Tento chlapec zomrel, šiel do neba a potom sa vrátil, aby nám povedal čo zažil


Print Friendly, PDF & Email

dolton-klinicka-smrt

Nebo je stav bytia.

V závere tohto článku sa nachádza video, ktoré je fascinujúce z tej perspektívy, že je za hranicou náboženstva, Ježiša či zosobňovania Boha.

Vo veku 3 rokov chlapec menom Colton zomrel po tom, čo mu prasklo slepé črevo a odišiel na miesto, ktoré mnohí ľudia nazývajú „nebo“. Potom sa znova vrátil do nášho sveta.

Ako hovorí, videl tam Ježiša, ktorý zletel k nemu dole a vzal ho cez svetlo do takzvanej „Trónovej komnaty Boha“.

Tam stretol zosnulého dedka svojho otca, ktorý mu rozprával o tom, ako zvykli spolu so svojim vnukom farmárčiť. Stretol sa tiež so svojou nenarodenou sestrou.

Keď o tom neskôr povedal svojej mame, bola z toho nadmieru užasnutá.

Nebolo totiž možné, aby po prebudení mal všetky tieto informácie, ak by skutočne nedošlo k stretnutiam, o ktorých sa zmieňoval.

Čo sa deje počas klinickej smrti?

To, čo sa stalo počas chvíľ, keď bol tento malý chlapec v klinickej smrti, nie je náboženský zážitok. Ide o niečo mimo našich zmyslov chápania.

Vaše okolie po smrti je odrazom vášho vedomia počas života.

Ak napríklad žijete v nábožensky založenej domácnosti, obklopení a konštantne v interakcii s náboženskými symbolmi či osobami, potom sa tieto myšlienky vryjú do vášho vedomia a odrazia späť k vám aj po smrti.

Vidíte to, v čo veríte. Ste silnými tvoriteľmi, viac než si myslíte.

Vedomie nekončí svoju existenciu po tom, čo fyzické telo zomrie. To, čo bude nasledovať, závisí na vás.

Prírodná liečba osteoartritídy

Mnohí ľudia neveria alebo nepochopia tomu, keď zomrú. Platí to zvlášť v prípadoch, keď ide o náhlu alebo násilnú smrť.

Pokračujú tak vo svojom bežnom živote, keďže ich fyzická realita vyplýva v prvom rade z ich mentálnej projekcie.

Je fascinujúce, čo uviedol Colton, že Boh zhromaždil známe a blízke osoby okolo neho, aby ho udržal pokojným.

Mnohí ľudia, ktorí zomreli a potom sa vrátili späť do života, potvrdili, že rodinní príslušníci ich privítali hneď po smrti. Nachádzali sa v prostredí, ktoré im bolo známe a príjemné.

Keď pochopíme, že všetko je v podstate jedna energia, potom idea Boha ako osoby je len projekcia z nášho vlastného vedomia.

Vedomie samotné je tvorené touto energiou. Neexistuje nejaký jej špeciálny stvoriteľ. Všetko, čo existuje, je touto energiou.

Tí z vás, ktorí viete anglicky, si môžete tuto pozrieť spomínané fascinujúce video:

Záver

Keďže tento chlapec vyrastal v rodine, kde jeho otec bol pastorom, čiže niekto veľmi napojený na myšlienku o Bohu, potom ten istý prúd vedomia pokračoval aj po jeho smrti. Bolo to pre neho niečo známe, kde sa cítil bezpečne.

My všetci sme jedna a tá istá energia, ktorá sa prejavuje v nekonečne a zároveň všetci sme jej tvorcovia.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pekná že to rozprávka.

  Žiadna klinická smrť nejestvuje,žiadne svetelné tunely a ďalšie podobné miesta,kde osoba nie je živa a nie je ani mŕtva.

  Existuje len život,alebo smrť a nič iné medzi tým.

  V Biblií je o tom dosť jasne napísané,že mŕtvi si už neuvedomujú vôbec nič a nevedia čo sa deje pod slnkom a všetko v nich zahynulo a tiež aj o tom že do nijakého nebíčka po smrti nikto nevystúpil iba jediný Ježiš.

  Ostatný ľudia čo zomreli predtým čakajú na veľkolepé vzkriesenie,ktoré podľa Písiem bude až posledný deň a je to veľmi logické, preto že ak by všetci boli už v nebi, potom pre koho a načo by bolo vzkriesenie?

  A naviac také malé 3 ročné dieťa si na také udalosti ako sú ich predkovia absolútne nemôže pamätať a už vôbec nič nemôže vedieť o svojej ešte nenarodenej sestre s ktorou sa určite stretne,ale až po vzkriesení…

  • To určite:) Svedkovia Jehovovi,vlastne Russelovi to sú ozajstní znalci Biblie:) Ale tej bludnej,Russelovej:) http://www.reformace.cz/zod/v-cem-svedkove-jehovovi-tragicky-bloudi-cislo-69

  • V Biblii sa píše, že Eliáš bol vzatý do neba.

   • Peter,
    v Biblii sa píše, že Eliáš bol vzatý do neba.

    Áno je to pravda,že Eliáš bol vo víchrici na ohnivom voze vzatý do neba, stojí to v písmach 2.Kráľov 2:1.

    Biblia rozlišuje viac nebičiek a v tom najnižšom atmosferickom lietajú nebeský vtáci ako o nich hovoria Písma.
    Iné ďalšie nebíčka sú vo vyšších sférach.
    Eliáš bol vzatý do neba z dôvodu ohrozenia jeho života Baalovými nepriateľmi.

    Podľa Biblie nikto nevystúpil do neba okrem Ježiša ako je to napísané v katolíckom preklade
    Štefána Porúbčana:,,Veď nikto nevstúpil na nebesá,okrem toho,ktorý zostúpil z nebies,Syn človeka.“

    Biblia nikde nepíše,že po smrti ľudia putujú do
    neba,alebo i to,že budú žiť v nebi či ich duše,ale že
    všetci spia v prachu zeme a čakajú na vzkriesenie.

    • Nie na bibliu sa tu treba odvolávať, ale na Raymonda Moodyho. Čital niekto kto tu oponuje článku, aspoň jednu z jeho úžasných kníh???

  • Lk 23,43 : „Amen, pravím ti, dneš budeš se mnou v ráji.“

   A nevidím důvod, proč by si to ten chlapec nemohl pamatovat. Koneckonců i my si pamatujeme silné zážitky, které jsme zažili ještě jako batolata. Proč by tedy on nemohl?

  • Erik Kotlar

   Dobry matros beres..ak neveris toje tvoja vec..neois sem somariny..idiot

 2. Kdo hledá, nalézá, každý, kdo prosí, dostává a kdo tluče, tomu bude otevřeno Mat.7,8. Dali jste si práci, vážení pisatelé, abyste skutečně hledali…? Poctivě sami sobě odpovězte!! Kdyby ano, našli byste odpověď a nepsali byste s takovou jistotou zmiňovaná tvrzení.
  Jen mě mrzí, vážený Badateli, že jsem byla informována, že, žel Bohu, si to vymyslel otec Coltona a po čase se k tomu přiznal. Knihu jsem četla v nemocnici jedním dechem a zjištění, že si příběh vymysleli, mě dost zklamalo….

 3. Ja osobne som zažil stretko s inou bytosťou, ale to svetlo a trblietky boli tak zvláštne, silné, plné lásky…. trochu sa bojím konfrontácie s *** čo zdochli kým ja žijem 🙂 peace.

 4. smiesny prud vedomia? 😀 ok – aspon mas velky zmysel pre humor vo svojom zivote. Ked ho popisejes takto.

  S tymto clankom suhlasim – vsetko v nasom zivote je len projekcia a preco by to malo byt ine aj po smrti?
  Pre vsetkych svetkov jehovovych a katolikov a moslimov a ostatne nabozenstva, ktore uz stracaju silu v tychto dnoch – kazdy clovek je BOHOM a je vysostnym tvorcom svojho zivota – ked toto pochopia ludia – bude tu vas vysneni RAJ aj bez vasich tkz. bohov.

  BTW – slovo VIERA ma zmenenu hodnotu a absolutne neznamena vo svojom zmysle to – co sa v dnesnych dnoch nim mysli.

 5. Ten chlapec hovorí, že sedel Ježišovi na kolenách a dvaja anjeli mu spievali. Stretol sa so svojimi blízkymi, dokonca so svojou nenarodenou sestrou. O tom vôbec nevedel, že jeho matka potratila. Takže aká projekcia. Sám bol prekvapený touto skutočnosťou.
  Zase niekto zoči-voči pravde mudruje, lebo mu to nepasuje do jeho vymyslenej projekcie.
  Ale takých vždy bolo a bude, len škoda, že sami nechápu a ešte aj iných pomýlia.

 6. Marian Tkáč

  Deti si vedia veľmi vymýšľať. A keďže to bol chlapec z tak veriacej rodiny do ktorého sa od narodenia hustili tie hlúposti, tak je možné, že si to takto premietol.

 7. pekný deň prajem mohol som pozorovať aký sme mi ľudia rôznorodý 100-ľudi sto názorov 1000 domén -100000-Náboženstiev alen 1 pravda- cesta- i život -Ježiš kristus

 8. Ťažko povedať či po živote niečo je ale ja tomu neverím, aby si 3 ročný chlapec pamätal takú vec, deti majú bujnú fantáziu, možno len videl to čo chcel vidieť.

 9. Článok sa mi páči…. klinická smrť je interakcia individuálneho a vesmírneho vedomia s návratom do pozemského tela človeka…ide o kvantovú synchronicitu a previazanosť podstaty života, zdravia a smrti človeka:
  Možno by bolo treba pozrieť do Nového zákona a kresťanského učenia do r.553 nášho letopočtu……

 10. Vážení, – víte moc se mi líbilo – a vztahuje se to prakticky na všechno,
  V televizi naši nejvyšší lékaři hovořili, že kdyby lidé četli Bibli, že by ušetřili spoustu času i peněz za námahu, protože jak zákony – správné, tak i poznatky na které věda dosud přichází – jsou dány už 5.000 let v Bibli dokonce příkazem.
  Také posmrtný život neexistuje. To říkal už K.H.Borovský v knize „Křest sv. Vladimíra“:ˇˇAMEN, AMEN, AMEN – NEJVÍCE JIM NESE TEN PEKELNÝ PLAMEN“. Církev nejde podle Bible, ale podle toho co jim nese. Vždyť se do Bible koukněte – poznáte to.

  • Vie mi niekto odpovedať, kto stvoril Boha ? Neviem sa stotožniť s tým, že bol miliárdy rokov niekde za humnom a prišiel pred 2000 rokmi, čo je v toku času zrnko piesku na púšti……atd…..atd…..

Pridajte komentár

*