Korčok je vážna bezpečnostná hrozba. Z jeho vyhlásení je jasné, že by neváhal poslať slovenských synov zomierať na ukrajinský front. Preto sa nikdy nesmie stať prezidentom!

Zbavte sa črevných parazitov pomocou týchto ingrediencií


Print Friendly, PDF & Email

Zbavte sa črevných parazitov pomocou týchto ingrediencií

Len pomyslenie na to, že vo svojich črevách máte hnusné červy, by malo stačiť na to, aby ste znovu prehodnotili svoje nesprávne stravovacie návyky.

Tým, že budete jesť potraviny, ktoré parazity milujú, ich ešte viac podporíte. Uberajú vás o živiny, ktoré prijímate vo svojej strave.

Je pravda, že existujú lieky, ktoré zaženú tieto červy von.

Avšak, ako to býva pri väčšine liekov, ich užívanie prináša množstvo vedľajších účinkov. Našťastie je možné, aby ste sa zbavili týchto parazitov pomocou rôznych prírodných metód.

Jednou z nich je denný príjem niekoľkých lyžíc antiparazitického prostriedku, ktorý si jednoducho pripravíte len z dvoch ingrediencií, ktoré si môžete kúpiť v supermarkete.

Predtým, než vám predstavíme tento prírodný prostriedok, povedzme si niečo o parazitoch a všetkých nepriaznivých účinkoch, ktoré prinášajú.

Tým, že sa dozviete všetky skutočnosti, budete mať jasnejšiu predstavu o tom, prečo by ste sa mali týchto parazitov zbaviť čo najrýchlejšie.

Parazity sú organizmy, ktoré žijú v inom organizme, ktorý nazývame hostiteľom. Tieto parazity majú tendenciu využívať mnohé živiny v tele svojho hostiteľa.

V skutočnosti je vzťah medzi parazitom a jeho hostiteľom len jednosmerná ulica! Existujú mnohé parazity, ktoré môžu žiť vo vašom vnútri. Niektoré z nich môžu dokonca žiť na vás, ako je to v prípade vší.

Avšak, červy žijúce v črevách sú jedny z najbežnejších parazitov u ľudí. Vezmite na vedomie, že niektoré z nich môžu tiež žiť aj niekde inde – v krvi, svaloch, nervoch, mozgu, pečeni, srdci a pod.

Bez ohľadu na to, kde sa vyskytujú, jedna skutočnosť je istá: parazity určite nie sú vítané!

Prírodná liečba osteoartritídy

Slabosť, únava, nadúvanie, plyny – tieto a ďalšie príznaky sú len niektoré, ktoré sa u vás môžu prejaviť, keď máte červy v črevách.

Najlepší spôsob, ako zistíte, či tam sú, alebo nie, je, že ich uvidíte u svojho všeobecného lekára. Prítomnosť týchto parazitov môžete potvrdiť pomocou niekoľkých jednoduchých laboratórnych testov.

Potom, ako sa ich prítomnosť potvrdí, vám lekár predpíše lieky, ktoré sú určené na usmrtenie všetkých nevítaných organizmov vo vašich črevách.

Avšak, to neznamená, že vás parazity nebudú obťažovať. Je dôležité, aby ste si dávali pozor na to, čo jete. Najrýchlejší spôsob, ako dovolíte týmto červom žiť vo vašom vnútri, je konzumovať potraviny, ktoré sú kontaminované.

Dobrý nápad je, že sa rozhodnete pre zdravú výživu. Mali by ste preto obmedziť príjem sladených potravín, pretože tieto parazity milujú cukor.

Okrem toho je obmedzenie cukru vo všeobecnosti prospešné pre vaše zdravie. Pomôže vám to znížiť riziko srdcových ochorení, cukrovky, obezity, chronických zápalov a mnohých iných zdravotných problémov.

Recept na antiparazitický prostriedok

Ingrediencie

  • 10 g sušených klinčekov
  • 100 g ľanových semienok

S mlynčekom rozmeľte obe suroviny na prášok. Okrem toho, že si ho pripravíte bez problémov, je veľmi účinný v tom, že zaženie tieto parazity preč z vašich čriev.

Musíte si len vziať pár lyžíc tohto prášku v dopoludňajších hodinách po dobu 3 dní. Na ďalšie 3 dni si dajte pauzu, a následne pokračujte v užívaní ďalšie 3 dni. Cyklus je potrebné vykonávať celý mesiac.

Tento prášok si môžete posypať na svoje raňajkové cereálie alebo ho zmiešať v pohári mlieka.

Rada na záver

Ak Vám uvedený recept nevyhovuje, vyskúšajte schválený najpredávanejší anti-parazitický a proti-plesňový preparát na trhu s klinicky testovaným zložením, ktorý si môžete zakúpiť TU. Dosahuje až 90% účinnosť pri odstraňovaní parazitov a mykóz z črevného traktu. Niekoľko tisíc spokojných zákazníkov je overením vysokej kvality tohto jedinečného prípravku.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net, Zdroj: healthdigezt.com

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Dobrý deň, chcela by som vedieť, že či je táto dávka na črevné parazity na jeden mesiac alebo len na tri dni?????? Ďakujem

  2. Ak chcete zvýšiť účinok tohto prírodného prípravku, pridajte doňho 1 až dve kávové lyžičky škorice (najlepšie cejlónskej). Kvôli ľanovému semienku je lepšie namlieť túto dávku aspoň na dvakrát (kvôli oxidácii).

    • Dobry den nevedela som na dopátrať k názvu a dostupnosti lieku na ničenie parazitov .mozem porosit info ? Ďakujem

  3. Pani Zaneta dopatrala ste sa nazvu toho vyrobku.dakujem

Pridajte komentár

*