Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Kanada zavádza systém sociálnych kreditov. Bankové účty občanov budú prepojené so skóre poslušnosti


Print Friendly, PDF & Email

Kanada zavádza systém sociálnych kreditov. Bankové účty občanov budú prepojené so skóre poslušnosti

(Ethan Huff, Natural News) Kanada aktuálne implementuje nový systém nazývaný „otvorené bankovníctvo“, ktorý prepojí bankové účty občanov s novým systémom hodnotenia sociálneho kreditu.

V dôsledku protestov kamionistov počas pandémie covidu a ďalších podobných protestov proti „pandemickej tyranii“ v Kanade režim Justina Trudeaua sa podujal zradikalizovať národný bankový systém, aby bolo pre občanov oveľa ťažšie vyjadriť svoj hlas proti politickej svojvôli.

Zástancovia bankovej paradigmy spojenej so sociálnym kreditným skóre tvrdia, že vďaka tomu budú kanadské banky „inkluzívnejšie“, čo im umožní jednoduchý prístup k údajom klientov na požiadanie a zároveň budú môcť navzájom zdieľať informácie.

Partnerský projekt Svetovej banky s názvom Open Banking Excellence (OBE – excelentnosť otvoreného bankovníctva), ktorý vznikol vo Veľkej Británii, sa momentálne hrdo chváli tým, že začlení skóre sociálneho kreditu do bankových informácií ľudí v Kanade.

Kanaďania pravdepodobne dostanú digitálnu hotovosť a digitálnu identitu v jednotnom systéme na štýl „všetko v jednom a inkluzívnom mieste“.

„Pôjde o spravodlivejšiu, inkluzívnejšiu a otvorenejšiu spoločnosť,“ povedala zakladateľka projektu OBE Helen Childová, pričom dbala na to, aby použila všetky populárne módne slová a jej projekt tak znel ako splnený sen pre celý svet.

(Súvisiace: Organizácia Spojených národov (OSN) spúšťa „Globálny digitálny pakt“, aby vytvorila globálny systém hodnotenia sociálnych kreditov pre každého.)

Smerovanie k bezhotovostnej spoločnosti

Je znepokojujúce, že projekt OBE pôsobí už v približne 40 rôznych krajinách a tvrdí, že jeho cieľom je „vytvárať výnimočné platformy a obsah, ktorý podporuje zdieľanie znalostí, nové myslenie a partnerstvá v rámci odvetvia – čo je katalyzátorom prijatia otvorených financií a údajov pre lepšiu finančnú inklúziu naprieč celým svetom“.

Childovej používanie termínu „otvorená spoločnosť“ je znepokojujúce aj preto, že ide o ideológiu, ktorú presadzuje medzinárodný miliardársky oligarcha George Soroš. Znamená to otvorené hranice, už žiadne väzenia a nekontrolovateľný zločin bez trestu – teda „progresivistické“ zmeny pre celý svet.

Ako prinútiť Kanaďanov a ostatných ľudí na celom svete udržiavať svoje vysoké skóre sociálneho kreditu, aby mohli nakupovať a predávať, čo predstavuje tú „inkluzívnosť“ a „férovosť“, zostáva neznáme.

Predstavitelia projektu OBE a ďalší zástancovia uvedeného konštruktu o týchto detailoch nikdy nehovoria.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Poháňa to finančnú inklúziu,“ je všetko, čo Childová o schéme povie. „Je to demokratizácia údajov.“

Z toho všetkého jasne vidíme, že Childovej zjavne ide o zisk, ktorý táto schéma zberu údajov pridá do jej finančných zásob. Údaje, ktoré jej skupina zhromažďuje, aby nimi naplnila skóre sociálneho kreditu, sa stávajú cenné v čase, keď svet upadá do bezhotovostnej priepasti.

„Neexistuje jednoduchší spôsob, ako ovládať masy, ako kontrolovať ich prístup k peniazom a ich schopnosť nakupovať, obchodovať a voľne sa pohybovať,“ varuje portál Slay News.

Kanadská tlač bez zahmlievania vysvetlila, že jedna z najväčších oblastí rastu vo finančnom sektore má čo dočinenia s úverovým hodnotením:

„V rámci otvoreného bankovníctva by veritelia mohli priamo pristupovať k bankovým údajom jednotlivca, takže by sa mohli pozerať za hranice kreditného skóre. Spotrebitelia by mohli svoje finančné údaje použiť aj na budovanie svojho kreditného skóre, napríklad preukázaním spoľahlivých a včasných platieb nájomného.“

Inými slovami, cieľom je posúdiť niečo, čo presahuje len solventnosť človeka, aby sa určilo, či je hodný podieľať sa na novej globálnej ekonomike, ktorú pre nás budujú globalisti.

Záver

Majte na pamäti, že Kanada je neslávne známa v stíhaní „nenávistných“ prejavov. Možno si len predstaviť, ako ľudia uznaní vinnými zo spáchania čohokoľvek „nenávistného“, budú mať ovplyvnené ich skóre sociálneho kreditu. To im potom znemožní účasť na čomkoľvek, čo súvisí s obchodom a financiami.

Stalo sa to počas protestov kamionistov, keď im vláda nechala zablokovať bankové účty a stane sa opäť, keď projekt OBE zavŕši budovanie svojich „inkluzívnych“ finančných schém.

Ďalšie súvisiace správy o presadzovaní systémov hodnotenia sociálneho kreditu nájdete na stránke Tyranny.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pavel Smutný

  Nieco o liberalnej propagante a boji s nou,..ale aj ID,..QR kodoch,.. https://www.facebook.com/paul.sad.73/videos/3732190360379850

 2. Pavel Smutný

  Nieco o liberalnej propagante a boji s nou,..ale aj ID,..QR kodoch,.. https://www.facebook.com/paul.sad.73/videos/3732190360379850 RNDr. Pavel Smutný

 3. Potřebují ten svůj podkopaný systém vypínat postupně. Nemůže se to zhroutit celé najednou. To by se ti lichváři a jejich poskoci učili létat z oken těch svých bankovních domů.

  • Moralka a svedomie su klucove v kazdej oblasti. Treba sa zbavit psychopatov v politike a nie len tam!
   https://akw.sk/treba-upratat-vo-vede/ !!!

   • Tak! Ešte aj tých symbolických maniakov anglických trávnikov! Mánio depresívna obsedancia – mať všetko pod kontrolou! Normálny Vietnamec či Číňan by tam nasadil kapustu a kaleráby, aby mal čo žrať! Ale „my všetko a všetkých si kúpime!“ – židáci! A keď vidím, ako toho debila suseda ťahá ako debila kosačka – a on je šťastný, že ho to ťahá – ja to tlačím – predtým som kosil 15 rokov ručne ako otrok – a bol som zdravý. Čas.

    Mayovia neboli psychopati a údajne vykapali na pestovanie kukurice – nie kvôli GMO, ale pretože neudržiavali hĺbku humóznej vrstvy – inými rastlinami. Akú hĺbku humóznej vrstvy udržiava debil s 8 cm trávnikom?! Psychopata poznáš podľa dokonalosti jeho záhrady. O. i.

    9 minút pre debila, ktorý nestrávi ani tých 9 minút, aby prestal byť debilom!

    https://www.youtube.com/watch?v=EtqHYF-8N50
    Revoluce jednoho stébla slámy – Masanobu Fukuoka – YouTube
    Co můžeme přestat dělat ještě dnes? Kniha o zemědělství, která není jenom o zemědělství. Originální dílo japonského farmáře je manifestem nebojování proti př…

    Ale veď enviromentálny debilizmus presadzuje debilná Grétk – genocídna vrstva – a to sa nevysmievam tým s Downovým syndrómom /“To done Down syndrome!“/ – pre mňa sú normálni – len iní – neškodia.

    Psychopata nájdeš podľa dokonalosti. Psychopati na Infovojne.bz dnes púšťali hudbu petržalského dílera drog, ktorý pásol svoju manželku /už je stará ku.va/.

 4. Už je najvyšší čas nakúpiť investičnú vodku, borovičku, um a aj slivovicu pre tých, ktorí nemajú slivky. O 5 rokov, za takýto investičný počin, už bude „žatva“ škaredých čierno-čiernych puntíkov 😀
  Už len vybrať tú najlepšiu značku v pomere cena-kvalita…

  …na rastlinné výluhy je asi najlepšia vodka, no mám veľmi dobré skúsenosti aj s bazovými kvetmi a domácou slivovicou……. po pol roku má buket ako kvalitné nesírené víno….

  • Ty sa teda vyznáš v tomto sorzimente Daniel len hladám význam medzi riadkami čo do obsahuje táto správa ked bude v obehu medzi spotrebitelmi°°

 5. Obhajca pravdy

  Vsetci ti ludia , ktori hlavne v dosledku svojej pohodlnosti platia v obchodoch ale aj inde len kartou alebo mobilom , a to konca aj ucty vo vyske par Eur , by si mali uvedomit , ze napomahaju presadeniu sa toho diabolskeho systemu . Neuvedomuju si , no casto si ani nechcu pripustit , a znovu opakujem hlavne kvoli svojej lenivosti , ze si pilia konar , na ktorom sami sedia …
  Je to smutne , no sme nepoucitelni a casto aj hlupi .

 6. Zaujímavý článok o kométe, objavila sa aj v r.1953, rok známy menou peňazí, keď ľudia behom pár dní prišli o svoje úspory.
  https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/zasa-je-tu-diablova-kometa-mame-bat-minule-priniesla-smrt-stalina-revoluciu-kube?utm_source=P1D&utm_medium=interlinkKS&utm_campaign=KS

 7. Bill Gates potvrdil, že digitální průkazy budou pro účast ve společnosti povinné

  https://aktax.cz/bill-gates-potvrdil-ze-digitalni-prukazy-budou-pro-ucast-ve-spolecnosti-povinne/

 8. Spěje to k fašismu . Doufám , že to sem nedojde . Fašistické svině začínají vystrkovat své špinavé pracky aby mohly ovládnout celý svět ! Nesmíme to dopustit !!!!

 9. Feudalizmu sa vracia v modno. šate!!!

Pridajte komentár

*