Strava a vitamíny ako liečba na akné – skúsenosť čitateľky

Print Friendly, PDF & Email

Veľmi sa chcem poďakovať za informácie, ktoré som našla na Vašej stránke. Po pol roku sa mi podarilo vyriešiť chronický  a dlhodobo nevyriešený problém s akné.

Našla som tu množstvo užitočných rád ohľadom stravovania a prísunu konkrétnych výživových doplnkov na môj problém.

Nepoviem asi nič prevratné keď spomeniem dve základné veci, ktoré mi pomohli.

Zbohom vysoký krvný tlak

Boli nimi vyvážená strava (v mojom prípade najmä snaha o udržanie zásadotvorného ph a vylúčenie niektorých druhov potravín, najmä mlieka, cukrov, živočíšnych tukov a pod.) a dlhodobá komplexná detoxikácia organizmu.

Spomeniem však jednu radikálnu vec, ku ktorej som sa dostala vďaka Vašej stránke a to, že som úplne vylúčila akékoľvek tepelne upravené tuky, pričom som ich nahradila iba kokosvým, ľanovým a olivovým (lisovanými za studena).

Za takú peknú pleť akú ju mám teraz v porovnaní s minulosťou to naozaj stojí za to! 🙂

Popritom užívam doplnky ako emulziu Vitamínu A a E, zinok, probiotiká vysokej potencie, zelené potraviny, vitamín C.

Celkovo tiež dbám na správnu životosprávu, dostatok slnka (vitamín D), pohyb (okysličovanie) a pod.

Som veľmi rada, že po takom čase, energie a  zbytočne vyhodených peňazí na niečo čo vôbec nefungovalo, som natrafila na ľudí a informácie, ktoré boli naozaj k veci a pozitívne mi v tomto zmysle zmenili môj život.

S pozdravom JanaPodobné články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

  1. Uz som chcel verit vasim clankom a potom baac zoznam odporucanych produktov s menom spolocnosti, ktore ich ponukaju. Skoda.

    • 🙂 Tento článok bol napísaný tuším v roku 2009. Zoznam odporúčaných prípravkov bol pridaný niekedy v roku 2012 pre tých, ktorí by mali záujem si ich zaobstarať lacnejšie, kvalitnejšie a na jednom mieste.

      Ale kľudne môžete začať obehávať lekárňe a zháňať si ich sám. Nikto vás nenúti nič kupovať. Prečo by sme ale neuľahčili život tým, ktorí o to majú záujem?

Pridajte komentár

*