Rakovina včera a dnes

To čo pre 100 rokmi boli ozajstne a nebezpečné pokusy o vzlietnutie sú dnes silné letecké stroje ktoré nás dopravia na hociaké miesto na svete.

To čo pred 100 rokmi bolo veľkým objavom zvaným stenograf pomocou ktorého ľudia dokázali komunikovať na veľké vzdialenosti je dnes už internetové spojenie.

To že pred 100 rokmi bola zem úplne neznámou planétou, dnes bola preskumaná a môžeme navštíviť každé miesto na zemi v pohodlí vlastného domova, prostredníctvom google maps.

Jediná vec ktorá sa za posledných 100 rokov nezmenila je neschopnosť rozpoznať a vyliečiť chorobu akou je rakovina. Prečo? Čiastočnú odpoveď nájdete v nasledujúcom krátkom dokumente.

Rakovina včera a dnesPodobné články

Odoberajte nové články na email

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte zdarma nové články emailom:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

  1. samozrejme rakovina, je vyliecitelna za 45 dni, bohuzial ti od ktorych sa ocakava pomoc, nemaju vobec zaujem aby sa vobec nieco liecilo. mamon prevladol vsetko!

Pridajte komentár

*