Úvod do Kampane za pravdu v medicíne

Vážení návštevníci, vitajte na stránkach Kampane za pravdu v medicíne! Táto sekcia vznikla na podnet zahraničných i domácich českých a slovenských členov organizácie The Campaign for Truth in Medicine (CTM), ktorí vyslovili potrebu účinkovania tejto kampane vo svojích krajinách. Veríme, že v JEDNOTE JE SILA a v tejto jednote spoločne prelomíme postkomunistickú železnú oponu lži a podvodu, stavanú medicínskymi korporáciami za účelom astronomických ziskov.

Bol to mudrc, čo povedal ‘’Naším bohatstvom je naše zdravie…’’  …Avšak dnes je naše zdravie spustošené. Napriek mimoriadnym pokrokom v niektorych aspektoch ortodoxnej medicíny sú vedúce konvenčné inštitúcie zodpovedné za skutočne úctyhodný počet úmrtí po celom svete. Źurnál americkej lekárskej asociácie (č. 284, 26. júl 2000) priniesol štatistickú správu poukzujúcu na to, že zdravotníctvo v západnom svete ako je USA, je treťou najčastejšou príčinou úmrtí a spôsobuje približne 225 000 úmrtí ročne. Pribline 200 000 ľudí umrie ročne v Ćíne kôli nesprávnemu použitiu liekov a 40 000 ľudí kôli podobným príčinám umiera vo Veľkej Británii. Približne jeden z piatich Austrálčanov práve zomiera v rukách austrálskych lekárov. Kľúčovými elementami, ktoré prispievajú k tejto nežiadúcej katastrófe sú:

 • Rozsiahle  záujmy financujúce medicínsky výskum, ktoré diktujú výsledok testovaných liekov
 • Rozsiahle záujmy financujúce lekárske university, ktoré diktujú program štúdia
 • Široko rozmnožené podávanie vakcín a iných toxických liečiv s nepreukázateľnými účinkami
 • Farmaceutické giganty, ktoré vyrábajú verejný starch, aby z toho mali finančny zisk
 • Striktné dodržiavanie nepreukázateľných vedeckých štúdií, ktoré vedú k povinnému predpisovaniu nebezpečnych chemikálii za účelom profitu
 • Nezodpovednosť; rastúca malomyseľnost a dezilúzie oddaných lekárov, sestier a ostatného zdravotníckeho personálu.

Naivita naších, možno aj dobromyseľných lekárov a sestier situáciu len zhoršuje. Zblúdilé teórie a používanie toxických ‘liekov’ sú zväčša so slepou oddanosťou podávané dôverujúcemu ľudu ako ‘lieky’ a to v obrovských kvantitách. Úmrtia, ktoré súvisia len s používaním nesprávnych liekov, sa ročne šplhajú k tisícom a to v každom industrializovanom národe, ktorý sa pridržiava alopatických medicínskych postupov, alebo postupov na základe chémie.

Smutnou skutočnosťou je, že za šokujúce sa zvyšovanie chorobnosti, zranení a úmrtí pri operáciach na celom svete, je zodpovedná súčasná konvenčná medicína.  Mnoho je aj samotných lekárov, ktorí si tažobu tejto situácie uvedomujú a sami uznávajú, že choroby ako rakovina, srdcové ochorenia, AIDS a cukrovka, nie sú pomocou teórií, podporujúcich chemickú liečbu, úspešne zvládané. Aj verejnosť pociťuje túto pohromu a to na individuálnej úrovni, obzvlášť, keď priatelia a členovia rodiny ochorejú a umrú na ochorenie, ktorému sa mohlo ÚPLNE PREDÍSŤ.

V súčasnosti majú milióny ľudí na celom svete opodstatnené obavy z tejto obrovskej, chemicky založenej, medicínskej katastrófy, avšak nemajú možnost zúčasniť sa na globálne koordinovanej snahe  položit toto rozsiahle zneužívanie na kolená. Dokonca ani tie dobromyseľné alternatívne zdravotnícke skupiny a spoločnosti sa na tomto procese nejako obzvlášt nepodieľajú, a to často kôli vzájomnej rivalite, odlišnostiam v zdravotníckej ideológii alebo jednoducho kôli apatii.

Teraz si predstavte záujem a silu, ktorá by mohla byť vygenerovaná cieľavedomou, motivovanou a ZJEDNOTENOU masou pol milióna ľudí, ktorí myslia podobne ako vy, ktorá by spoločne vyzývala medicínske autority, politikov a lekárov k zodpovednosti. Predstavte si vplyv mocne koordinovaných a efektívnych demonštrácii, právnych a priamych aktivít, ktoré by vyzdvihovali  túto neprávosť na úroveň národných a medzinárodných záujmov. Ak Ste navštívili túto stránku preto, lebo nie ste spokojný so smerovaním dnešnej medicíny, vedzte, že existujú milióny podobne nespokojných, ktorí cítia to, čo vy. A vedzte tiež, že oni začínajú konať…Pridajte sa!

Založením Kampane za pravdu v medícine (KPM) dosiahneme, že sa zdravotnícka starostlivost vo všetkých smeroch zmení k lepšiemu. KPM mala a má autoritatívny hlas, jednotný cieľ a silu v počte prezentovaných empirických právd v medicíne a v odhaľovaní utajených vedeckých chýb, medicínskych podvodov a šmelinárstiev. Toto sa žial doposiaľ nedialo centrálne koordinovaným spôsobom. Spoluprácou s KPM a bezplatným členstvom v KPM, sa všetci staneme efektívnym hlasom hlásajúcim zmenu.Podobné články

Odoberajte nové články na email

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte zdarma nové články emailom:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobrý deň, mám otázku – čo zahŕňate do alternatívnej medicíny? Konkrétne myslím, či aj homeopatiu,liečiteľstvo, resp. rôzne východné liečebné metódy?

  • badatel says:

   Na našej stránke pod alternatívnou medicínou rozumieme pomerne širokú škálu prístupov. V podstate sa jedná o všetko, čo uplatňuje prírodný prístup k liečbe. Najviac sa tu venujeme metabolickej medicíne a občas aj iným smerom, napríklad homeopatii, akupunktúre, prístupom založeným na psychike, ale aj čínskej alebo indickej medicíne a podobne.

 2. ViktorOzana says:

  Uz pres pet let se velmi uspesne zabyvame lecbou vsech typu rakoviny, nadoru, cukrovky, alergii a desitek dalsich onemocneni konopnym vytazkem. Spoluobcane prestante verit doktorum a zkorumpovanemu systemu a nenechte sve blizke umirat zbytecne. Pro vice informaci: viktor.ozana@yahoo.cz

Pridajte komentár

*