Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Potvrdenie odoberania článkov na email


Gratulujeme Vám!

Od dnes budete do Vašej emailovej schránky od nás zdarma dostávať upozornenie vždy, keď na stránke publikujeme nový článok. Už nikdy sa preto nestane, aby ste niečo zaujímavé prehliadli.

Okrem toho získavate aj našu Základnú nutričnú kalkulačku. Stiahnuť si ju môžete tu:

stiahnut-kalkulacku

Základná nutričná kalkulačka obsahuje 244 druhov potravín a ich obsah 34 nutričných látok. Návod na jej používanie nájdete TU.

Ak sa vám táto základná nutričná kalkulačka zapáči a budete chcieť pokryť viac druhov potravín aj sledovaných veličín, potom máme pre vás Rozšírenú nutričnú kalkulačku.

Tá obsahuje až 1643 druhov potravín a 59 sledovaných veličín. Zakúpiť si ju môžete TU.

P.S.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a prihlásenie sa na odoberanie nových článkov emailom.

Keby ste ich z akéhokoľvek dôvodu niekedy v budúcnosti už nechceli odoberať, stačí kliknúť na link „Zrušiť odoberanie“, ktorý sa nachádza na konci každého zaslaného emailu.

Nateraz sa však tešíme, že Vám od dnes budeme môcť sprostredkovať mnoho zaujímavostí zo sveta zdravia a celostnej medicíny a dúfame, že Vašu dôveru nesklameme.

Vaša redakcia stránky Badatel.net