Rizikové vakcíny: Striktné kontroly bezpečnosti sú zrejme mýtus

Važení čitatelia, tento dôležitý članok nájdete TUTO

Poznámky:

Nie je pravdou, že vakcíny prechádzajú striktnými kontrolami. Štandardy kontrôl sú spracované samotnými firmami, vyrábajúcimi vakcíny. 

Je vedeckým nezmyslom to, ze vakcíny posilňujú imunitný systém. Je to presne naopak. Od samého vzniku vakcín sú tieto založené na bludoch. 

Je dokázané, že vakcíny sú nebezpečné a toxické.

V máloktorých štátoch sú vakcíny povinné zo zákona. 

Horeuvedeného si je medicínska ortodoxia na Slovensku dobre vedomá. Aby boli ustanovizne na Slovensku chránené voči právnym krokom poškodených občanov, nezahrnuli túto zmenu vyhlášky do Zakonnika, čím sa tak nestala platnou. Je to len krok na ochranu ustanovizní, ktoré si sú vedomé toho, že väčšina občanov na Slovensku sa nedozvie, že očkovania nie sú povinné.

Vec bola zostrojené tak, aby občania nepovinne svoje deti očkovali, avšak v domnienke, že svoje deti očkujú povine na základe zakona.

Prebuďme sa teda konečne do zdravotníctva v 21. storočí. Prebuďme sa do pravdy!


Naša rada: Zastavte zväčšovanie prostaty a obnovte jej zdravú činnosť už za 28 dní. Tu sa dozviete, ako


Podobné články

Odoberajte nové články na email

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte zdarma nové články emailom:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Pridajte komentár

*