Deväť odhalení ako vitamín C dokáže zničiť rakovinu

5. augusta 2008 sa vo svetovej tlači objavili pre mnohých iste senzačné správy o tom, ako Americký národný inštitút zdravia (NIH) v akademickom žurnále Proceedings of the National Academy of Sciences uverejnil štúdie o vplyve vitamínu C na nádorové bunky.

Skúmania okrem iného preukázali, že:

 1. Samotná injekcia vysokej dávky vitamínu C môže byť schopná pozastavenia pokročilej rakoviny.
 2. Vitamín má schopnosť začať deštruktívnu reťazovú reakciu vo vnútri rakovinovej bunky.
 3. Samotná injekcia o polovicu zmenšila nádor mozgu, vaječníkov a pankreasu u myší.
 4. Použitá dávka bola 4g (4000mg) injekčného vitamínu C na kilo hmotnosti (čo by u 70 kilového človeka znamenalo dávku 280g (280.000mg).
 5. Takéto dávky nie je možné prijať zo stravy a ani v tabletách, keďže vitamín C takto musí prejsť tráviacim traktom, cez ktorý sa do krvi vstrebá len malé množstvo vitamínu C. Taktiež, takéto dávky nie je možne v strave prijať.
 6. Myšiam bola najskôr znižená imunita, po čom sa im aplikovali ľudské nádorové bunky, ktoré narástli do objemných nádorov. Tieto boli liečené injekčným vitamínom C, podávaným do žily v brušnej dutine.
 7. Rýchlosť rastu nádorov sa spomalila o 41% a váha nádorov sa znížila v priemere o 53% (po jedinej injekcii!), pričom u ostatných myší mali nádory fatálne následky.
 8. Vitamín C ničí LEN nádorové bunky, keďže tieto sú od zdravých odlišné.
 9. Vitamín C po styku s nádorovým prostredím (kde je VŽDY nedostatok kyslíka, ako vieme od nositeľa Nobelovej ceny Dr Warburga) reaguje ako peroxidová bomba tým, že produkuje vysoké dávky peroxidu vodíka (a teda rapídne OKYSLIČUJE).

Výskumníci v závere napísali, že tieto klinické štúdie sú prvé, ktoré poskytujú silné základy pre využívanie farmakologického vitamínu C pre liečbu ľudí.

Už včasnejšie štúdie v Marylande poukazovali na to, že vitamín C počas laboratórnych pozorovaní zničil rakovinové bunky.

Treba pripomenúť, že metabolická medicína úspešne využíva vysoké dávky vitamínu C v podobe SODIUM ASCORBATE (napríklad 75g, alebo 75.000mg denne počas cca DVOCH týždňov) už od roku 1970.

Nositeľ Nobelovej ceny Linus Pauling totiž dávno potvrdil účinky vysokých dávok vitamínu C pri rakovine a takmer všetkých chorobách, taktiež tvrdiac, že zdravý človek potrebuje pre udržanie optimálneho zdravia prijať denne 3000 mg askorbátu.

A aké boli reakcie ortodoxnej onkológie?

Len pár dní po zverejnení tohto staronového objavu istá lekárka a výskumníčka organizácie Cancer Research UK (organizácia ÚZKO spolupracujúca s farmaceutickými korporáciami vyrábajúcimi drahé chemoterapeutiká), sa nechala počuť bežnými vyhláseniami typu:

 • vysoké dávky narúšajú účinky chemoterapie (a hlavne narúšajú tie obrovské zisky farmaceutickej korporácie, kde ma pani doktorka nakúpené svoje akcie. Pozn. Kampane),
 • je treba urobiť ešte veľa na to, aby sa vitamín C mohol použiť na liečbu (a organizácie ako jej, budú horlivo naďalej brániť v snažení vitamínovú liečbu v onkológii aplikovať. Pozn. Kampane),
 • bolo to predsa skúmané len na myšiach (áno, ale dávnejšie to bolo skúmané na ľuďoch napríklad aj prof. Linusom Paulingom, spisy o čom zapadli prachom vďaka lobovaniu korporácií vyrábajúcich chémiu, ktorá zabíja ľudí. Pozn. Kampane),
 • nie sú spoľahlivé dôkazy, že toto funguje (dôkazy sú, len ich onkológia, dotovaná firmami, nenávidí a roky ich potláča, aby sa na verejnosť nedostali. Pozn. Kampane).

Úprimné slovo pacientom

Rozumný pacient si uvedomelo zváži, KTO HOVORÍ PRAVDU, a či ortodoxná medicína, ktorá zavrhuje všetko nechemické, aj keď sú účinky nechemickej liečby potvrdené vedeckými štúdiami, si zaslúži, aby jej pacient zveril SVOJE zdravie a SVOJ ŽIVOT.

Treba pripomenúť, že čo bolo spáchané metabolicky, je možné len metabolicky aj dať do poriadku.

Keďže rakovina je metabolická choroba, treba ju liečiť metabolicky a, ak je len nutné, aj s pomocou konvenčných liekov.

Najbližšia klinika zaoberajúca sa metabolickou liečbou rakoviny je vo Viedni, vedená doktorom Kroissom. Kontakt je:

DR THOMAS KROISS
The Kroiss Cancer Center for Alternativ Cancer Therapy
Vienna, Austria
Tel: (+431) 982 5767
Fax: (+431) 982 6992
E-mail: kroiss@dr-kroiss.at
Web: www.kroisscancercenter.com/main.html

Ak z akéhokoľvek dôvodu nemáte prístup k liečbe vitamínom C, sme ochotní podať všetky dostupné informácie o liečbe, ako aj zabezpečiť vitamín C pre intravenózne použitie.

V prípade záujmu napíšte na

damiansk[zavinac]hotmail[bodka]co[bodka]uk

Zdroje

National Institutes of Health, BBC

Ďalšie zaujímavé články:

Odoberajte naše novinky zdarma!

Páčil sa vám tento článok a chcete dostávať do vašej emailovej schránky upozornenie vždy, keď na stránke vyjde článok nový?

Potom sa prihláste na odoberanie našich noviniek zdarma! (po prihlásení nezabudnite potvrdiť zaslaný aktivačný email)

Váš email:

Zopár užitočných tipov

Keďže ste sa dočítali až sem, tak predpokladáme, že sa o svoje zdravie aktívne zaujímate. Preto by sme chceli vašu pozornosť upriamiť na niekoľko užitočných odkazov:

Veríme, že na stránke Bádateľ.net nájdete prospešné informácie, ktoré hľadáte. Pre ľahšiu orientáciu tuto uvádzame tiež prehľadný zoznam všetkých článkov rozriedených do jednotlivých kategórii.

Zdieľanie:

Diskusia

 1. Botond Tkacik says:

  Len pre poriadok, vitamin C objavil madarsky lekar a biochemik Albert Szent-Gyorgyi a on bol prvy, ktory preukazal ucinky vitaminu C proti rakovine. http://en.wikipedia.org/wiki/Albert_Szent-Györgyi

 2. palo says:

  9.Vitamín C po styku s nádorovým prostredím (kde je VŽDY nedostatok kyslíka, ako vieme od nositeľa Nobelovej ceny Dr Warburga) reaguje ako peroxidová bomba tým, že produkuje vysoké dávky peroxidu vodíka (a teda rapídne OKYSLIČUJE).
  Poznámka: viete, že peroxid vodíka je nebezpečný. V organizme vzniká zo superoxidového radikálu pôsobením superoxid dismutázy. Ak organizmus nemá dostatok katalázy a glutation peroxidázy (enzým kde je kofaktor selén) je to veľmi nebezpečné…..

Pridajte komentár

*