okolitých zariadení) používa náhodná MAC adresa.“ — a toto je obyčajné klamstvo. Značná časť mobilov jednoducho nemá vždy Bluetooth zapnutý, takže jednoducho neodpovedá, a ako default odpovedá názvom zariadenia a svojou skutočnou MAC adresou. To čo vy opisujete vy je „Bluetooth LE Privacy“, anonymizačná funkcia pre Bluetooth, ktorá nie je defaultom, a ani nie je dostupná v mnohých zariadeniach (ani moj Xiaomi mobil to nemá) a ani vačšina ľudí nevie o jej existencii. Na vlakovej stanici sa vám može pri vyhladávaní zobrazit stovka neznámych MAC adries, žeby každý cestujúci používal „Bluetooth LE Privacy“? Asi tažko…

          • Objektívne

            Zrejme nevieš ako bezdrátové zariadenie hľadá okolité zariadenia. Pri scanningu pracuje vždy s maximálnou citlivosťou a dokáže chytiť stanice aj z veľkej diaľky 2 km, alebo v zástavbe aj za ôsmimi stenami. Bežne chytám s wifi kartou pichnutou do USB portu počítača, ktorý je na zemi a na prízemí vonkajšie AP na strechách rodinných domov vzdialených odo mňa viac ako 100 metrov na 5 GHz. Na výpise je to potom vidieť ako rovnaká stanica, ktorá ustavične skenuje okolie, rovnaký názov, ale vždy iná MAC adresa.

            https://ibb.co/BHZTFdLX

            Ak vypnem hardware filter CRC a PHY na karte, ktorý filtruje chybne prijaté rámce, tak je tam tých MAC adries toľko, že sa nemôžem dorátať.

            https://ibb.co/0yMnGLPh

            Nájdi si v telefóne pri nastaveniach wifi položku „náhodná adresa“ a daj to na OFF. Na druhom telefóne už nebudeš vidieť desiatky MAC adries.

            Mimochodom driver na wifi som si upravoval sám pre potreby rôznych meraní ako napríklad toto: https://ibb.co/RTmFF2My

          • Pokolra veluk

            Nie, váš mobil nevie chytit Bluetooth LE (ako light energy, slabá energia) signál zariadení vzdialených na 2 kilometre… max. na pár desiatok metrov. To predsa vie každý vlastník smartfónu podla vlastných skúsemostí. Ja hovorím o mobiloch a Bluetooth LE, vy hovoríte o vašom počítači a jej wifi-karte.
            To sú úplne dve rozdielne veci. Pletiete aj Wi-fi s Bluetooth-om, čo ste vy za „experta“.

          • Objektívne

            Nie sú to až tak rozdielne zariadenia, líšia sa obvodovou zložitosťou hardware. BT má podstatne jednoduchší prijímač ako wifi, ale v zásade je rovnaký, pretože musí kooperovať s wifi na rovnakom frekfenčnom pásme. Bez kooperčnej schopnosti by sa tie veci rušili navzájom. BT musí vedieť kedy vysiela wifi a naopak. Modulačná schéma vysielania je pre fyzickú vrstvu rovnaká práve z tohoto dôvodu. Obidve veci vedia dekódovať rámec, ktorý sa nazýva probe_request (zisťovanie okolia). Je to o hodne komplikovanejšie, lebo pred samotným vysielaním sa ziťuje či môže stanica vôbec vysielať. To sa robí mechanizmom primitívy CCA (Clear Channel Assessment – Odhad voľného kanálu).

          • Objektívne

            Ešte môžem doplniť, že kooperačná schopnosť BT s wifi funguje spoľahlivo až od verzie BT 4.0. Staršie verzie BT používajú inú moduláciu na fyzickej vrstve, ktorá vysielania wifi vôbec nerozozná. Pre nich sa javí vysielanie wifi ako šum a teda BT prijímač môže zobrazovať rôzne náhodné znaky aj všelijaké divné znaky v rámci MAC adresy.

      • Nie je to hlúposť! Vyskúšane v 2021 ,2022 Je potrebné používať staré telefóny !
        Nové nemajú tu citlivosť! Pohľadám to a dám sem. Čísla a druhy adries aké generovali v 2021 a 2022!. Sledovať tie adresy v 2021 bolo desivé! Ide to na Maškov server na cloud ! Pocity a vnemy myšlienky atď nápady teplota, a bla bla ..také slabšie v zárodkoch monitorovanie. S tou adresou sa nedá nič robiť iba sa ukáže. Nedá sa sparovať . Je len informačná pre bežného človeka!
        Nie nadarmo všetci top bohatý natrieskali peniaze do AI .
        Tuším jeden AI vlastní polku majetku sveta v akciách. Preto aj digitalizácia aby to ošklbalo muklov AI čo ešte majú človekovia ) Zrejme predpríprava otestovanie pred spustením skynetu ! Pokročilá umelá inteligencia bude predstavovať pre ľudstvo koniec.! Jedine odboj to zmení.. Ale to už sa píše iný rok 2075-2100. Už som ticho aby som si ešte užil)

        • Dodám ešte že adresa bola detegovaná tak na max 4m . Potom sa stratila ako osoba išla mimo telefón!

          • Objektívne

            Novšie BT verzie 4.x majú citlivosť horšiu o 3 dBm, pretože používajú moduláciu DSSS (Direct-sequence spread spectrum), rovnakú ako wifi 802.11b a všetky ostatné wifi, ktoré sú kompatibilné s touto najstaršou normou na pásme 2.4 GHz.
            Problém je s koexistenciou BT/wifi na rovnakom pásme. Staršie BT nerozoznávajú wifi signál aj keď by bol wifi vysielač tesne pri BT. Javí sa to pe nich ako šum a náhodne prijímajú nejaké data. Vzhľadom na to, že nemajú filter, ktorý odstraňuje chybne prijaté rámce (pakety), tak sa tieto náhodné data posielajú na vyššie vrstvy OSI modelu až do aplikácie, ktorá zobrazuje MAC adresy a názvy zariadení. BT norma 4.0 túto vec rieši na úkor o niečo horšej citlivosti. Náhodné MAC adresy, alebo divné znaky v poli pre MAC adresu, alebo názov nie sú ničím iným, len chybne prijatými dátami, ktoré neboli odfiltrované.

          • Objektívne

            Ak by chcel niekto dôkaz…

            Výpočty pre stanovenie citlivosti prijímača
            ===========================================

            Thermal Noise = kTB = 1.38e-23 * 293 = 4e-21 W/Hz = 10*log(4e-21 * 1000) = -174dBm/Hz [ dBm/Hz; J/K, K ]
            Thermal Noise = kTB = -174dBm/Hz

            pričom:
            k = Boltzmanova konstanta = 1.38e-23 J/K
            T = Teplota v kelvinoch = 20 °C = 293K
            B = Systémova širka pásma = 1 Hz

            Kanálovy šum:
            ————
            Channel Noise = kTB + 10*log(BW) [ dBm; dBm/Hz, Hz ]
            Channel Noise = -174 + 10*log(BW)

            pričom:
            BW = Systémová širka pásma v Hz
            kTB = Termický šum = -174dBm/Hz

            DSSS modulation:
            Ako šírka pásma sa pri DSSS modulácii berie do úvahy frekfencia modulačneho signálu v základnom pásme po de-spreadingu (materiál Intersil AN9804.1)
            BW = 2MHz
            Channel Noise = -174 + 10log(2e+06) = -111 dBm

            K tomuto výpočtu citlivosti pre určitú moduláciu treba prirátať šumové číslo príjímača. Staršie prijímače mali šumové číslo bežne na hodnote 7 dB, novšie 5 dB.

            Najslabší možný prijímaný signál pre DSSS moduláciu:
            Noise Floor = -174 + 10log(2e+02) + 5 = -111 + 5 = -106 dBm

            Dá sa povedať že to vychádza dosť presne podľa merania, ktoré som uskutočnil: https://ibb.co/tMSR1vmJ
            Najslabší rozpoznaný signál prijímam ešte v úrovni -105 dBm.

    • Polkorla veluk – ešte by som ku tomu pridal systém židovského oceňovania. Začína sa Nobelovou cenou – končí to cenovkou v Lidli. Idioti – ste zvireratá! Tak vás budeme oceňovať! Fuj!

  3. KOVIDBARÓN!

    …keď sa bude znovu očkovať-tak znovu tam tí istí nabehnú,lebo práca rodina cestovanie výlety dovolenky požitky atd…treba si uvedomiť,že ak chcete bojovať proti elitá,globalistom a digitálnej totalite-budete musieť bojovať aj s ich vernými a ich stádam nevedomých a nemysliacích-čiže miliardám ľudí z populačného ovčincasmrti,totižto-mnohí mnohí sa v živote na nič nezmôžu a ani nezmohli,ako pre začlenenie sa do pracovného organizovaného a kontrolovaného procesu plnom výhod a prísľubov…zapnite si TV a sledujte programy,reklamy,seriály,súťaže,športové podujatia a iné show spoďárny určené pre šťastných pracujúcich…veď kto z týchto by menil za nejakú nepohodlnú chudobu,neustále sledovanie diania a bdenie nad vlastným osudom i dušou a život na úrovni čo si sám vyprodukuješ-to budeš mať! ,keby zajtra zapli 6G tak by to nikomu z ovčinca nevadilo a každý by hneď požadoval 6G zariadenia…kolektvne myslenie je veľmi nebezpečný jav!

    • Presne tak. Osobne si myslim, ze covid bol okrem depopulacie (a likvidacie krestanstva, vieme ake prikazy boli nielen od Franty na ockovanie kleru a veriacich) a testovania roznych tipov patokov (rozne zlozenia roznych sarzi tiez neboli nahodne), aj skuskou inteligencie a charakteru tych ludi, kt neboli zasvatenymi do tohto zvrhleho projektu slobodomurarov… Som zvedavi, kedy psychopati spustia tzv. velke zomieranie zaockovanych, kedze u nich tyka rozbuska, ako sa vyjadril m.in. aj belgicky imunolog Bosch ci ini odbornici. Mozno cakali na schvalenie Pandemickej dohody WHO, aby to mali cim zakryt a sucasne mohli dopichat dalsich, napr. v Afrike, kde im to nevyslo…

      • no v evropě a EU taky nedosahly takových výsledků jak potřebovali….

      • KOVIDBARÓN!

        …ak chceš správne pochopiť kresťanstvo a vieru v ježíša-musíš si to celé najprv rozložiť a rozdeliť na drobné,aby si aspoň z časti toto celé pseudo pochopil…ježíš je iba ďalšiou obeťou svojho stvoriteľa a vynálezcu z hĺbyn vesmíru bez mena a bez tváre…boh ako duálna bytosť-existencia,princípom a podstatou kresťanstva je sa ochotne množiť,byť slepo poslušným a obetovať nové životy onomu bohu…každý pokrstený sa stáva automaticky neslobodným a dobrovolne oddaným sluhom,alebo skôr otrokom…

    • Čo je veľa to je veľa už toho má dosť aj duša osamelá &&

  4. Pokolra veluk a objektine, pytal som sa len preto, lebo nie som informatik a tuto oblast nemam vobec zmapovanu. Ide o to, ze ked zapnem bluetooth, tak sa mi zobrazi vela zariadeni v blizkosti, nielen jasne identifikovatelne ako konkretne spotrebice. Ide o take, kt su vyjadrene ako bezhlavy zhluk pismen a cisel?

  5. Objektívne
    Bolo to vyskúšane na reálnych ľuďoch s ich dovolením. Keďže som im pomáhal liečiť! Stáli oproti mne a reálne tam nabehla adresa!
    Reálne po ich odchode adresa išla preč. Bol som sám a žiadna adresa nebola!
    Keď sa postavili oproti telefónu znovu nabehla. Možno už dnes nevysielajú nič. Možno to bol len ucelený zber dát v tom čase. Ale boli 3x O!
    Následne po očiste pripájania skončili na server!
    Je to už jedno. Je to strašná tragédia že sa toto všetko udialo!

    • Objektívne

      No a kde by sa zobrala energia na vysielanie v organizme? Bluetooth je dosť žravý, hlavne ten starý. Na 20 mW vysielacieho výkonu potrebuje prúd 400 mA. Pre 4 mW je to menej, asi tak 80 mA.

      • V podstate je to jedno. Mňa osobne to nezaujíma kde a skade to berie energiu.
        Tí čo naozaj vedia liečiť vedia aj to že to funguje Nemáme sa do toho starať.
        Prečo a ako. Svoju úlohu to po stránke načo to vytvorili splnilo.
        Primárne bolo venované toto všetko Človekom!
        Česť a pamiatka pre tých čo to nedali!

        • Objektívne

          To nemá nič spoločné s liečením. Buď energiu vieš dodať, alebo nevieš. Už si počul o tom, že BT/wifi dokáže zistiť osoby pohybujúce sa stenou? Prvý krát sa to objavilo vo filme Batman z roku 2008 a je to skutočnosť. Funguje to na princípe odrazu signálu od prekážok a merania dopplerovho efektu. V podstate sa to správa ako radar. Existuje appka do mobilu ktorá to vie zobraziť v grafickom režime.

        • Objektívne

          Každé BT/wifi radio obsahuje senzor doppler efektu. Zisťuje ním chyby v prenose dát. Človek sa pre signál správa ako čiastočná odrazová plocha a tvoj mobil odmeral len ten signál, ktorý si sám vyslal. No a keďže chybne prijaté data nefiltruje, tak si ich videl. Správne prijaté data so svojou vlastnou MAC adresou pri skenovaní okolia nezobrazuje, pretože ho zaujímajú len tie cudzie MAC.

          • Technológie ktoré opisuješ sú pozemské. Máš vo všetkom na 100% pravdu,
            Nepotrebovali sme tú adresu na určenie že je človek po O.
            Proste to vieme všetci čo pomáhame ľudom. Ale bolo to zaujímavé

          • Objektívne

            No veď ok, nezisťuj prítomnosť vysielania Bluetooth pozemskými technológiami ako je mobil, počítač a pod. Nič nemôže nabehnúť na mobile keď to nebudeš ním zisťovať.

          • Ale veď všetko spočíva v spoločnej spoločenskej hypnóze!. To je celé!

    • Miroslav Čižmár

      V tom prípade musím dať reklamovať vakcíny, lebo u mňa nefungujú antény.

  6. Doplním ešte info o ďalšom farmaceutickom koncerne – Eli Lilly&Co, o realizovaných liečebných praktikách, ktoré detailne popísal – John Virapen – s 35-ročnou farma-praxou, vr. marketingového riaditeľa – v knihe z r. 2011: Nežiadúci účinok: SMRŤ.

    Viaceré farma-produkty, o ktorých je písané (pozn.: napr. Prozac, Zyprexa..), mali (pozn.: neviem, ako je to v t.č..) smrteľné nežiadúce účinky.

    Často sa však tvrdí, že vražedné lieky predsa pomáhajú iným ľuďom (pozn.:viď súčasnú analogickú argumentáciu „odborníkov“ – Klempu, Sabaku, Mikasa – pri covid-vakcínach..)

    Čiže – ak zomrel človek na liek – v tomto prípade – od spoločnosti Lilly, je to jeho problém! Ako napr. antidepresíva, ktoré radšej ani neskúšajú na depresívnych ľuďoch, lebo po ich užití by zaručene spáchali samovraždu..

    Ako napr. i ďalší liek – benoxaprofén, ktorý chromých roztancuje a oni potom zrazu, uprostred tanca zomrú, lebo im zlyhajú obličky..

    Takže – smrť (vražda) človeka sa pokladá na jednu misku váh a na druhú sa dajú prípady, keď liek údajne – ľuďom pomohol. Je to absurdné a hlavne – protizákonné.

    A to všetko spôsobujú liečivá, ktoré chorobu ani nevyliečia, iba zmiernia jej symptómy!

    Takto funguje matematika farmaceutických firiem. Keď firma vie, že môže umrieť iba 0,1 % pacientov užívajúcich účinnú látku, výpočet je prijateľný. „0,1 %“ – to znie zanedbateľne. Čo je to 0,1 človeka? To nie je nik! To nie je človek.

    Ide však o výrobky, ktorých sa predávajú milióny, niekedy dokonca miliardy kusov a vtedy sa tá „jednotka“, ktorá bola najprv napravo, za desatinnou čiarkou, posunie doľava, a stane sa z nej 1,0.
    Zomrie prvý človek. Potom je ich 10, 100, 1000, 100 000..

    Záver:
    Keď zomrie jeden človek, je to – tragédia. Ak ich zomrie milión, je to – štatistika.

Pridajte komentár

*