Strava a vitamíny ako liečba na akné – skúsenosť čitateľky


Print Friendly, PDF & Email

Veľmi sa chcem poďakovať za informácie, ktoré som našla na Vašej stránke. Po pol roku sa mi podarilo vyriešiť chronický  a dlhodobo nevyriešený problém s akné.

Našla som tu množstvo užitočných rád ohľadom stravovania a prísunu konkrétnych výživových doplnkov na môj problém.

Nepoviem asi nič prevratné keď spomeniem dve základné veci, ktoré mi pomohli.

Boli nimi vyvážená strava (v mojom prípade najmä snaha o udržanie zásadotvorného ph a vylúčenie niektorých druhov potravín, najmä mlieka, cukrov, živočíšnych tukov a pod.) a dlhodobá komplexná detoxikácia organizmu.

Spomeniem však jednu radikálnu vec, ku ktorej som sa dostala vďaka Vašej stránke a to, že som úplne vylúčila akékoľvek tepelne upravené tuky, pričom som ich nahradila iba kokosvým, ľanovým a olivovým (lisovanými za studena).

Za takú peknú pleť akú ju mám teraz v porovnaní s minulosťou to naozaj stojí za to! 🙂

Popritom užívam doplnky ako emulziu Vitamínu A a E, zinok, probiotiká vysokej potencie, zelené potraviny, vitamín C.

Celkovo tiež dbám na správnu životosprávu, dostatok slnka (vitamín D), pohyb (okysličovanie) a pod.

Som veľmi rada, že po takom čase, energie a  zbytočne vyhodených peňazí na niečo čo vôbec nefungovalo, som natrafila na ľudí a informácie, ktoré boli naozaj k veci a pozitívne mi v tomto zmysle zmenili môj život.

Liečba osteoporózy

S pozdravom Jana

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Uz som chcel verit vasim clankom a potom baac zoznam odporucanych produktov s menom spolocnosti, ktore ich ponukaju. Skoda.

    • 🙂 Tento článok bol napísaný tuším v roku 2009. Zoznam odporúčaných prípravkov bol pridaný niekedy v roku 2012 pre tých, ktorí by mali záujem si ich zaobstarať lacnejšie, kvalitnejšie a na jednom mieste.

      Ale kľudne môžete začať obehávať lekárňe a zháňať si ich sám. Nikto vás nenúti nič kupovať. Prečo by sme ale neuľahčili život tým, ktorí o to majú záujem?

Pridajte komentár

*