Britskému aktivistovi sa vyhrážali políciou za použitie hotovosti v bezhotovostnom supermarkete


Print Friendly, PDF & Email

Britskému aktivistovi sa vyhrážali políciou za použitie hotovosti v bezhotovostnom supermarkete

(Ramon Tomey, Natural News) Britskému aktivistovi hrozilo zatknutie za to, že použil fyzickú hotovosť na zaplatenie svojho nákupu v bezhotovostnom obchode s potravinami Aldi.

Portál WND informoval, že muž, identifikovaný ako Piers Corbyn, vstúpil do supermarketu Aldi v meste Greenwich. Tento obchod s potravinami funguje výlučne na smartónovej aplikácii Aldi, čo znamená, že všetky transakcie sa vykonávajú elektronicky a v obchode neexistujú žiadne pokladne.

Piers Corbyn je starší brat Jeremyho Corbyna, ktorý v rokoch 2015 až 2020 viedol Britskú stranu práce (Laboristov). Pokúsil sa kúpiť balíček jahôd, ale obchod fyzickú hotovosť, ktorú poskytol na zaplatenie, odmietol.

Piers napriek tomu nechal peniaze na pulte a vyšiel z obchodu. (Súvisiace: Rakúšania odmietajú digitálnu menu, požadujú „právo na hotovostné platby.“)

„Ponúkam presne tú správnu sumu peňazí. Platím zákonným platidlom,“ povedal.

Piers vyzval zamestnancov v obchode Aldi, aby si vzali jeho platbu vo výške 1,90 £ a obišiel zablokovaný východ z obchodu. Zamestnanci obchodu po ňom kričali, že polícia je už na ceste.

Zatiaľ čo jeho kaskadérsky kúsok bol zachytený na videu, nie je známe, či bol Piers – oddaný kritik vakcín a lockdownov počas pandémie Covid-19 – skutočne zatknutý. Metropolitná polícia pre denník Daily Mirror uviedla, že 30. a 31. júla nedostala od supermarketu Aldi v Greenwichi kvôli žiadnym incidentom žiadne telefonáty.

Tu si môžete pozrieť video z celého incidentu:

„Či už ste fanúšikom Piersa Corbyna, alebo nie, určite má pravdu o nebezpečenstvách, ktoré predstavuje štát dozoru a jeho prebratie kontroly nad našou menou. Pre všetkých milovníkov slobody by toto celé malo predstavovať jasné NIE,“ komentoval situáciu Warner Todd Huston z Western Journal.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Vďaka digitálnej mene vláda bude vedieť, kde sa nachádzate, kedy míňate, koľko míňate a čo kupujete. Takéto informácie je možné použiť na okamžité vystopovanie a kontrolu nad tým, čo máte povolené robiť a vlastniť.“

Podľa BBC bol bezhotovostný obchod s potravinami Aldi v Greenwichi, ktorý Piers navštívil, otvorený začiatkom roku 2022.

„Zákazníci si môžu stiahnuť aplikáciu Aldi a po opustení obchodu im bude automaticky naúčtovaná suma za nákup,“ uviedol supermarket. „Séria hi-tech kamier sleduje zákazníkov počas celej doby nákupu.“

BBC tiež poznamenala, že obchod Aldi v Greenwichi tiež kontroluje, či ľudia nakupujúci alkohol sú plnoletí. Kamery v obchode využívajú technológiu na odhadovanie veku tváre, aby „skontrolovali, či sú starší ako 25 rokov“. Ľudia, ktorí túto technológiu nemôžu alebo sa rozhodnú ju nepoužívať, stále majú možnosť dať si overiť svoj vek zamestnancom obchodu.

Maloobchodná expertka Natalie Berg predpovedala, že bezhotovostné nakupovanie, ako to, ktoré dnes vidíme v supermarkete Aldi v Greenwichi, bude len rásť.

„Maloobchodníci sa pretekajú v tom, kto ponúkne čo najlepší zážitok v obchode. V maloobchode sa platenie „bez dotyku“ stalo novým normálom,“ povedala. „Amazon bol hlavným katalyzátorom tohto trendu a pandémia Covid-19 to skutočne urýchlila.“

Záver

Corbyn zamestnancom obchodu povedal, že zaplatil pomocou zákonného platidla na tomto dystopickom mieste a potom začal jahody konzumovať.

Ide o ukážkový príklad, ako sa rozvracia bezhotovostná spoločnosť globalistov – pokojnou občianskou neposlušnosťou, nedodržiavaním pravidiel a výsmechom.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuz mal sa poradit s pravnikom, ci zakony dovoluju v sucasnej dobe obchodnikom odmietnut hotovostnu platbu v narodnej mene. A potom brutalna zaloba!!! Ludske prava, ustava, zakony… 🤔

 2. Covid to skutočne urýchlil, lebo z „hygienických“ dôvodov sa ľuďom vsugerovalo, že aj peniazmi (platbou v hotovosti) sa prenáša covid. A tak namiesto bankoviek sa čoraz viac vyťahovali plastové kartičky. Veď čo by človek neurobil pre svoje zdravie. A mnohí začali tiež uprednostňovať samoobslužné pokladne, aby sa vyhli kontaktu s predavačkou/predavačom.

  • To je úplne v prdeli s tým, že „aby sa vyhli kontaktu z predavačkou“ :(. Ja si vždy odstojím radu k pokladni kde je predavačka/predavač aj keď mám v košíku len minimum a pôsobím medzi veľkými nákupmi ako čierny pasažier. A keď z diaľky na mňa jedna zo štyroch predavačiek u samoobslužných pokladníc prstíčkom ukazuje „poď, poď“ tak ja zasa na ňu, že “ nie, nie“.
   A ona, potom že prečo nie? A ja že lebo chcem aby ma obslúžil človek – lebo keď som u tých robotických pokladníc tak si v tú chvíľu pripadám odlúčený/odrezaný od ľudí a nieje mi to príjemné. Ešte nikdy ma za to potom žiadna predavačka neodsúdila, nekritizovala. Predavačka u pokladne je pre mňa príjemným ukončením nákupu – chcem sa k nej s nákupom blížiť, platiť jej a povedať „dovi“. A to mi u tých elektronických pokladníc chýba.
   Aj za podvodkovidu som radšej odstál šóru než ísť k tým ohavnostian.

   • Ste super len skoda ze chodite do nadnarodnych retazcov( podla popisu dedukujem). Ja chodim do lokalneho nitrianskeho retazca a tam ziadne samoobsluzne pokladne nie su. A na normalnych pokladniach cakam vzdy menej ako v kaufe a pod. A nebludim po obchode ako bludny holandan, lebo obchod neustale premiestnuje polozky aby som „bludil“. Dokazem nakupit za par minut vacsijou slovenske potraviny na cenovej urovni Liidla. Ak chodite do nemenovaneho anglickeho retazca, tam su ceny vyrazne vyssie a tych par „akciovych“ viazu na zber udajov cez vernostnu kartu( ktore potom predavaju dalej). Ja mam sice iba 0,5% zlavu na kartu ale ta karta je iba ciarovy kod a ziadne udaje nezbiera. A pri urcitej vyske nakupu mam este kavu alebo caj zdarma( to rad darujem predavacke).

    • Ja žiadne karty nemám. Do Teska nechodím hlavne kvôli tomu, že všetky zľavy sú na kubkart, ktorú nemám a dvakrát som vysvetľoval mladej dievčine, ktorá stála pri vstupe a ponúkala mi klubkart, že ja by som aj kartu bral ale svoje údaje im nechcem dať – že je toho dosť čo by som im mal dobrovoľne o sebe prezradiť – i keď majú na to technológie aby o mne zistili skoro všetko. A uznala to aj ona, že je to také divné s tými údajmi ale že to tak už je. A tak ma prestala lákať na kartu a úplne v pohode sme sa rozlúčili a zamávali si pápá a dovi. Do kaufu chodím len na 50 a viac percentné zľavy – vytypovaný tovar – napr. lopty, pracovnú či inú obuv alebo občas kúpim sušené rajčiny a olivy u pultu a utekám von. Výnimočne kúpim koleno keď je za 1.80€/kg a urobím z neho guláš. Proste som na tie extrémne zľavy ale nie na všetok tovar. Zľava 30 percent – to je pre mňa ešte malá zľava. Keď som cca pred 20 rokmi robil s manželkou v UK tak som chodil do Teska hodinu pred záverečnou – to bola posledná šanca pre mnohé výrobky a zľava na ne bola tých 60 min až 90 precent.
     Za minimum som kúpil plné tašky tovaru a hlavne také, ktoré by som si nikdy bez zľavy nekúpil. Keď som taký luxus priniesol „domov“ – na podnájom a ukázal manželke čo mám tak som si pripadal hrdo ako keď malý Miško z „Čenkovej deti“ priniesol súrodencom a mamke darované jedlo od pacientov z neďalekého sanatória – bol som hrdina:).
     Niečo kúpim v Lidli ale väčšinu mäsa kúpim u miestneho mäsiara a niekedy robím aj huspeninu – ktorú považujem za zdravšie jedlo než väčšina mäsových jedál.. S obchodmi to mám rozdelené – kupujem aj v reťazcoch v dvoch mestách a v troch dedinách v malých súkromných obchodoch – aby som im dal zarobiť a nejako – keď už len svojou prítomnosťou a kúpeným jedným chlebom udržoval infopole/energopole prevádzok, ktoré považujem za dôležité podporovať – to vždy keď idem autom z práce domov.
     Ale keď ma nejaká predavačka alebo nejaký predavač nejakého súkromného obchodu svojim prístupom či chovaním riadne naserie tak tam už nechodím aj keby dával zľavy 99 percent – nech si trhne.

     • Ach tie zľavy len keby boli a my sme si nakúpíli +++ do chladničky trohu tej zásoby)

     • „Boža“, v UK som makal aby som nemusel brať hypotéky keďže mi chýbali Sk lebo som chcel predať byt a kúpiť dom a väčší pozemok.
      Tamojší život, kultúrny mix a spoločenský život som neriešil a nevedel som si predstaviť ako by som sa tam mohol „zakoreniť a žiť tam nastálo ako niektorí Slováci, pretože žiadna pravda tam neexistuje a existuje tam len mix všetkého – bordel – i keď pár skutočne normálnych bielych angličanov som tam poznal.
      Ale inak každý je tam každému ukradnutý – keď sa láme chlieb ale aj keď sa neláme. Nejak som to tam musel vydržať.
      Buď som tam čítal, knihy, počúval čisto SK/CZ hudbu, nakupoval jedlo a chodil do práce 8 potom 10 potom 12 a nakoniec 14 hodín denne. No a potom tradá domov z tej špinavej zatuchnutej diery! Ale k ľuďom som sa tam správal dobre a úctivo – trebárs aj k lenivým turkom a balkáncom alebo k bezdôvodne prehnane hrdým angličanom.
      Aj k vychcaným, provokujúcim a povyseneckým čecháčkom som sa vedel správať ale k väčšine Slovákom moc nie pretože tí jediní si tam robili navzájom zle – oni vo väčšine jeli stále na vlne individualizmu a potápali jeden druhého – rovnako ako to robia na Slovensku v nadnárodných firmách.
      Tie zľavy som tam bral všetkými 5 timi i keď ony sami sú prejavomb a dôkazom chorého systému.
      Šetril som a neutrácal a na tých výpredajoch v potravinách som veľa ušetril. Predsa to bolo jedlo ako každé iné, neotraávil som sa.
      Každopádne je neuveriteľne že v EU sa za ročne likviduje pokiaľ sa nemýlim 800.000 ton potravín za rok. To je úplne v…ani neviem kde!
      Trebárs aj u nás by mohli dať 75 či 90 percentné zľavy na výrobky v posledný deň pred vypršaním trvanlivosti.
      Ešte som si všimol, že ľudia sa aj hanbia kupovať výrobky v zľave s červeným či oranžovým štítkom ale keď vidia, že ich niekto berie do košíka tak sa osmelia a berú aj oni.
      To sa mi už moc krát stalo, že keď som dával výrobok s oranžovým štítkom tak až potom sa navoňaná panička či pán osmelil, vzal ho tiež a rýchlo šup s ním do košíka a rýchlo preč. Na nič je, že stále viac zliav bje viazaných na clubkarty a pod.
      Už ma aj z rodiny lámali jak strašne moc je to výhodné – te karty ale ja som sa krútil ja červík aby som im naznačil v čom je nebezpečie, ničím ich neurazil a aby som nevyzeral ako záhadný podivín či idiot keďže je všetkým „jasné“, že sa s klubkarty plynú len samé výhody.

     • Huspenina je velmi zdrava aj na KLBY

   • Predavacke asi nedochadza, ze takym pristupom bude coskoro bez prace… len nech navadza na samoobsluzne miesta, platby kartou a pod. sracky ! Dobry priklad nemysliacej ofce!

    • těch co půjdou dobrovolně do digitálního koncentráku bude hodně, většina z důvodu pohodlí jako je – platba přes mobil, internetbanking, nemuset nosit u sebe peněženku nebo hotovost,…
     Plno lidem nedochází k čemu toto směřuje a ještě tomu jsou nápomocni a také odmítají diskuyi, důkazy,…
     Otázkou je jak moc velký bude nátlak v československu pro zavádění digitální měny a dalšího digitální ho koncentráku…
     banksteři mohou vydat nové směrnice na jejichž základě budou prosazovat digitální měnu – viz články z jiných kontinentů a států.

     • Nuž u Vás sa pripravuje rýchle zavednie eura a ECB zase pripravuje rýchle zavedenie digitálnej meny. U nás budú voľby, uvidíme nakoľko sa IM ich podarí cez korešpondenčné hlasovanie a firmu ASET zmanipulovať… USA idú s dolárom do zabudnutia a so sebou zoberú aj euro… a to bude sprevádzať vysoká inflácia ako ideálna príležitosť za zrušenie hotovosti… Uvidíme, kedy prestanú centrálne banky nakupovať zlato a aké vyhlásenie pripravuje BRIKS, ktoré má byť vraj prevratné… takže uvidíme čo zaznie z v Juhoafrickej republike…
      A ešte bonbónik na záver: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/to-je-bomba-zamestnanci-pfizeru-dostali-jinou-vakcinu-nez-bezna-populace/ !

     • XXL – pětidemolice chce zavést euro do roku 2030nebo i dříve…

  • operation covid,velmi uspesna,pre global cabal

 3. Já zase už nikdy nechodím do restaurací a obchodů, kde mě nepustili, protože jsem neměl očkovací QR kód. Mám svůj blacklist a white list a ten jsem dosud nikdy neporušil.

 4. Prave jsem dostal zpravy ze Pfizer Moderna ma jiz vyvinute nove BOOSTER vakcinace na neco co pry bude teprve existovat az sa ochladineb dokoncr v 2024
  Diskutuje se proKOHO vakcinace budou dobrovolne a Jake typy pro koho jiz povinne

  Pamatujte profet Mohamed nam MUSLIMUM Mormonum vse toto zakazuje the in TX

 5. Lieky proti ochoreniu COVID-19 budú podávať mačkám na Cypre, pretože sa medzi nimi vyskytla epidémia ochorenia infekčná peritonitída mačiek (FIP).
  hlavnespravy.sk nazivo

  že by byli na kypru přemnožené kočky?

  • https://www.postoj.sk › 135471 › cyperske-macky-dostanu-liek-na-covid-siri-sa-medzi-nimi-epidemia
   Cyperské mačky dostanú liek na covid, šíri sa medzi nimi epidémia
   pred 1 dňomLieky proti ochoreniu COVID-19 budú podávať mačkám na Cypre, pretože sa medzi nimi vyskytla epidémia ochorenia infekčná peritonitída mačiek (FIP). TASR prevzala štvrtkovú správu z tlačovej agentúry DPA. Ide o vírusové ochorenie spôsobované mačacím koronavírusom (FCoV), ktorý sa vyskytuje po celom svete. Nie je prenosný …
   —————————————
   Tu ide o to, že exozóm – výlučky – majú charakter typický pre tzv. „koronavírus“ – čo je hovadina v zmysle existencie akéhosi organizmu schopného sa množiť! Žiaden koronavírus neexistuje – len korona výlučky!

 6. Ekonomicky kolaps sa nezadrzitelne blizi, BRIKS pripravuje tento mesiac zavazne vyjadrenie a mainstream sa ako panickovia prikazili tvari ako mrtvy chrobak! Hypoteky, inflacia rastu a centralne banky besne nakupuju zlato, kym je lacne… Kedy to praskne?
  https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/fiskalny-upadok-ameriky-neda-zastavit-coskoro-ju-bude-nasledovat-zvysok-sveta?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=trend_topbox&itm_position=6

 7. sklerotik

  No ze clanek je tak prapodivnej a video nic nerika je jasny zamer a cil autora. Nesmyslnost pouzivani mobilu s nejakou aplikaci je ujetina. Ja nemam ani mobil ani televizi ani radio a do obchodu vubec nechodim. Tak at se mladi lide laskave zamysli zda v tomto chteji zit. Protoze i oni jednou zestarnou a pokavad ot jeste jde zblbnou vic nez je jim mila a na plesce uz si ani vlas nevyskubnou.

 8. Komentář Matouše:

  Je v dnešní době „Greendeal“ klíčovým slovem pro boj s klimatickou změnou, anebo synonymem pro ještě větší bussiness bohatých? 🤔

  Podíváme se trošku na jejich podnikání, na příklady lodí s banány, s ropou a především na kontejnerové společnosti i s jejich tajemstvím výhodného obchodu s plavbou pod výhodnou vlajkou.
  necelých 48 minut
  https://otevrisvoumysl.cz/green-deal-superbohatych-lodni-doprava-a-jeji-temne-stranky/

 9. jakou má asi tento obchod tržbu. Je vidět, že s tím asi každý nesouhlasi?

 10. A pokusné ovečky se nenašly pouze v Evropě. Také systému velmi poslušný falešný brazilský prezident Lula, který záhy po nástupu zavedl tvrdou cenzuru, povinné covid očkování a omezení opozice, se rozhodl, že občany země, ve které zřejmě díky pomoci CIA vládne, poskytne pro podobný experiment s CBDC.

  Pilotní projekt Real Digital od Brazilské centrální banky tak nyní umožňuje zmrazení peněženek uživatelů a snížení zůstatků, na což vždy upozorňovali „konspirační teoretici.“

  V důsledku toho vývojáři zjistili, že digitální měna umožňuje uživatelům zmrazit a manipulovat s jejich peněženkami.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/pilotni-cbdc-ukazuje-ze-centralni-banka-ma-plnou-kontrolu/

  • to iste v Rusku,Moskva je uz Digitalne Mesto a bude 15 minutove mesto,tiez znova budu rusov PICHAT a to vsetkych,ti co riadia Ukrajincov,Rusov,su NENI Rusi,ani ukrajinci

 11. Jednoduchá

  …vďaka za inf. ….

Pridajte komentár

*