12-ročné dievča z obavy o zdravie rodiny poslalo mestu list, aby pri jej dome vypli mobilné vysielače


Print Friendly, PDF & Email

12-ročné dievča z obavy o zdravie rodiny poslalo mestu list, aby pri jej dome vypli mobilné vysielače

„Lebky a vlasová pokožka detí sú tenšie. Bezdrôtové žiarenie z vykrývačov mobilných sietí, ale aj zo samotných mobilných zariadení ako sú mobily či wifi tak dokáže prenikať hlbšie do mozgov detí a mladých dospelých.“

– Dr. Keith Black, vedúci Neurologického zdravotného centra Cedars-Sinai

Ľudia nechcú vysielače pri svojich domoch

Odpor voči inštalácii základňových staníc pre šírenie mobilného signálu v blízkosti obydlí časovo predchádza „pretekom o zavedenie siete novej generácie 5G“.

Desaťročia výskumu dokázali, že vystavovanie sa žiareniu zo základňových staníc a ďalších zdrojov bezdrôtového žiarenia je biologicky škodlivé.

To je aj dôvod, prečo sa únie amerických hasičov už celé roky bránia inštalácii základňových staníc a antén na svojich staniciach. Neustále je publikovaný nový a nový výskum, ktorý naznačuje, že toto vystavenie je škodlivé a obzvlášť zraniteľné ním sú deti.

Jedno 12-ročné dievča z amerického štátu Massachusetts opätovne požiadalo predstaviteľov mesta o vypnutie novoinštalovanej základňovej stanice v blízkosti svojho domova.

List 12-ročného dievčata

PITTSFIELD, Massachusetts

Dobrý deň, volám sa Amelia a ďakujem Vám, že mi dnes dovolíte prehovoriť.

Už predtým som telefonovala do otvorených komentárov počas zasadaní Pittsfieldskej mestskej rady. Dala som vedieť starostovi a mestskej rade, že moja sestra a ja pociťujeme symptómy odvtedy, čo bola v našom susedstve zapnutá veža pre mobilné telefóny.

Ja pociťujem závraty a nevoľnosti od žalúdka a keď spím, mám pri posteli vedro na vracanie. Moju sestričku bolieva hlava a má kožné vyrážky. Obe máme problém so spánkom.

Naozaj ťažké dni mala moja sestrička pred Vianocami. Rádiofrekvenčné žiarenie v jej izbe dosiahlo takú hodnotu ako nikdy predtým.

Už len tým, že bola vo svojej izbe, boli jej príznaky také zlé, že ju moji rodičia museli vziať z postieľky a dať do izby, ktorá je ďalej od veže.

Stop Candida

Cez sviatky sa u nás zastavovali susedia a hovorili nám, ako sa cítia. Niektorí bývajú k tej veži ešte bližšie než my. Deti, ktoré sú ešte mladšie od nás, bývajú hneď pri nej.

Dozvedeli sme sa, že niektorým stále zvoní v ušiach a ďalší majú závraty a veľa času namiesto domova trávia v aute, len aby sa dostali preč od tej veže.

Ľudia, ktorí môžu bývať inde, odišli. Toto je však neudržateľné. A takto sa žiť nedá.

Tiež sme sa dozvedeli, že nášmu susedovi diagnostikovali rakovinu. Nechceme opustiť náš domov, no ak zostaneme, dostaneme rakovinu aj my? To jednoducho nevieme.

Žiadam Vás o pomoc. Keď som chodila do predškolského zariadenia, učitelia ma učili, že ak niečo nedokážem vyriešiť sama, mám požiadať dospelých v miestnosti.

Žiadam o pomoc Vás, dospelí a nikto nepomáha.

Je Nový rok a ja počúvam, že mesto má kampaň „Vráťme späť radosti života“, spájajúcu sa s obnovenou zodpovednosťou voči zdraviu našej komunity.

Starosta Tyer, dúfam, že ako náš volený líder a dôležitá osoba prosím pomôžete mojim susedom a mojej rodine. Zasaďte sa, prosím, o to, aby ste nám vypnutím tej telefónnej veže pomohli cítiť sa doma bezpečne a zdravo.

Ďakujem Vám,

Vaša priateľka Amelia

Stop Candida

Autor: B. N. Frank, Zdroj: activistpost.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tak znovu…
  https://ulozto.net/file/iqCSrr35EQyA/wifi-veze-a-rakovina-video-cas-46m10s-dokaz-mp4

  „V bulharské obci zakázali stavět 5G vysílače. Nejdříve se podívají, co bude s Evropany“
  „Rada bulharské obce Balčik se rozhodla zakázat stavbu 5G sítí na základě požadavku občanů, informovala Bulharská národní televize. Zákaz bude trvat po dobu jednoho roku.
  Petici proti stavbě 5G sítě podepsalo více než 200 lidí. Podle slov Mariana Popova, který shromažďování podpisů zorganizoval, zatím nebylo dokázáno, že technologie je pro lidi bezpečná. Vyjádřil naději na to, že v jiných obcích bude zaveden stejný zákaz, a že stát provede nezbytné výzkumy, aby bylo zjištěno, zdali je 5G skutečně bezpečná síť z pohledu lidského zdraví.“
  https://ac24.cz/-/v-bulharske-obci-zakazali-stavet-5g-vysilace-nejdrive-se-podivaji-co-bude-s-evropany?redirect=%2F

 2. Ďakujeme za ďalší potrebný článok, za ďalšie otváranie našich očí.
  Bohužiaľ aj tu v Bratislave, kde bývam pustili 5 G. A ako viem, neexistuje žiadna ochrana ako sa pred ňou chrániť.
  Bulhari sú v tomto múdri, že nedovolia 5 G.
  David Icke vo svojich videách hovoril, že vo Veľkej Británii sa 5 G vo veľkom inštalovalo počas Lockdownov.
  No neviem ako toto všetko skončí. Jednosmerkou do nebíčka? Zdravá vakcína, zdravé 5 G, zdravé gmo, zdravý chemtrails, zdravé lieky z petrochémie …

 3. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/02/02/the-great-reset-and-build-back-better.aspx
  V tomto článku Dr. Mercola presne vysvetľuje, čo s nami robia „elity“ sveta a čo plánujú s nami urobiť.

 4. Definitiva
 5. https://www.naturalnews.com/2021-02-02-study-highlights-health-risks-linked-to-5g.html#
  Landmark study on 5G technology highlights health threats
  Medzníková štúdia o 5 G technológii zdôrazňuje zdravotné hrozby

 6. Článok: Obrovská drzosť! TOTO sú opatrenia na VLÁDE? Minister KRAJČÍ vysmiaty a bez RÚŠKA. A vraj pil džús. Oni si myslia, že nevieme čo sa za týmto všetkým skrýva. Oni sa neboja niet čoho, to len nás buzerujú, my sme pre nich nuly, len tvrdé opatrenia ich držia nad vodou, inak by boli oni tie nuly.Na fotografii sú v pozadí aj ostatní ministri.

 7. https://www.naturalnews.com/2021-02-03-aborted-babies-are-used-in-vaccine-creation.html
  THE PROOF: Many aborted babies are used in vaccine creation
  Dôkaz: Veľa potratených detí je použitých pri stvorení vakcíny

 8. https://www.naturalnews.com/2021-02-03-doctors-warn-about-permanent-damage-covid-19-vaccination.html
  Doctors now warn about permanent damage and cardiovascular events following COVID-19 vaccination
  Lekári teraz upozorňujú na trvalé poškodenie a na kardiovaskulárne príhody po COVID-19 vakcíne
  Cardiothoracic surgeon, Dr. Hooman Noorchashm, M.D., Ph.D. is one of them.
  Jeden z nich je kardiologický chirurg Dr. Noorchashm

  • Elderly populations with a history of cardiovascular issues are at greatest risk to this potentially deadly vaccine injury.
   Starší ľudia s históriou kardiovaskulárnych problémov sú najviac ohrození tomuto potencionálne smrteľnému očkovaciemu zraneniu.

 9. Neviete niekto KAM (do ktorého mesta) sa budú počítať ľudia nakazení napr z východu pracujúci v BA ? Alebo kysučania pracujúci v ZA ?
  Každý by sa mal dať testovať vo svojej obci, lebo potom to dopadne tak, že kde skapal pes a nieto tam roboty, tak majú jasné farbičky, kým mestá kde sú automobilky budú čierne a budú mať poprdeli nonstop.

  Ďalej by mohla vláda riešiť aj tzv.dopravné čipové karty, lebo trčať máme doma „home office“, ale nabité jazdy sa neprenášajú z mesiaca na mesiac v lockdowne. Ale len sa kumulujú a kumulujú ak nechcete aby prepadli.

  • „Nekumuluj – resetuj!“

   Toto je len prechodná fáza – v prípade nepodmieneného príjmu majú ľudia fasovať digitálne kredity na konkrétne obdobie – ak ich nevyčerpajú – prepadnú im.
   Základ je – zlikvidovať akékoľvek úspory a tým zvýšiť odkázanosť. Na tieto detaily debili nemyslia.

   To jazdné zatiaľ udržiava dopravcov pri živote – tak nebuč. Ja keď som bol mladý stredoškolák – vyvážal som sa poloprázdnymi električkami kvôli baleniu dievčat. Lenže lenže – po čase som zistil, že toto robia aj mestskí buzeranti – a bolo po vyvážaní.

   • Ja keď som bola mladá stredoškoláčka – chodila som pešo lebo v autobusoch chodili baliči dievčat. Teraz sú autobusy poloprázdne a baličov ani buzerantov nieto.

    • Navrhujem – celonárodnú púť na popravu tejto vlády – som pripravený prejsť pešo cca 100 kilákov. Starenky cestou nebalím.

  • Nikto nie je nakazeny,lebo ta hnusoba,ako to vravi masovy vrah Islamovic,nebol dokazany testom,Koch postulates,

 10. https://www.naturalnews.com/2021-02-03-new-flu-season-covid-is-the-flu-reclassified.html
  What happened to “flu season?” In the age of COVID, “the flu” has been reclassified as coronavirus, says epidemiologist
  Čo sa stalo „chrípkovému obdobiu?“ V dobe COVID, „chrípka“ bola preklasifikovaná ako koronavírus, hovorí epidemiológ

  • odkazujem mu „dobré ráno pán epidemiológ !!! … to vieme už od októbra od obvodných lekárov.“

 11. konečne chrabrý starosta !! …kiežby sa k nemu pridali viacerí..
  Branislav Becík, starosta obce Dvory nad Žitavou, verejne vyhlásil, že vypovedá poslušnosť súčasnej vláde. Obyvateľom to oznámil videom na sociálnej sieti. Becík povedal, že končí so skríningovým testovaním v obci. Považuje ho za nezmyselné, pretože „vystavuje riziku zdravých obyvateľov“.

  „Naša samospráva začína od dnešného dňa pracovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli,“ povedal Becík. Od pondelka chce otvoriť materské školy, rozbehne verejné obstarávanie na rekonštrukciu ciest a chodníkov, prípravu podkladov na rekonštrukciu kultúrneho domu…

  „Začíname sa opäť venovať tomu, od čoho tu samospráva je. Odmietam a zároveň vypovedám poslušnosť vláde, ktorá si z nás urobila trhací kalendár,“ dodal Becík.

 12. https://www.naturalnews.com/2021-02-02-aussie-scientists-cast-doubt-on-astrazeneca-vaccine.html
  Aussie scientists cast doubt on low-efficacy AstraZeneca coronavirus vaccine
  Austrálsky vedci spochybňujú korona vakcínu od AstraZeneca kvôli je nízkej účinnosti.

  • AZ idú u nás očkovať kritickú infraštruktúru a chronicky chorých 55r. ..asi preto že má len 8% účinnosť tá vakcína

 13. https://www.naturalnews.com/2021-02-02-aborted-fetal-tissue-coronavirus-vaccines-spike-proteins.html
  MEDICAL CANNIBALISM: Aborted fetal tissue is routinely used in coronavirus vaccines to “code” spike proteins
  MEDICÍNSKY KANIBALIZMUS: Potratené fetálne tkanivo je bežne používané v korona vakcínach „kódovať“ spike (hrotové) proteíny

 14. V Německu čím dál více politiků podporuje schválení ruské vakcíny.

  Že by Evropská unie schválila vakcínu Sputnik urychleně? Je to možné. I přes počáteční výhrady sílí hlasy v Německu – volají po nasazení preparátu. Například ministr zdravotnictví Jen Spahn požaduje, aby preparát schválila evropská léková agentura EMA.

  Podle Spahna, pokud je očkovací látka účinná a bezpečná, může při zvládání pandemie samozřejmě pomoci bez ohledu na to, kde byla vyrobena. Evropská léková agentura však postupuje při schvalování vakcín pomaleji než orgány v USA či Velké Británii.

  Schvalovací procesy pak nepřímo kritizoval i bavorský premiér Markus Söder, který právě apeloval na co nejrychlejší posouzení ruské a čínské vakcíny. Podle něj – budou-li bezpečné a účinné, měly by být schváleny i v Evropské unii.

  O vakcíně pak již dokonce společně jednali ruský prezident Vladimir Putin a kancléřka Angela Merkelová. Přes všechny politické názorové rozdíly je podle nich možné spolupracovat v humanitární oblasti.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/V-Nemecku-cim-dal-vice-politiku-podporuje-schvaleni-ruske-vakciny-652585

Pridajte komentár

*