Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Nový výskum dokazuje, že ľudia majú magnetický šiesty zmysel


Print Friendly, PDF & Email

Nový výskum dokazuje, že ľudia majú magnetický šiesty zmysel

Všetko v tomto vesmíre je v podstate tvorené energiou. Atómy tvoriace fyzickú realitu sú vlastne tiež len vibrujúce konfigurácie, ktoré sú energetickými štruktúrami.

Je teda možné zisťovať elektromagnetické polia okolo Zeme? Ide o vrodenú schopnosť zvierat, ktorú majú napríklad vtáky, pomáhajúcu im pri navigácii počas letu.


Riadia sa magnetickým poľom Zeme, ktoré im umožňuje poznať rozdiel medzi severom, juhom, východom a západom.

Keď je táto schopnosť prítomná u zvierat, prečo by ju nemohli mať ľudia?

Čo zistili vedci

Nuž, ľudia ju majú! A my konečne vytvárame vedecký výskum, ktorý nám pomáha pochopiť, ako funguje.

Výsledky tejto štúdie nedávno predviedol geofyzik Joe Kirschvink z Kalifornského technologického inštitútu. Je presvedčený, že ľudia majú vrodenú schopnosť zisťovať magnetické polia.

Podľa jeho slov priniesol jasný dôkaz o tom, že ľudia v skutočnosti naozaj majú funkčné magnetoreceptory.

Magnetorecepcia je zmysel, ktorý bytosti umožňuje zisťovať magnetické pole, pričom mu umožňuje vnímať smer, nadmorskú výšku či polohu. Zvieratám to umožňuje vytvárať si regionálne mapy oblastí, ktoré im pomáhajú lepšie skúmať krajinu a nezablúdiť.

Kirschvink sa nazdáva, že túto schopnosť zdedila po svojich predchodcoch väčšina súčasných cicavcov.

Kirschvinka a ďalších vedcov pracujúcich v tomto odbore mätie to, že hoci vieme, že vtáky a ďalšie zvieratá magnetorecepciu majú, stále presne nevieme, ako funguje.

Výskumníci nenašli žiadnu biologickú časť, ktorá by mohla fungovať ako magnetoreceptor u nás.

Prírodná liečba osteoartritídy

Napriek tomu Kirschvink stále zastáva názor, že túto schopnosť majú aj ľudia. Hovorí, že „receptory sa môžu nachádzať kdekoľvek“.

Experiment s ľuďmi

Vo svojom experimente nechal účastníkov prechádzať rotujúcimi sa magnetickými poľami, pričom im meral mozgové vlny.

Zistili, že  keď sa pole otáčalo proti smeru hodinových ručičiek, reagovali isté časti mozgu na túto zmenu nárastom elektrickej aktivity.

Keďže neurónový posun v ich mozgoch reagoval len pri zmene smeru, vedci bezpečne potvrdili, že ľudia majú naozaj istú formu magnetorecepcie.

Konkrétny orgán alebo časť nášho tela, ktorá túto zmenu zisťuje, je stále záhadou.

Nie je však žiadnym tajomstvom, že sme schopní zisťovať energiu či veci, ktoré sa nám zdajú byť „nefyzické“ a nejde len o magnetické polia.

Záver

Sme oveľa viac v spojení s prírodou okolo nás, než si uvedomujeme.

Jedna z hlavných vecí, ktorá nám to bráni skúmať, je práve presvedčenie, že sme len fyzické bytosti bez akýchkoľvek „okultných schopností“.

V ľuďoch sa skrýva oveľa viac, než si uvedomujeme a štúdie ako táto pomáhajú ľuďom porozumieť tomu po vedeckej stránke.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: thespiritscience.net, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Výborne nahrané podanie na smeč!
  Od 46:10 máte 4 minúty dôkazov, ako EMG zo základní GSM a WiFi spôsobuje rakovinu!
  Rezonance jsme elektromagnetické bytosti
  https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

  Malý technický problém -Google sa mi potrebuje nasomrovať do počítača cez dcérsku službu You Tube, takže na YT mi stále vyskakuje okienko nútiace ma do súhlasu nechať si filcovať PC! Skúsil som to ich „že si to môžem skontrolovať na“ a Firefox blokuje túto stránku ako nebezpečnú. Takže – neviem znovu vyhrabať výborný dokument od ruského vedca – myslím Dr.Saveljev – o výskume mozgu, pričom tento človek spomína, že máme až 18 zmyslov – reseptorov, ktoré snímajú práve tie energetické, magnetické informácie. Tieto máme programovo zablokované o. i. práve „učením“ o 5 zmysloch – dotyčný vedec sarkasticky tvrdí, že 5 zmyslov majú len novinári. Možno sa to podarí vyhrabať nikomu inému – ja sa od Googlu a Gatesa držím čo najďalej.

  Teraz z iného súdka – treba odkliknúť 4-6 otravných reklám, potom sa film spustí.
  https://www.freefilm.to/film/nocni-mura–tajemstvi-spankove-paralyzy

  Výpovede tých, ktorí to zažili na vlastnej koži. Zažil som to aj ja a v podstate ma to „sotilo“ do viery Bohu z presvedčenia – nie z náuky o viere. Spánkovú paralýzu sa pokúšajú „vysvetliť“ tí, ktorí ju nezažili. V dokumente sú čriepky – nuansy toho, čo som zažil aj ja, len ja som to zažil v inej verzii – vrátane zážitku s bytosťami /desivými!!!/ v dectve a neskôr aj v neskorej dospelosti. Nech nikoho nemýli – nestačí chodiť do kostola – ono vás to donúti vybrať si tú správnu stranu z vnútorného chcenia. Garantujem, že typický ateista po takomto zážitku – a nie sú to halušky z chlastu – pochopí, že pri vedomí mimo inej reality. Inak – odporúčam mať doma neustále svietiacu úspornú „bojovku“ natretú na červeno – neviem prečo do toho nedávajú rovno originál červené diódy. Mám tiež – úplne pri zmysloch – zážitok so zeleným vrilom – fakticky mi pretekal cez izbu ako v nejakej jaskyni – strop mi „horel“ na zeleno. Inak – o tomto je práve tá dimenzionalita – schopnosť rozpoznávať aj inú realitu. Zmeňte si pokusne diódami osvetlenie v izbe – napr. bezpečným ultrafialovým žiarením /pridáva sa v disco baroch/, alebo zeleným svetlom – a uvidíte…

  Kto toto zažil sa bude držať ďaleko od ezoteriky a rôznych okultistických rituálov.

 2. Jednoduchá

  Pre p.Mariána . – uviedol ste zaujímavé peíspevky, no pozriem ich celé, keď nebudem musieť vstávať skoro do práce, lebo by ináč bola dovolenááá :-(…:-)……….ďakujem……dal ste zaujímavý typ na vnímanie reality, vyskúšam :-)….určite nestačí chodiť do kostola, p.Marián, tam sa dokážeme všetci tú hodinku ,,dobre držať“ :-(…..dôležitejšie je naše konanie v bež.živote – a to myšlienkami, slovami aj skutkami :-)………………takže máme 18 zmyslov? No SUPER ! takže sme zasa ,,bohatší.- miesto 5, máme až 13 naviac ! :-)))…..a .je mi veľmi ľúto, že ste zažil tak nepríjemne desivé zážitky v detstve a aj v dosp., no verím tomu, že už pominuli, či?….
  Želám pekný večer všetkým slobod.žmýšaľajúcim :-)……

  • Jednoducho Mária – dôkaz o škodlivosti EMG žiarenia /dok. Rezonance/ aj v súvislosti s 5G trvá len 4 minúty, ale moja skúsenosť je taká, že ľudia nemajú čas ani na tie 4 minúty! Pod videom je počet zhliadnutí cca 19 tisíc už niekoľko rokov – hoci som to avizoval viackrát na rôznych weboch, takže keby pribudla aspoň tisícka – pritom je to kľúčový moment z roku 2013 – dôkazový precedens z Írska – teda EU. Stále platí – „Nehádžme perly sviniam!“

 3. Jednoduchá

  Pre p.Mariána – takže už tak dlho píšete tieto príspevky ?…no to je úžasné :-)…áno poznám toto ,,Nehádžme perly sviniam“, ja si to určite dopozerám, no to to platí aj v mnohom inom:-(….je to stále aktuálne……a Mária určite nie som :-(…:-)…..
  Želám Vám aj ostat.skutočne bádajúcim pekný deň :-)………………

  • Jednoduchá – lož má krátke nohy. Nemám rád ženské, ktoré klamú a ktoré majú krátke nohy!

   “ no pozriem ich celé, keď nebudem musieť vstávať skoro do práce“ – Jednoduchá
   17/09/2020 at 6:50

   Ty brďo – ty sa máš! Vstávaš do práce skoro – ako kto – ako dojička, aby bola pri vemenách o 4,00, alebo ako pekár, aby miesil kvasné cesto o 3,00 – aby mali ľudia chleba v obchodoch o 6,30?

   Čiže – ak si obligátna ženská, ktorá sa potrebuje pred cestou do roboty upraviť – lebo čo keď práve vtedy stretne toho pravého Richiho – ty máš milión času, aby si odpovedala o 6,50 na môj koment tu? Alebo – už si vtedy v robote od 6,00 „na vrátnici“ a ako prvé si otvoríš internet na súkromné účely? Kokso! Ty sa máš!

   Maroš je na nete od roku 2000. Zhodou okolností – po návšteve Billa Gatesa u Dzurindu a po otvorení verejného internetu pod názvom Gates club – ešte mám preukážku – ako pamiatku na môj 14 rokov fungujúci „firemný“ nick – než ma zablokovali.
   Maroš je na alternatívnych weboch od roku 2013 – keď konečne „objavil“ chemtrails a to ho pretiahlo na stranu alternatívy.

   Maroš je už ako riadne meno už dlhšie v slovenskom kalendári – je to pôvodne ľudová prezývka mien Martin, Marián, Marek. Detto prezývka Maťo sa používa pri menách Matej, Marek, Matúš – a zrejme Maťo sa ustáli do riadneho mena Maťo – tak ako Ema od Emílie.

   Smajlíkové znaky 🙂 používa infantilná mladá generácia. Takže pani Jednoduchá – už si vo výsluhovom dôchodku? Pekne – uži si to! Tvoj problém so mnou spočíva v tom, že mám pamäť ako korytnačka a čuch ako policajný haf haf. Toho psa som tam dal ako „emotikon“ – vieš?

   Želám ti – aj ostat.skutočne bádajúcim – pekný ÚSVIT! To je pre zmenu moje „korporátne“ zaklínadlo. Poznáš psycholingvistiku? Ak nie – mala si zlých inštruktorov.

   Ups! Práve mi nejaký frňákovec lezie do PC! Nie je to ten tvoj?

 4. Jednoduchá

  Pardon…pre p.Maroša som chcela napísať ….

 5. Jozef Tlamka

  Výborný článok…odhaľuje podstatu interakcií vesmírneho a individuálneho vedomia………..a v konečnom dôsledku tajomstvá života, zdravia a smrti človeka…
  Extradimenzionálny názor:
  – magnetorecepčným systémovým, agregačným centrom v tele človeka je
  epifýza, ktorá dokáže „vnímať“ aj iné „nefyzické“ procesy „medzi nebom a zemou “
  nejde len o magnetické polia…niečo o tom viem na báze interakcie „VEDY a VIERY“, ale je to na dlhšiu reč…………možno je v nich zakódovaný aj súčasný
  „boj“ s COVIDOM – 19……???..Jozef Tlamka

 6. Odporúčam pozrieť si…
  „Jak se komunistické Československo stalo světovou velmocí ve výrobě LSD? Jak je možné, že hluboko za železnou oponou, v prostředí totalitního státu, probíhaly svobodné experimenty s halucinogeny, kterých se zúčastnily tisíce lidí? Dokumentární pátrání po českých stopách silného halucinogenu, který pod názvem Lysergamid vyráběla továrna Spofa.“
  „Dokumentární film Pavla Křemena umožňuje nahlédnout do duše intoxikovaného člověka nejen díky osobním příběhům účastníků pokusů, kterým zážitek změnil život, ale i speciálním vizualizacím.“

  https://www.freefilm.to/film/lsd-made-in-cssr

 7. Jednoduchá

  P.Maroš ešte som sa tak na Vašich príspevkoch doteraz nezasmiala práve tak, ako teraz pred chvíľou :-)))))………….a neva, myslite si čo chcete, možno som teraz tie smajle napísala naschvál………….to ako ste ma okomentoval, aj môj pracov.deň ……..aj moju ,,prípravu“ pred príchodom do práce….tak to bolo BINGO ! :-)))…….tak to všetko Vám naozaj ani netreba vedieť, hlavne že to viem ja ! :-)…………lebo potom by ste už bol naozaj ako ten Rexo z kriminálky :-)…….no predpokladám, že so svoj.,,korytn.pamäťou“ a ,,psím čuchom“ pôsobíte dakde ako policajt minimálne, a ktovie ? možno spolupracujete aj naozaj s dákym ,,havkáčom“ :-)))………….takže moju prácu a aj tú Vašu nechám teraz bokom, iné som ešte chcela….písali ste o nosení ,,masiek“…nie o tých ,,v rúškach“ ale myslím ten ,,osobný prejav“ alebo ,,naše správanie“ tak na nete ako aj celkovo priamo osobne nosí teda aspoň urč.dobu každý 1 z nás….no rozdiel je v tom, že nikto sa tak dokáže pretvarovať vééľmo dlho….a niekto je naopak po urč.čase už ,,vo svoj.koži“ priamy, úprimný, nepotrebuje sa pretvarovať….niečo ako práve tá psycholingvistika – každý z nás má aj ,,neverbálne prejavy“ a tie dokážu o nás prezradiť oveľa viac, ako by sme chceli….teraz myslím na všetko spolu- náš hlas, naša chôdza, správ., naše vyjadrovanie atď. ….. ale chtiac – nechtiac aj ten najväčší ,,loptoš“ s nie pekn.úmyslami resp.nečistými či nespráv.sa prejaví, aj keď by nechcel….a to práve týmito neverbálnymi ,,znakmi“……..a človek sa môže tak pozorovaním druhých napr.pri čakaní na vlak, či bus, veľa dozvedieť o iných….samozrejme, ak nebudú za chvíľu mnohí z nás chodiť celý ,,ofašovaný“ kvôli covidu 19 :- (……:-)….. a inak ešte máme podob.názor na vek – to je u mna tiež len číslo….a o tom rozsvietení ste veľmi pekne napísal ,,Po dobre rane do nosa sa každému rozsvieti“ a tiež by som pridala – niekto na to príde skôr a niekto neskôr…..
  Presne tak ! Je každého súkromná skúsenosť s týmto javom, áno je to dar poznania a posunutia na cestu poznania !…………….
  Pekný úsvit a aj dobrú noc aj Vám, a môj ,,frňákovec“ už odchádza :-(……:-)…………

  • Jednoduchá – som rád, že vaša rozviedka má zmysel pre humor – veď o tom je aj váš Novičok = Now we Choke = Teraz vás podusíme!

   Toho frňákovca som si požičal z TV rozprávky o troch kamarátoch vojakoch-veteránoch /nie od Remarqa, ale od Wericha – Tři veteráni 1983/ – ČTV, ktorí zaspali pod stromom-frňakovcom a z jeho plodov im začali rásť nosy – čo neskôr zastavil kamarátov objav stromu, ktorého plody to vrátili späť, čo ako taktický prostriedok použili kamaráti vtedy, keď ich chcel uväzniť a o všetky zázračné veci obrať kráľ a jeho psychotická dcéra.

   Ono naozaj existuje figovník s veľmi predĺženými plodmi – ľudovo frňákovec. Figa borová!
   http://www.pohadkar.cz/pohadka/tri-veterani/

 8. Jednoduchá

  Pre p.Maroša :Tak na túto rozprávku si už spomínam a viem, že ten nos narástol aj tej kráľov.dcére, :-(…viem, že potom sa jej zasa zmenšil a myslím, že potom aj ,,zmúdrela“ :-)…bolo to ako v kaž.rozprávke – dobro zvíťazí nad zlom :-)……
  Tak a teraz idem ku tým ,,kravkám“ či ku tomu ,,cestu“ skôr ? :-)…. nakoniec, to je jedno, idem už pracovať , želám pekný deň aj úsvit :-)…………….

 9. Jednoduchá

  p.s. no a o tom figovníku – ,,frňákovcu „, že sa tak volá naozaj, to som nevedala….tak zasa viem niečo nové :-)………………..

 10. uplne staci ked ludia zacnu verit ze sme sucastou energie a ze MAME “castice” ktore maju moc menit v tele a mysli uplne vsetko na energetickej zivotnej urovni. Teda vsetky presvedcenia a strachy. urcite teda dokazeme poznat aj magneticke polia niekde v intuicii

 11. Jednoduchá

  pre p.Eriku – presne tak!
  Prejem dobrú noc všetkýmm ,,skutočne bádajúcim“

Pridajte komentár

*